Krüptomängijad võtavad rooli! Stake haarab F1 meeskonna nimeõigused

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Sauber on nüüd tuntud kui Stake F1 Team pärast seda, kui krüptokihlvedude ja kasiinoplatvorm omandas nimeõigused aastateks 2024 ja 2025.

Krüptokihlvedude ja -kasiinode platvorm Stake hakkab mängima olulist rolli Vormel-1-s eeloleval kahel hooajal, kuna on kindlustanud Sauberi F1-auto nimeõigused.

Eelmine sponsor Alfa Romeo ei pikendanud oma sponsorlepingut Sauberiga pärast 2023. aastat. Sellest tulenevalt läbib Sauber 2026. aastal Audi ametliku meeskonnana ümberbrändimise, mis loob kaheaastase akna vahesponsoritele.

Stake koos oma live-streaming platvormiga Kick.com ilmus Sauberi sõidukile esmakordselt 2023. aastal tänu esialgsetele sponsorlepingutele. Meeskond saab nüüd ametlikult tunnustatud kui Stake F1 Team Kick Sauber ja on kavas alustada oma 2024. aasta kampaaniat veebruaris Londonis toimuva üritusega.

Kanada räppar Drake osales aastavahetusel ümberbrändimise väljakuulutamisel ning eeldatavasti esineb ta 2024. aasta jooksul konkreetsetel F1-võistlustel.

Stake F1 meeskonna logo
Stake F1 meeskonna logo

Lisaks märgib Motorsport.com, et Kick.comile kuuluvad Sauberi auto šassii nimeõigused, mis kannab nime Kick Sauber C44. Arvestades, et F1-tiimid vastutavad oma autode projekteerimise ja hoolduse eest, siseneb Stake sisuliselt F1-sõidukite tootmise valdkonda.

Meeskonna sõitjateks jäävad endine Mercedese võidusõitja Valterri Bottas ja endine F2-sõitja Zhou Guanyu.

Viimasel ajal on vormel-1-sse tekkinud krüptovaluutavahetus ja -ettevõtted, millest paljud püüavad reklaami ja sponsorluspartnerluse kaudu kaasata spordi suurt globaalset publikut.

Drake teatas Sauberi ümberbrändimisest - Stake F1 Team
Erikülaline Drake avalikustas Sauberi ümberkujundamise Stake F1 Teamiks

2022 aasta mais sai OKXist McLareni F1-meeskonna peasponsor, kes 2023. aastal kannab silmapaistvalt oma kaubamärki MCL60 võistlusautol.

Alates 2021. aastast on Crypto.com olnud märkimisväärne sponsor Vormel-1-s, mille brändi on viimastel hooaegadel olnud nähtav erinevatel Grand Prix'de ringradadel kogu maailmas. Krüptoraha rahakoti ja vahetusplatvorm toetab ka Aston Martin Aramco Cognizant F1 meeskonda.

Samuti sõlmis krüptovahetus Kraken 2023. aasta märtsis mitmeaastase ülemaailmse lepingu vormel-1 meeskonnaga Williams Racing, mis tähistab kauplemisplatvormi esimest suuremat sponsorlepingut.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele