Peter Brandt ennustab Bitcoin võiks olla uus Gold Standard

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kogenud turuanalüütik Peter Brandt, kes on tuntud oma teravmeelsuse eest tehnilises analüüsis, jagas hiljuti oma teadmisi Bitcoini tulevase rolli kohta tugeva väärtuse säilitajana, mis võib võtta üle rolli, mida traditsiooniliselt on pidanud fiat-valuutad.

Oma pikaajalise kogemuse kohta märkis Brandt: “Minu professionaalne taust kujunes ajastul, mil ettevõtete vaenulikud ülevõtmised domineerisid finantsväljaannete, näiteks Wall Street Journali ja Bloombergi pealkirjades. Tänapäeval oleme aga tunnistajaks enneolematu ulatusega ülevõtmise väljakutsele,” kirjeldades oma seisukohti Bitcoini ja selle mõju kohta finantsmaailmale.

”Bitcoin BTC konkureerib, et saada 1. taseme “väärtuse säilitamise” standardiks, mis asendab fiat-valuutad ja riigivõlakirjad”.

Ta täpsustas oma seisukohta veelgi, öeldes: “Asi ei ole selles, et ma näen ette fiat-valuutade kadumist. Igapäevased tehingud, nagu toidukaupade ostmine või auto tankimine, tuginevad jätkuvalt sellistele valuutadele nagu USA dollar, jeen ja euro.

Valitsused jätkavad uute vääringuvormide kasutuselevõttu, kusjuures tulevikus võivad nimiväärtused olla nii suured kui 100 dollari suurune rahatäht, mis on väikseim olemasolev rahaühik Ameerika Ühendriikides.”

Brandt, kes pakub regulaarselt analüüse Bitcoini hinnaliikumise kohta, on olnud krüptoraha turupraktika suhtes märkimisväärselt optimistlik. Kuu alguses tõi ta välja märgid, mis viitavad Bitcoini pulli turu algusele.

Lisaks vaatas ta hiljutises värskenduses läbi oma prognoosi Bitcoini hinna tipu kohta käimasolevas pulsturutsüklis, mis tema hinnangul lõpeb umbes järgmise aasta augustis/septemberis, tõstes oma prognoosi 120 000 dollarilt muljetavaldavale 200 000 dollarile.

Jaanuaris tuvastas Brandt Bitcoini liikumises konkreetse hinnamustri, mis on tema arvates oluline selle pulli trendi tervise säilitamiseks. Ta kirjeldas seda mustrit kui “Hump… Slump… Pump… Dump”, rõhutades selle tähtsust positiivse turumomendi säilitamisel. Lisaks sellele ulatub tema analüüs kaugemale Bitcoinist; ta väljendas tugevat makromajanduslikku kallutatust Bitcoini kui erakordse väärtuse säilitamise kandidaadi suhtes fiat-valuutade devalveerimise keskel.

Brandt väljendas avalikult: “Minu arvates on Bitcoin esmane väärtuse säilitaja ja tal on veel tohutuid võimalusi väärtuse tõstmiseks. Ma arvan, et kõik on rämps, sealhulgas ETH.”

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele