Glassnode asutajad avalikustavad Bitcoini plahvatusliku hinna tõusu muster ja julge eesmärk

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Tuntud krüptoanalüütikafirma Glassnode kaasasutajad näevad Bitcoini (BTC) potentsiaalselt muutvat trajektoori, mis põhineb korduval mustril. Rõhutades vanasõna “Ajalugu ei kordu, kuid sageli riimub”, mis on sageli omistatud Mark Twainile, osutavad Jan Happel ja Yann Allemann, kes käivad X sotsiaalmeediaplatvormil Negentropic käepidemega, BTC arengule härjalipu nädala graafikul. See muster kordab kahel viimasel härjaturul täheldatud käitumist, andes märku võimalikust eelkäijast paraboolsele tõusule.

“BTC on liikunud 6,618 Fibonacci laienduse juurde pärast pullifiguuri korrektsiooni. Praegu oleme väikeses korrektsioonis nagu 2017. aasta lõpus ja 2020. aasta lõpus.
Kas 2024. aastal on ajalugu riimitud – ja BTC liigub sellel pulli turul 6,618 Fib-i pikendusele? See annaks meile sihtmärgi ~ 120 000 dollarit. Aeg näitab!”

Tehnilises analüüsis kasutavad kauplejad sageli Fibonacci laiendusi, et hinnata kasumieesmärke ja ennetada hindade tagasilööke, tuginedes Fibonacci suhtarvudele, et saada ülevaateid. Glassnode'i kaasasutajate tähelepanek on selle meetodiga kooskõlas, mis viitab sellele, et Bitcoin võib valmistuda oluliseks ülespoole liikumiseks.

Vaatamata sellele lühiajalisele kõikumisele on Glassnode'i kaasasutajad jätkuvalt optimistlikud, mitte ainult Bitcoini suhtes, vaid väljendavad ka optimistlikku suhtumist aktsiatesse.

“Trendide jälgimine on tugev investeerimisstrateegia! Küsige endalt: “Miks ma olen praeguses tehnilises seadistuses aktsiate suhtes karuteene? Nasdaq on just ületanud endised kõigi aegade kõrgeimad tasemed. See on üle oma kolme kuu SMA [lihtne libisev keskmine] ja oma 12 kuu SMA. Ja [selle] kolme kuu SMA on üle [selle] 12 kuu SMA.
RSI (suhtelise tugevuse indeks) on 66 (= tugev momentum). MACD (libisev keskmine konvergentsediverents) on tõusev ja tõusvas joones. Trendi jälgimise perspektiivist…. miks ma peaksin siin ootama krahhi?”

Hinnamomentumit uurides on suhtelise tugevuse indeks (RSI) oluline näitaja. Näitajad alla 30 viitavad üle müüdud tingimustele, samas kui tase üle 70 viitab potentsiaalsetele üleostetud tingimustele. Samal ajal kasutatakse traditsiooniliselt libiseva keskmise konvergentsi lahknevust (MACD) trendipöörete tuvastamiseks ja käimasolevate suundumuste kinnitamiseks.

Kokkuvõttes viitavad Glassnode'i kaasasutajad sellele, et Bitcoin võib peegeldada ajaloolisi mustreid, esitades potentsiaalse ülespoole suunatud hoopis tõusva hooajaga stsenaariumi. Tehnilised analüüsivahendid toetavad veelgi nende optimistlikke väljavaateid, pakkudes ülevaateid potentsiaalsetest kasumieesmärkidest ja trendi kinnitamisest.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele