Polygoni Challenger Silmad 50% Boom & Cardano valmis ralliks

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Analüütik ja kaupleja Ali Martinez näitab, et kahe altcoin'i tehnilised näitajad on optimistlikud, kuna krüptoturu üldine kork jõuab 19 kuu tippu.

Alustades Polygoni (MATIC) konkurendi Optimism (OP), teatab Martinez oma jälgijatele sotsiaalplatvormil X, et see Ethereumi kihi-2 krüptoprojekt on kolme päeva graafikul välja töötanud tõusva paralleelkanali ja on praegu “hinna avastamisrežiimis”.

Tõusev paralleelne kanal tekib siis, kui vara hind on piiratud kolme paralleelse trendijoone poolt. Liikumist allpool kanali keskjoont peetakse üldiselt karuteemaks, samas kui liikumist sellest ülespoole peetakse tõusuks.

“Selle mustri puhul võib OP seada sihikule kanali ülemise piiri, mis võib olla suunatud 6 dollari ümbrusesse.”

Uurige tehnilisi näitajaid ja turuanalüüsi Optimism
Polygoni väljakutsuja – Optimism (OP)

Viimase värskenduse seisuga on Optimism hinnatud 3,81 dollarile, mis on ligikaudu 57% madalam kui 6 dollari sihtmärk.

Kui keskenduda Cardanole (ADA), märgib Martinez, et krüpto, mis on turukapitali poolest kaheksandal kohal, on oma neljatunnisel graafikul moodustanud sümmeetrilise kolmnurga mustri. Martinez soovitab, et Cardano võib kogeda tõusu, kui see suudab kindlustada tugeva tugitasemega toetustaseme üle 0,63 dollari.

“Selline liikumine [püsiv küünlajalg sulgemine üle 0,63 dollari] vallandab läbimurde, mis võib luua ADA jaoks rallideks 0,78 dollari suunas.”

Cardano (ADA), mis on turukapitali järgi kaheksandal kohal, moodustab oma neljatunnisel graafikul sümmeetrilise kolmnurga mustri
Cardano (ADA) sümmeetrilise kolmnurga muster

Praegu kaupleb Cardano 0,648 dollari juures.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele