Bitcoini läbimurde hetk: Viimane seisukoht massilise tõusu jaoks?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bitcoin (BTC) stabiliseerub praegu allpool 65 000 dollari piiri, mida nüüd peetakse uueks vastupanu tasemeks. Turuosalejad uurivad aktiivselt võimalust tuvastada hinnapõrand, mis võiks stabiliseerida valuuta ja potentsiaalselt katalüüsida uut tõusutrendi.

Sellega seoses esitas TradingShot'i märkimisväärne krüptovaluuta kauplemise ekspert mõned üksikasjalikud tähelepanekud Bitcoini praeguse olukorra kohta TradingView'i 29. aprillist pärineva postituse kaudu. Ekspert tõstis eriti esile Bollinger Bändide (BB) alumise piiri eelseisva hindamise kolme päeva graafikul.

See hinnang, mis tähistab selle esimest korda kolme kuu jooksul, viitab suurenenud kokkusurumisele BB ja selle alumise piiri vahel, mis on traditsiooniliselt näidanud potentsiaalset pöördumispunkti, kus hinnad hakkavad tõusma.

Analüüsist selgub, et Bitcoin näitab märke tõusuteelisusest. Krüptovaluuta on näidanud järsku tõusuteed alates oma madalseisust novembris 2022, mis rõhutab tugevat optimistlikku turusituatsiooni.

Analüüsis üksikasjalikumalt, rakendades Fibonacci laiendustasemed, täheldas analüütik, et Bitcoini tõusev liikumine on olnud jõuline, kusjuures märkimisväärne tipp saavutati 2024. aasta märtsi keskel, mis ületas 1,5 Fibonacci-märgise. Tulevikku vaadates ennustab ekspert jätkuvat tõusufaasi, mille käigus Bitcoin võib mitte ainult jõuda 2,0 Fibonacci tasemeni, vaid võib-olla ületada selle.

Bitcoini potentsiaalne 75%-line kasv

Seejärel soovitas analüütik, et need tehnilised näitajad panevad aluse ambitsioonikale hinnale, mille eesmärk on 110 000 dollarit, mis tähendab potentsiaalset tõusu umbes 75% praegusest turuhinnast.

„110 000 dollarit on nendes tingimustes väga realistlik eesmärk ja me ei tohiks jätta mainimata ka BB laiuse (BBW) konsolideerimist oma põhja, mis on jällegi seotud kõrge bullilise aktiivsuse ja akumulatsiooniga, kui see toimub BB rohelisel joonel,“ ütles ekspert.

Praegu teevad Bitcoini pooldajad jõupingutusi, et säilitada krüptoraha hind üle 60 000 dollari taseme. On märkimisväärne, et mõned turuanalüütikud, sealhulgas Alan Santana, usuvad, et Bitcoin võib seisata silmitsi märkimisväärse müügiga nii kaua, kuni see jääb alla 64 560 dollari.

Sellegipoolest on Bitcoini jätkuva konsolideerimise keskel tunda ebakindlust selle suhtes, kas see on tõesti leidnud oma madalaima punkti. Samal ajal väljendavad peamised turuosalised muret seoses Bitcoini mõjutavate valdavate karuteemaliste suundumustega, omistades praegused hinnaliikumised korrektsioonidele pärast selle viimast poolitamist.

Bitcoini hinna analüüs

Alates viimastest uuendustest on Bitcoini hind 62,241 dollarit, mis on ainuüksi täna ligi 2% langenud. Viimase nädala jooksul on Bitcoini hind langenud rohkem kui 5%.

Nende tingimuste keskel jälgivad nii pullid kui ka karud krüptovaluutaturul innukalt, et teha kindlaks, milline suund domineerib lähitulevikus Bitcoini hoogu.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele