Bitcoin kaduma Exchanges 9 Kuu, Bybit hoiatab!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bybit'i analüüs hiljutise Bitcoini poole võrra väheneva sündmuse kohta näitab, et erinevatel börsidel leitud vähenevad Bitcoini (BTC) reservid on peamiselt tingitud investorite tagasihoidmise tõusust koos kaevandamistulemuste vähenemisega. Poolitussündmus, mis kärbib drastiliselt uute bitcoinide kaevandamise eest antavat tasu, vähendab poole võrra turule lisatud müntide kogust. See vähenemine toob sageli kaasa pingelise pakkumise olukorra, mida süvendab investorite suurenenud kalduvus säilitada oma vara pikema aja jooksul.

Lisaks on institutsionaalne huvi Bitcoini vastu pidevalt kasvanud, eriti seoses Bitcoini börsil kaubeldavate fondide (ETF) kasutuselevõtuga Ameerika Ühendriikides, nagu Bybiti aruandes täpsustatakse.

Selle aruande kohaselt tajuvad institutsioonid bitcoin'i üha enam stabiilse varana, mis on tekitanud märkimisväärse investeeringute kasvu nii krüptovaluutadega tuttavate üksuste kui ka traditsioonilise finantssektori esindajate poolt. See omandamise ja hoidmise suundumus nende investorite seas on aidanud kaasa aktiivselt kaubeldavate bitcoinide koguse vähenemisele börsidel.

Muutus-bitcoin-hinna-ja-bitcoin-varude-vahekord

Bybiti uuringus märgitakse, et “Bitcoini reservid kõigis tsentraliseeritud börsidel ammenduvad kiiremini. Kuna järele on jäänud vaid 2 miljonit bitcoin'i ja eeldades, et [spot bitcoin ETF-idesse] voolab iga päev 500 miljonit dollarit, siis eeldatakse, et börsivarudest võetakse iga päev välja umbes 7142 bitcoin'i. Selline väljavõtmise kiirus tähendab, et kõigi järelejäänud reservide ammendamiseks võib kuluda vaid üheksa kuud,” selgitavad teadlased oma analüüsis.

Aruandes lisatakse:

”Seda silmas pidades ei ole üllatav, et bitcoini hind võib jätkata tõusu enne poolitamist või isegi pärast seda, kui pakkumise piiramine tõstab hinna järjekordsele uuele rekordile.”

Aruandes rõhutatakse ka investorite käitumise muutust, mis näitab, et külmhoones hoitavate BTC-de osakaal on märgatavalt suurenenud, mis hõlmab krüptoraha hoidmist võrguühenduseta, et suurendada turvalisust ja vähendada müügivalmidust, aidates seega leevendada pakkumispiiranguid. Selle suundumuse taga on optimistlik turuväljavaade ja soov kasutada ära võimalikku tulevast hinnatõusu, nagu näitavad Bybiti andmed.

Bybit postuleerib, et kui olemasolevad suundumused püsivad, võib üldine Bitcoini turg kogeda BTC pakkumise edasist ahenemist. See pingestumine võib potentsiaalselt tõsta hindu, kuna jätkuv nõudlus ületab vähenevat pakkumist. Seda prognoosi toetab nende varasemate turudünaamika uurimine võrreldavate tingimuste ajal, mis tavaliselt viisid märkimisväärse hinnatõusuni.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele