Analüütik ennustab Bull Market nagu Bitcoin Futures Soar!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Lõhe Bitcoini futuuride ja selle praeguse turuhinna, mida tuntakse Bitcoini futuuride alusena, on märkimisväärselt suurenenud, saavutades kõrgused, mida ei ole täheldatud alates krüptoraha rekordilisest tõusust üle 68 000 dollari 2021. aasta lõpus.

Deribiti kaubandusjuht Luuk Strijers avaldas, et “praegu kõigub baas 18% ja 25% vahel aastapõhiselt, mis on vahemikus, mida varem on nähtud ainult 2021. aastal”.

Lisaks täpsustas Strijers, kuidas suurenenud annualiseeritud baas pakub tuletisinstrumentide kauplejatele võimaluse kindlustada märkimisväärset kasumit. See saavutatakse bitcoini samaaegse ostu kaudu hetketurul ja futuurilepingute müügi kaudu preemiaga. Selle strateegia tulemuseks on garanteeritud dollarikasum lepingu lõppemisel, mis ei sõltu bitcoini hinna kõikumisest.

Strijers rõhutas, et märkimisväärne vahe bitcoini hetkehinna ja futuuride hinna vahel näitab turu tugevat hoogu, mida on soodustanud hiljutine ETFide heakskiitmine ja eelseisva bitcoini poolitamise sündmusega seotud ootused.

“Asjaolu, et see tootlus on nii uskumatult kõrge, on väga bullish indikaator ja ajendatud igapäevasest uuest rahast, mis voolab süsteemi bitcoin ETFi spot heakskiitmise ja bitcoini poolitamise oodatava mõju tõttu,”

märkis ta.

Bitcoini optsioonide Put-Call suhe

Bitcoini optsioonide vallas märkis Strijers, et märtsi aegumise lähenedes on märkimisväärne kalduvus ostuoptsioonide suhtes müügioptsioonide suhtes, mis annab märku kauplejate bullish väljavaadetest.

“Üldiselt on bitcoini müügi-ostu suhe nüüd 0,59, seega kuus müügi iga kümne kõne kohta, samas kui kaugemale liikudes langeb see juuni puhul 0,32-le. Seega ainult kolm put'i iga kümne kõne kohta,”

selgitas Strijers.

See kalduvus ostuoptsioonide suunas, erinevalt müügioptsioonidest, viitab sellele, et tuletisinstrumentidega kauplejate seas valitseb optimism seoses bitcoini tulevaste hinnaliikumistega.

Alla ühe jäävat müügi- ja ostuoptsioonide suhet tõlgendatakse üldiselt kui märki, et ostuoptsioonide aktiivsus ületab müügioptsioonide aktiivsuse, mis tähendab, et turul valitseb bullish sentiment. Ostuoptsioone ostvad kauplejad on tavaliselt optimistlikud turu suundumuse suhtes, samas kui müügioptsioone ostvaid kauplejaid peetakse karuteadlikeks. The Blocki andmetel domineerib Deribit praegu bitcoini optsiooniturul, kus asub umbes 90% kogu avatud huvist, kusjuures tänane müügi- ja ostuoptsioonide suhe on registreeritud 0,58.

Bitcoin taandus hiljuti uuelt kõigi aegade kõrgeimalt tasemelt, mis ületas 73 000 dollarit, mis saavutati neljapäeva varajases kauplemises.

See hinnakorrektsioon viimase 24 tunni jooksul tõi kaasa märkimisväärse hulga pikkade positsioonide likvideerimisi tsentraliseeritud börsidel, mis näitab turu volatiilsust. CoinGlass'i andmetel põhjustas see liikumine üle 278 miljoni dollari suuruse bitcoini positsioonide likvideerimise, millest suurem osa (225 miljonit dollarit) moodustasid pikad positsioonid.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele