Bitcoin Surge Sparks Meme Coin Mania: DOGE, PEPE & SHIB Lead!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kuna Bitcoin saavutas järjekordse tähelepanuväärse verstaposti, jõudes 73,6k dollarini, koges memme krüptovaluutade valdkond ka seda, mida võiks nimetada “tähendusrikkaks päevaks”.

Jälgides top 100 memme krüptovaluutade tulemuslikkust, on viimase nädala jooksul toimunud märkimisväärne tõus, mis näitab suundumust, kus kasumid rändavad kiiresti spekulatiivsete varade poole, mida iseloomustab nende mõnevõrra piiratud likviidsus.

Meemimündi hullus toidab Bitcoini suurejoonelist tõusu

Meemide krüptovaluutade seas juhtival kohal oli Dogecoin (DOGE), algne meemimünt, mis tegi sama aja jooksul muljetavaldava, üle 23%-lise tõusu, mis tõstis selle väärtuse 0,188 dollarini. Nimelt on viimase 24 tunni jooksul on selle tokeni väärtus tõusnud ligikaudu 10%.

Laia turu entusiasmi ajal tegi Tesla visionäär Elon Musk, Tesla tegevjuht, avalduse avalikul üritusel, mis toimus Tesla tootmisüksuses Berliinis. Ta vihjas võimalusele, et Dogecoinit aktsepteeritakse Tesla sõidukite ostmisel maksevahendina “mingil hetkel tulevikus”. Muski märkused tõstsid Dogecoini tajutavat väärtust veelgi.

Lähedalt jälgides koges Shiba Inu (SHIB) oma hinna tõusu 0,0000338 dollarini, mis järgnes ligi 8%-lisele nädalasele tõusule. Vaatamata kuu alguses toimunud kergele langusele, on SHIBi kauplemismaht märgatavalt tõusnud, mis on selge märk investorite kasvavast huvist.

See kauplemisaktiivsuse suurenemine on aidanud vähendada ka SHIBi ja tema konkurendi DOGE'i vahelist turukapitalisatsiooni lõhet.

PEPE, mis on CoinMarketCap'i poolt loetletud meemüntide seas turukapitalisatsiooni poolest kolmandal kohal, nautis viimase nädala jooksul märkimisväärset tõusu 51,17%. See hiljutine hinnaliikumine on aidanud kaasa selle igakuisele kasumile, mis ulatus hämmastava 825%-ni, isegi keset suurte investorite kasumivõtmistegevust nädala alguses.

Meemimüntide sektoris tõusis sel aastal esile Solana-põhine token dogwifhat (WIF). Selle hind kerkis 3,25 dollarini, peamiselt tänu kogukonna kooskõlastatud jõupingutustele, mis suutsid koguda üle 700 000 dollari, et reklaamida tokeni embleemi Sphere'is, mis on tuntud meelelahutuskoht Las Vegases, Nevadas.

FLOKI, mis on positsioneeritud viiendaks suurimaks meemündiks, on viimase nädalaga täheldanud peaaegu 130% tõusu. Seda märkimisväärset hinnatõusu võib seostada Floki DAO strateegilise otsusega põletada rohkem kui 190 miljardit münti, vähendades oluliselt FLOKI ringluses olevat pakkumist. See tegevus on valmis potentsiaalselt suurendama selle väärtust suurema nappuse kaudu, eeldades, et nõudlus jääb samaks või kasvab.

Bonk (BONK), esimene Solana memme münt, leidis end oma kategooria kuuendaks suurimaks, registreerides 24% kasvu nädalases kasumis. CoinMarketCap tunnustas seda hiljuti aasta meemündi tiitliga ja see on viimase aasta jooksul kogunud uskumatut 706% kasvu.

Meme müntide alaväärtused teevad üllatavaid kasumeid

20 parima meemimündi seas paistis silma Milady Meme Coin (LADYS), mis on vaid viimase nädalaga saavutanud märkimisväärse 450% tõusu.

Turu laiema tõusutrendi kontekstis täheldasid isegi vähemtuntud meemimündid nagu MongCoin (MONG), Bad Idea AI (BAD) ja Wen (WEN) märkimisväärset tõusu, mille kasv oli sama aja jooksul vastavalt 94,02%, 72,06% ja 13,53%.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele