Cardano rahakoti kasv kiireneb

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Cardano (ADA) on krüptovaluutaturul märkimisväärselt esile kerkinud, mida näitab rahakoti loomise hüppeline kasv, mis viitab selle plokiahela võrgu kasvavale vastuvõtmisele. Viimase aja jooksul on uute Cardano rahakottide loomine märgatavalt suurenenud, mis peegeldab kasvavat huvi platvormi vastu.

Cardano Blockchain Insights'ist saadud andmed näitavad, et 22. veebruarist 23. veebruarini on rahakoti loomine kasvanud peaaegu 90%, kusjuures arv on tõusnud 1706-lt 3227-le. Kuigi kasvutempo on sellest ajast alates veidi aeglustunud, on üldine arengusuund jätkuvalt positiivne, sest rahakottide koguarv läheneb 4,6 miljonile.

Cardano meelitab erinevaid investoreid

ADA osaluste analüüs nende rahakottide sees näitab mitmekesist investorite baasi, kusjuures väiksematel rahakottidel on väike langus, samal ajal kui suuremate investorite osalused kasvavad. Rahakotides, kus on 1 miljon kuni 10 miljonit ADA-d, oli 1,01% tõusu ning rahakotides, kus on 10 miljonit kuni 100 miljonit ADA-d, oli veelgi märkimisväärsem kasv (2,14%).

Selline mitmekesine investorite baas näitab, et Cardano meeldib nii väikestele kui ka suurtele investoritele, kes kohandavad aktiivselt oma osalusi vastavalt turu dünaamikale, tugevdades Cardano turupositsiooni ja kasvatades vastupidavat ökosüsteemi.

“Pikaajalised omanikud: Mõju tulevase hinna kujunemisele

IntoTheBlocki andmeanalüüs paljastab veenva ülevaate ADA-märkide jagunemisest erinevate valdusperioodide lõikes. Muljetavaldav on see, et märkimisväärne 3 miljoni tokeni suurune vahemärk on turvaliselt pikaajaliste investorite rahakottides, mis näitab vankumatut usku Cardano kestvasse potentsiaali. Lisaks sellele on veel üks märkimisväärne osa 1,23 miljonist müntidest hoitud kohusetundlikult ühe kuni kaheteistkümne kuu jooksul, samas kui veel 231 550 münti on värskelt vermitud või ostetud, olles leidnud kodu rahakottides vähem kui kuu aega. Selline jaotus rõhutab investorite strateegiate ja meeleolude spektrit, mis aitab kaasa Cardano ökosüsteemi tugevusele ja mitmekülgsusele.

4,6 miljoni uue rahakoti lisandumine rõhutab Cardano võrgu märkimisväärset kasvu, mis näitab kasvavat huvi ja potentsiaali. See tõus näitab, et Cardano meelitab ligi laiemat kasutajaskonda, kindlustades oma positsiooni plokiahela tööstuse juhtiva tegijana.

Kas ees ootab korrektsioon?

Hiljutises analüüsis väljendas analüütik Ali Martinez ettevaatust, viidates ADA potentsiaalsele korrektsioonile.

Kasutades TD Sequential vahendit üleostetud või üle müüdud tingimuste tuvastamiseks, viitab Martinezi analüüs võimalikule langusele pärast ADA hiljutist tõusu, kuigi täpne tulemus on endiselt ebakindel.

Kuigi hinnatrend kõrgematel ajakavadel ei ole märkimisväärselt muutunud, võib hiljutine tõus Martinezi prognoosi vaidlustada, rõhutades turu dünaamika keerukust ja krüptoraha suundumuste arenevat olemust.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele