BlackRocki tegevjuht prognoosib Ethereum ETFi jaoks bullilist tõusu

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Maailma suurima varahalduri BlackRock Inc. (NYSE: BLK) tegevjuht Larry Fink laiendab oma osalust krüptovaluutades, keskendudes esialgu Bitcoinile (BTC) ja pöörates nüüd tähelepanu Ethereumile (ETH).

CNBC-s toimunud esinemise ajal arutas BlackRocki tegevjuht ettevõtte rõhuasetust infrastruktuurile, mis on kooskõlas sellega, mida ta nimetas “makrotrendiks”.

Larry Fink rääkis eelkõige investeeringutest krüptovaluutaturul ja hiljuti heakskiidetud Bitcoini spot-ETFist koos lunastusmudeliga. Tähelepanu keskpunktis oli aga Finki ootused Ethereumi spot-ETFi heakskiitmise kohta, mida ta peab tõenäoliseks arenguks.

“Ma näen Ethereumi ETFi olemasolus väärtust. Nagu ma ütlesin, on need vaid sammud tokeniseerimise suunas. Ma usun, et see on see, kuhu me läheme. Meil on täna olemas tehnoloogia tokeniseerimiseks. (…) See kõrvaldab kogu korruptsiooni, kui meil on tokeniseeritud süsteem.”

Larry Fink, BlackRock Inc. tegevjuht.

Ethereumi (ETH) hinna hinnang BlackRocki toetamise järel

Selles kontekstis kommenteeris Travis Kling BlackRocki tähelepanuväärset võimet kujundada Bitcoini ETFi ümber narratiivi. Kling eeldab sarnast hoogu Ethereumi ETFi suunas, mille eesotsas on Larry Fink.

Ennustatavalt peegeldab Ethereumi hind juba neid optimistlikke ootusi, murdudes välja aastasest langustrendist Bitcoini suhtes ja näidates 26% tõusu vaid kolme päevaga. Praegu on ETH väärtus 0,0607 BTC ehk 2660 dollarit tokeni kohta.

See reaktsioon laienes ka teistele krüptovaluutadele, lükates Bitcoini turukapitali domineerimise aasta madalaimale tasemele ja õhutades altcoini ruumi trendidega projektide rallid.

Märkimisväärne on, et BlackRocki uus keskendumine Ethereumile ja tokeniseerimisele on kooskõlas ettevõtte strateegiaga investeerida infrastruktuuri. Krüptovaldkonnas paistab ETH silma kui juhtiv Web3-infrastruktuur, milles asuvad arvukad teised projektid ja rakendused.

Sellest hoolimata keeldus Larry Fink lisakommentaaride andmisest Ethereumi ETFi võimaliku heakskiitmise kohta Gary Gensleri ja SECi poolt.

Kõike arvesse võttes peaks turg eeldama, et lähikuudel domineerib valitsev narratiiv, kui ajaloolised mustrid korduvad. Suurenenud huvi Ethereumi vastu võib positiivselt mõjutada nõudlust ja väärtust emakeelse tokeni ETH ja selle hinna järele.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele