Bitcoin vaalad valmistuvad poolitamiseks

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kuna oodatud Bitcoini poolitamisüritus läheneb, on viimase nädala jooksul märkimisväärselt suurenenud märkimisväärsete koguste Bitcoini omandamine vaalade poolt. Umbes üks nädal on jäänud neljanda Bitcoini poolitamiseni – mis vähendab plokkide tasu 3,125 BTC-ni -, on nende suurte omanike nõudlus märgatavalt kasvanud, mis annab märku turu optimistlikust väljavaatest.

Krüptovaluuta analüüsifirma CryptoQuant esitatud andmed näitavad, et Bitcoini vaalade nõudlus on jõudnud enneolematule tasemele.

Esimest korda on “alaliste omanike” nõudlus ületanud äsja kaevandatud Bitcoini pakkumise. See areng viitab sellele, et uute Bitcoinide tootmismaht kaevandamistegevuse kaudu ei ole piisav, et rahuldada krüptoraha investorite vajadusi, mis viitab kasvavale nappusele, mis eeldatavasti intensiivistub pärast Bitcoini poole võrra vähenemist.

See suurenev nõudlus BTC vaalade poolt, koos suurenenud Bitcoini sissevooluga kohapeal, avaldab tõenäoliselt tõususurvet selle juhtiva krüptovaluuta hinnale. Keskpikas ja pikas perspektiivis võib see suundumus Bitcoini väärtust märkimisväärselt tõsta.

Bitcoini poolitamine on krüptoraha ökosüsteemis keskne sündmus, mida tavaliselt iseloomustavad märkimisväärsed hinnakõikumised enne ja pärast sündmust.

Ajalooliselt on pullijooksud alanud mitu kuud enne poolitamist, mis on tingitud BTC pakkumise vähenemise ootusest. Pärast poolitamist on Bitcoini hinnad ajalooliselt tõusnud, mida on võimendanud pakkumise vähenemine ja pakkumise ja nõudluse vahelise lõhe suurenemine.

Lisaks Bitcoini otsese pakkumise mõjutamisele mõjutab BTC poolitamine ka kaevandajaid, kes kontrollivad tehinguid ja lisavad uusi plokke plokiahelasse.

Iga poolitussündmus vähendab kaevurite Bitcoini tulu poole võrra, suurendades seeläbi uute Bitcoinide kaevandamisega seotud kulusid. Selle tulemusena peavad Bitcoini hinnad jõudma teatud künniseni, et säilitada kaevandamistegevuse kasumlikkus.

Praegu on ühe Bitcoini kaevandamise keskmine maksumus umbes 49 000 dollarit, mis jääb kasumlikuks, kuna praegune kauplemishind on umbes 70 000 dollarit. Pärast poole võrra langemist peavad Bitcoini hinnad siiski ületama 80 000 dollarit, et kaevandamistoimingud jääksid rahaliselt elujõuliseks.

Vaalade kogumise faas on krüptovaluutaturu jaoks positiivne näitaja, mis viitab sellele, et suured Bitcoini omanikud kannavad oma vara üle külmadesse rahakottidesse, oodates tulevast hinnatõusu.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele