Massiivne $ 1.5M kihlvedu Bitcoin ETFi saatuse kohta

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Redditorid jagasid oma reaktsioone kihlvedudele, kusjuures üks märkis, et nad olid oma lapse kolledži säästude ammendumise äärel, samas kui teine võrdles kihlvedu “dollari panustamisega, et võita kümniseid.

Keset krüptokogukonnas valitsevat ootust väärtpaberi- ja börsikomisjoni (SEC) kohtuotsuse kohta kohapeal Bitcoini börsil kaubeldavate fondide (ETF) ettepanekute kohta kasutavad teatud kauplejad seda ebakindluse perioodi ära, et spekuleerida tulemuse üle 15. jaanuariks.

Polymarket platvormil, mis tegutseb Polygoni võrgus, panustavad kauplejad oma ennustused kas “Jah” või “Ei” Bitcoini ETFi taotluste heakskiitmise kohta. Praeguse seisuga on panuseid tehtud kokku umbes 1,5 miljoni dollari ulatuses, valdavalt “Jah” kasuks.

Polymarket platvorm
Ennustused Polymarketil

Aktsiate väärtus, mis näitab “jah” või “ei” tulemuse tõenäosust, peegeldab krüptoturul täheldatud volatiilsust. Praegu on “Jah” aktsia hind 0,84 dollarit, samas kui “Ei” aktsia on 0,20 dollarit. Tuntud osaleja, kes kasutab varjunime “kiwi”, omab “Jah” aktsiaid ligikaudu 440 000 dollari väärtuses. Seevastu “Ei” juhtiva omaniku investeering on vaid umbes 15 000 dollarit.

Vastavalt Polymarketi suunistele loetakse turutulemus “Jah”, kui mõni koha Bitcoin ETF saab SEC-i heakskiidu 15. jaanuariks 2024, kell 11:59:59 PM ET. Kui mitte, siis on vaikimisi “Ei”. Järelikult näevad sidusrühmad oma kasumit või kahjumit, mis põhineb ettenähtud tähtajal.

Platvorm näeb ette, et SECi ametlik teave määrab eelkõige turu resolutsiooni. Kuid nad mainisid ka, et ka mainekate allikate kollektiivne kokkulepe võib tulemust mõjutada.

Cryptocurrency subredditis väljendasid mõned Redditorid küll oma pahameelt kihlvedude vastu, kuid teised puistasid huumorit. Eriti üks kasutaja nimetas panustamist “rumalaks” ja võrdles seda “dollarite panustamisega, et võita kümniseid”. Seevastu teine liige jagas oma kartust, et ta võib oma lapse kolledži fondi tühjaks teha, samas kui veel üks liige väljendas mänguliselt kahetsust oma “krüpto lapselastele” oma eelseisva tegevuse pärast.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele