Bitcoin’s Milestone võib Spark Supply Shock, hoiatab Pompliano

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Anthony Pompliano, visionäär taga Pomp Investments, on praegu propageerib väga optimistlik väljavaade Bitcoin (BTC).

Ajal CNBC segment, Pompliano edastas oma perspektiivi, väites, et arvestades segu paljude katalüsaatorite ja ajaloolised mustrid, see on raske ette kujutada stsenaariumi, kus Bitcoin ei kogeda edasist kasvu väärtus.

“Me jõudsime just enne poolitamist väga olulisele verstapostile – meil oli just Bitcoini kõrgeim nädalane, igakuine ja kvartaalne sulgemine. Ja nii on viimased neli korda, kui see on juhtunud, Bitcoin on hinnatud vähemalt 300% läbi ülejäänud pulli turu. See ei tähenda, et see juhtub uuesti.
Aga et see juhtus enne poolitamist, see on justkui nõudluse šokk juhtus ja nüüd on meil see pakkumise šokk.”

Praegu on Bitcoini väärtus märgitud 65 744 dollaril, mis tähistab muljetavaldavat tõusu umbes 66% oma jaanuari madalseisust, mis oli umbes 39 500 dollarit.

Pompliano täpsustab veel, et praegused majanduslikud rahutused ja valitsev meeleheide võivad olla olulised tegurid, mis tõukavad Bitcoini ja sarnaste digitaalvaluutade hindamist.

Ta esitab retoorilise küsimuse lootuse puudumise kohta ja tegevuste kohta, mida see sunnib inimesi võtma, soovitades:

“Dollar on nelja aastaga kaotanud 25% oma ostujõust. Meil on 1,1 triljoni dollari suurune krediitkaardivõlg. Meil on 43 miljonit ameeriklast, kellel on föderaalne õppevõlg, keskmine saldo on 37 000 dollarit. Inimesed on kaotanud lootuse, neil ei ole lootust. Kuidas peaksite elama riigis, kus 50 suures metropolis on odavam üürida kui osta kodu?

Teil ei ole lootust ja mida te siis teete?

Ma arvan, et kui sa lähed ja ostad loteriipileti, siis on tõenäosus 300 miljonit ühele. Ma arvan, et praegu on inimesi, kes ütlevad: “Tead, mida? Memecoinil on paremad võimalused kui loteriipiletil. Ma arvan, et on palju inimesi, kes ütlevad, et Bitcoin on tegelikult kõige turvalisem [panus].”

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele