Kuld vs. Bitcoin 2024: Eksperdi ennustus

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kuna 2024 algab, uurivad analüütikud näitajaid, et hinnata peamiste kaupade, eelkõige detsentraliseeritud rahanduse (DeFi) lipulaeva, Bitcoini (BTC) ja turukapitalisatsiooni järgi juhtiva vara, kulla, tulevasi tulemusi. Nad hindavad ka nende suhtelist tulemuslikkust.

Sellega seoses jagas Bloombergi vanem tooraineekspert Mike McGlone oma arusaamu sellest, kas kuld võib 2024. aastal turukapitali järgi domineerivat krüptovaluutat ületada. Ta pakkus välja, et “kuld võib 2024. aastal olla eelis buzzed-about Bitcoini ees,” nagu öeldi hiljutises X-i postituses 4. jaanuaril.

Mike McGlone analüüsib turutrende - ekspertide arvamused kulla vs. Bitcoin 2024 kohta
Turuanalüütik Mike McGlone – Kulla ja Bitcoini tuleviku dešifreerimine

Kuld vs. Bitcoin

McGlone märkis, et krüptovara Bitcoin, mis ootab rohelist tuld oma esimesele börsil kaubeldavale fondile (ETF) USAs, “juhtis 2022. aastal enamiku riskivarade langust ja 2023. aastal nende tõusu”. See suundumus võib tema arvates viidata Bitcoini väljendunud turutundlikkusele võrreldes kulla, traditsioonilise väärtuse säilitamisega.

Lisaks märkis Bloombergi tooraineanalüütik, et Bitcoini ja kulla koostoime võib kajastada “potentsiaali naasta väga tagasihoidliku aktsiaturu volatiilsuse juurde”, nagu on rõhutatud tema lisatud graafilises analüüsis.

Bitcoini ja kulla hinnagraafikud 2024 - kahe titaani rahalise teekonna jälgimine
Finantsmaastik 2024 – Bitcoini ja kulla hinnatrende võrdlevalt analüüsides

Hiljutine hinnakäitumine

Praegu kaupleb Bitcoin 43 343 dollari juures, mis tähendab 2,08% tõusu viimase 24 tunni jooksul, 1,2% tõusu võrreldes eelmise nädalaga ja 3,53% tõusu kuukaardil. See on tähelepanuväärne, arvestades, et vara kaotas oma turuväärtusest 60 miljardit dollarit ühe päevaga pärast Jim Crameri kinnitust.

Samal ajal on kulla hind 2,048 dollarit untsi kohta, registreerides 0,29% päevast tõusu, 2,3% langust viimase nädala jooksul ja 0,31% tõusu kuu lõikes. See järgneb 4. jaanuari seisuga kõige värskemate andmete kohaselt detsembris saavutatud rekordilisele tipptasemele, mis oli 2093 dollarit.

Lisaks oli McGlone varem märkinud, et toorained näisid gravitatsiooniliselt oluliselt nihkuvat, kusjuures kuld tõusis, samal ajal kui paljud tema kolleegid kõhklesid. Ta rõhutas “selle trendi võimalikku kiirenemist aastal 2024.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele