Parimad tasuta VPN-id Chrome’ile aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Milline tasuta Chrome VPN on parim?

NordVPN on parim tasuta Chrome VPN. See pakub tasuta prooviperioodi piiramatute andmete, kõrgekvaliteedilise krüpteerimise, järgmise põlvkonna tunneliprotokollide ja täiustatud turvafunktsioonide peal. Lisaks ei jälgi see teie tegevust ja austab teie privaatsust.

Kas on olemas täiesti tasuta VPN Chrome'ile?

Jah, Atlas VPN on täiesti tasuta VPN Chrome'ile. Selle abil saate 10 GB andmeid, turvalised tunneliprotokollid ja isegi usaldusväärse kill switch'i.

Milline tasuta Chrome VPN on kõige rohkem servereid?

CyberGhost, millel on 9700+ serverit 91 riigis. Selle tasuta laiendus võimaldab teil siiski kasutada ainult 8 serverit. Teise koha saab NordVPN, millel on umbes 5500 serverit 60 riigis.

Chrome'i tasuta VPN-laiendused võivad olla suurepärane võimalus suurendada oma privaatsust ja turvalisust internetis ilma lisakulutusi tegemata. Veelgi enam, see võib aidata teil ka mööda minna geograafilistest blokeeringutest sisu ümber ja nautida soovitud rakendusi või veebisaite.

Siiski peate valima tasuta Chrome VPN-i targalt, sest mõned ebausaldusväärsed teenusepakkujad on tabatud kasutajate andmete müümisel ja nende seadmete nakatamisel pahavaraga. Lisaks on tasuta VPN-i laiendused tavaliselt piiratud funktsioonide, serverite ja kiiruse poolest. Kui teile on oluline teie turvalisus või suurepärane jõudlus, kaaluge selliste VPNide nagu NordVPN proovimist, mis pakub esmaklassilist turvalisust. Saate seda hõlpsasti testida, kasutades 30-päevast raha tagasi garantiid.

Kas on olemas 100% tasuta VPN-teenus?

Parimad tasuta VPN-i alternatiivid

NordVPN on väga turvaline ja usaldusväärne VPN, mis pakub 7-päevast tasuta prooviperioodi ja standardset 30-päevast raha tagasi garantiid, mis võimaldab teil kasutada teenust tasuta üle kuu aja.

4.9 /5

 • Suurepärased turvaelemendid
 • Streaming & torrentimise funktsioonid
 • 7-päevane tasuta prooviperiood ja 30-päevane raha tagasi garantii

Külasta NordVPN-i

Kuidas saan Chrome'is tasuta VPN-i?

Kõike seda arvesse võttes koostasime nimekirja parimatest tasuta Chrome'i VPN-idest turvalisuse, funktsioonide ja muude omaduste poolest. Loe edasi ja leia endale sobiv.

Top 5 parimat tasuta VPN-i Chrome'ile

 • NordVPN – parim tasuta Chrome VPN aastal 2023
 • Surfshark – 100% turvaline ja kiire tasuta VPN Chrome'ile
 • Atlas VPN – usaldusväärne tasuta Chrome VPN laiendus
 • ExpressVPN – premium ja kiire ChromeVPN
 • CyberGhost – Chrome VPN tohutu serveripargiga

Kas tasuta VPN-i tasub kasutada Chrome'is?

Kui teie ootused tasuta VPN-ile on sama kõrged kui tasulisele VPN-ile, siis kahjuks ei pruugi tasuta VPN-id Chrome'ile teie vajadusi täielikult rahuldada. Seda seetõttu, et tasuta valikutel on palju piiranguid. Näiteks on tavaliselt suured andmelipud, millest piisab vaid juhuslikuks sirvimiseks.

Kas 1ClickVPNi tasuta VPN Chrome'ile on turvaline?

Täiesti tasuta VPN-idel ei ole ka palju servereid ega asukohavalikuid. See tähendab, et serverid võivad sageli olla ülerahvastatud, mis vähendab nähtavalt teie kiirust. Lisaks ei ole tavaliselt palju funktsioone saadaval, nii et turvalisuse tase ei ole kõige kõrgem.

Samal ajal võivad ka Chrome'i tasuta VPN-laiendused olla haavatavad. Mõned neist on lihtsad proxy'd, mis isegi ei krüpteeri teie andmeid. Seega ei ole teie sirvimistegevus turvaline ega privaatne.

Vahepeal, kui soovite nautida tipptasemel turvalisust, suurepäraseid turvafunktsioone ja anonüümsust internetis, peaksite kaaluma tasulisi VPN-variante.

Pro nõuanne

Kas Chrome'is on olemas VPN?

Otsite rikkalikku tasuta VPN-i, mis tagab kõrgetasemelise turvalisuse? Valige kõrgema kvaliteediga VPN-lahendused, nagu NordVPN või Surfshark, ja kasutage nende tasuta 7-päevaseid prooviversioone, et seda tasuta proovida.

Parimad tasuta VPN-rakendused Chrome'ile – meie üksikasjalik nimekiri

Chrome'ile on saadaval palju VPN-variante, nii et teadmine, millist valida, võib olla segadust tekitav. Selleks, et teha asi teile lihtsamaks, testisime erinevaid teenuseid ja panime need 5 tasuta VPN-i Chrome'ile paremusjärjestusse. Oleme oma pingerea aluseks võtnud olemasolevad ressursid, funktsioonid, serverid ja palju muud.

Niisiis, ilma pikema jututa, siin on parimad tasuta VPN-lahendused Chrome'ile.

1. NordVPN – parim tasuta Chrome VPN üldiselt

Kas ma saan kasutada NordVPN-i Google Chrome'is?
Asub:Panama
Andmete ülempiir:Piiramatu
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥Saage NordVPN 63% MAHA + 3 kuud TASUTA!🔥

Külasta NordVPN-i

NordVPN on parim tasuta VPN Chrome'ile mitmel põhjusel. See pakub täiustatud turvafunktsioone, võrratuid kiirusi ja piiramatuid igakuiseid andmeid. Kuigi täiesti tasuta versiooni ei ole, on NordVPNil 7-päevane tasuta prooviversioon Androidile ja 30-päevane raha-tagasi garantii, mida saate kasutada.

Kuidas seadistada NordVPN-i Chrome'i laiendusega

NordVPNi puhul saate palju tunneliprotokollide valikuid. Nende hulka kuulub ka NordLynxi patenteeritud lahendus, mis tagab alati ülikiire kiiruse. Rääkimata sellest, et saadaval on üle 5500 serveri 60 riigis, nii et te ei komistaks üleküllastunud serveritesse.

See VPN-teenusepakkuja koormab teid funktsioonidega. Saate usaldusväärse kill switch'i, mis tagab, et andmed ei leki. Lisaks on olemas ohukaitsefunktsioon, mis teeb täpselt seda, mida nimi ütleb – hoiab teid küberohtude eest kaitstuna.

NordVPNil on Chrome'i brauseripikendus, mis on kergem lahendus kui rakendus ise. See võimaldab blokeerida WebRTC-d ja kaitseb teid pahatahtlike ohtude eest. Kuid pidage meeles, et see kaitseb ainult brauseri liiklust.

Samuti tasub märkida, et NordVPN on ideaalne VPN voogedastuse jaoks. Meie testide käigus avas see erinevate Netflixi raamatukogude, Hulu, HBO Maxi, Disney Plusi, BBC iPlayeri ja palju muud.

NordVPN Chrome'ile

Väärib märkimist, et kuigi tasuta prooviperiood kehtib ainult Android-seadmetel, saate prooviperioodi kasutada ka teistes seadmetes pärast registreerimist. Ja kui otsustate jääda NordVPNi juurde, siis maksab see vaid 3,29 dollarit kuus – saate seda kasutada korraga 6 seadmes.

Lisateabe saamiseks külastage meie NordVPNi ülevaadet.

Plussid

 • Piiramatu andmeside
 • Erakordne kiirus
 • Ohu kaitse
 • Usaldusväärne tapmislüliti
 • Logimise keelamise poliitika

Miinused

 • Ei ole täiesti tasuta versiooni

2. Surfshark – usaldusväärne ja odav Chrome VPN

Surfshark - usaldusväärne ja odav VPN Chrome'ile
Asub:Madalmaad
Andmete ülempiir:Piiramatu
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥Saate 82% OFF Surfshark + 2 kuud TASUTA🔥

Külasta Surfshark VPN

Surfshark on tasuta Chrome VPN, mida saate kasutada piiramatul arvul seadmetel samaaegselt, eriti kuna sellega kaasneb piiramatu andmeside. Kuigi te ei saa tasuta igavesti tellimust, on saadaval 7-päevane tasuta prooviperiood Android- ja iOS-seadmetel ning 30-päevane raha tagasi garantii.

Surfshark VPN laiendus

Surfshark on tuntud oma erakordse kiiruse poolest. Üks põhjus on selle WireGuard-protokoll, mis läbib meie kiirustestid pidevalt edukalt. Lisaks on üle 3200 serveri 100 riigis, nii et teil on alati palju servereid, mis ei ole kasutajatega ülekoormatud.

Sellel VPN-il on palju funktsioone, sealhulgas turustandardne, kuid funktsionaalne kill switch. Lisaks saate umbes ühe dollari eest kuus ka Surfshark Antivirus'i, et kaitsta end küberohtude eest.

Rääkides Surfsharki Chrome'i laiendusest, on sellel suurepärane funktsionaalsus, mis varjab teie IP-aadressi, krüpteerib teie ühenduse ja avab geograafiliste piirangutega saite. Küpsiste blokeerija, mis on laienduse hiljutine täiendus, eemaldab veebisaitide tüütud küpsiste päringud.

Surfshark on tasuta VPN teenus Chrome'ile

Kui oled filmihuviline, on Surfshark suureks abiks geograafiliste piirangute eemaldamisel. Sellised platvormid nagu Netflix, Hulu, HBO Max, Disney Plus ja paljud teised on teie käsutuses.

Pidage meeles, et kuigi tasuta prooviperiood on kohaldatav mobiilseadmetes, saate seda kasutada ka teistes seadmetes kohe pärast registreerimist. Ja kui Surfshark varastab teie südame, siis selle hinnad algavad 2,30 dollarist kuus.

Lisateabe saamiseks külastage meie Surfsharki ülevaadet.

Surfshark on tasuta VPN teenus Chrome'ile

Plussid

 • Piiramatu andmeside
 • Välkkiire kiirus
 • Usaldusväärne tapmislüliti
 • Piiramatu samaaegne ühendus
 • No-logi poliitika

Miinused

 • Ei ole täiesti tasuta versiooni

3. Atlas VPN – suurepärane tasuta VPN üldiselt

Atlas VPN - suurepärane tasuta VPN teenus üldiselt
Asub:Ameerika Ühendriigid
Andmete ülempiir:10GB
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah (ainult tasuline)
Praegune tehing:🔥Saa Atlas VPN, nüüd 85% OFF + 3 kuud TASUTA! 🔥

Külastage Atlas VPN-i

Atlas VPN on suurepärane valik Chrome'i jaoks, arvestades, et see pakub täiesti tasuta versiooni. Saate tasuta paketi 10 GB igakuiste andmetega. Ja selle koguse piires saate täiustatud krüpteerimise, logisideta poliitika, järgmise põlvkonna tunneliprotokollid ja palju muud.

Atlas VPN-i tasuta konto loomisel saate valida WireGuard, OpenVPN ja IKEv2 protokollide vahel. See tähendab, et isegi tasuta VPN ei sega teie võrguühendust liiga palju ja te saate nautida kiiret kiirust.

Atlas VPN on suurepärane valik Chrome'i jaoks

Lisaks on lisatud kill switch funktsioon, mis kaitseb teid, kui teie VPN-ühendus ootamatult katkeb.

Atlas VPN ei paku eraldi brauseripikendust, kuid rakendus kindlustab ka teie sirvimiskogemuse. Saate näha korralikku serveri- ja asukohaparki, mida premium-kasutajal on võimalik kasutada. Tasuta kasutaja saab aga valida vaid kolme serveri asukoha vahel: Holland (Amsterdam), USA (Los Angeles) ja USA (New York).

Ja kui rääkida lisatasu kasutajaks olemise eelistest, siis veel üks müügiargument on voogedastuse võimalused. Kui te otsustate osta Atlas VPN-i lisapaketi, saate nautida selliseid platvorme nagu Netflix, BBC iPlayer, YouTube. Samas ei paku tasuta tellimus seda aaret üldse.

Atlas VPNi tasuta versioon on suurepärane lähtepunkt Chrome'i turvalisuse tagamiseks. Kui tunnete, et soovite ühel päeval uuendada, siis hinnad algavad 2,30 dollarist kuus ja saate piiramatu arvu samaaegseid ühendusi.

Lisateabe saamiseks külastage meie Atlas VPN-i ülevaadet.

Atlas VPN-i tasuta versioon

Plussid

 • 10 GB tasuta andmeid
 • WireGuard tunneldamise protokoll
 • Tapa lüliti funktsioon
 • No log poliitika

Miinused

 • Chrome'i laiendus puudub
 • Ainult kolm serveri asukohta

4. ExpressVPN – veidi kõrgema kvaliteediga ja kiire Chrome VPN

ExpressVPN - veidi kõrgema kvaliteediga ja kiire VPN teenus Chrome'ile
Asub:Briti Neitsisaared
Andmete ülempiir:Piiramatu
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥Saage ExpressVPN, nüüd 49% MAHA 1-aastane plaan!🔥

Külasta ExpressVPN-i

ExpressVPN pakub kindlat Chrome'i VPN laiendust. Saate nautida suurepäraseid kiirusi ja avada kõige populaarsemad voogedastuse saite, ilma et peaksite oma brauserist lahkuma. ExpressVPN pakub pikka 30-päevast tasuta prooviperioodi ja 30-päevast raha tagasi garantiid, nii et saate kasutada laiendust ja selle funktsioone tasuta.

ExpressVPN pakub kindlat Chrome'i VPN laiendust

ExpressVPNi üks suurimaid tugevaid külgi oli meie ettevõttesisese testimise ajal selle kiirus. Teenusepakkuja toetab OpenVPN- ja IKEv2-protokolle, kuid tutvustab ka Lightwayt – uut, kiiret ja kerget VPN-protokolli. Tänu kiiretele ühendustele ja 94 riigis asuvatele serveritele ei aeglusta see teie sirvimiskogemust märkimisväärselt.

Kui sirvite Chrome'i ExpressVPN-i laiendusega, on teil privaatsuse ja turvalisuse sektsioon, mis sisaldab kolme lisafunktsiooni: asukoha võltsimine, WebRTC blokeerimine ja HTTPS Everywhere kõige turvalisemate ühenduste jaoks. Kuigi see on saadaval töölaua- ja mobiilirakendustes, puudub Chrome'i laiendusel kill switch – oluline vahend viirusetõrjetarkvara jaoks, mis katkestab internetiühenduse, et peatada andmete lekkimine.

ExpressVPN pakub mitmekülgset globaalset katvust piiratud saitide ja voogedastuse raamatukogude blokeeringu vabastamiseks. Saate nautida Netflixi, Hulu, BBC iPlayeri, Disney+ ja teisi platvorme, et vaadata oma lemmikfilme ja telesaateid Chrome'i laiendusega.

Kahjuks peate pärast tasuta prooviperioodi lõppu maksma 6,67 dollarit kuus, et jätkata ExpressVPNi kasutamist Chrome'is. Kuigi selle funktsioonid on suurepärased, on see kõige kallim võimalus selles nimekirjas, mis toetab ainult 5 samaaegset seadet.

Lisateabe saamiseks lugege meie ExpressVPNi ülevaadet.

ExpressVPN pakub mitmekülgset globaalset katvust piiratud saitide blokeeringu tühistamiseks

Plussid

 • Suurepärased kiirused
 • Vabastab enamiku voogedastuse saitide blokeeringu
 • P2P tugi
 • Spetsiaalsed serverid

Miinused

 • Kallis pärast tasuta prooviperioodi
 • Chrome'i laiendil ei ole tapmislülitit
 • Piiratud lisafunktsioonid

5. CyberGhost – Chrome VPN tohutu katvusega

CyberGhost - Chrome VPN tohutu katvusega
Asub:Rumeenia
Andmete ülempiir:Piiramatu
Vabastab Netflixi blokeeringu:Jah
Praegune tehing:🔥Saage CyberGhost VPN, nüüd 83% MAHA + 2 kuud TASUTA🔥

Külasta CyberGhost VPN

CyberGhost on jõuline Chrome'i VPN lihtsa brauseripikendusega. Esmapilgul on lisandmoodulil ainult põhifunktsioonid ja kiirused ei ole nii kiired kui meie teised valikud. Kuid see kompenseerib selle massiivse serveripargiga.

Teenusepakkuja pakub selles nimekirjas kõige suuremat ülemaailmset katvust – 9700+ serverit 91 riigis. See töötab standardse protokollide komplektiga: OpenVPN, IKEv2 ja WireGuard, kuid meie testid näitavad, et nad on aeglasemad kui tippkonkurendid.

CyberGhost on usaldusväärne VPN Chrome'ile

Selle asukoha katvus ei ole siiski midagi, mille üle nuhkida. CyberGhost on korraliku internetiühendusega usaldusväärne valik, mille stabiilsed serverid tagavad teie sirvimiskogemuse. Võite kasutada selle asukoha mitmekesisust ja spetsialiseerunud servereid Netflixi, Hulu, BBC iPlayeri, Disney+ ja muude voogedastusteenuste blokeeringu tühistamiseks.

CyberGhost for Chrome on täiesti tasuta, kuid sellel on ainult turvaline sirvimine ja juurdepääs 8 serverile 4 riigis. Mitme protokollide tugi, kill switch ja kohandamine on saadaval ainult tasulises CyberGhost VPN-rakenduses. Siiski saate kõiki selle funktsioone testida 45-päevase raha tagasi garantiiga.

Kui otsustate minna üle tasulisele paketile, on teil õnne – CyberGhost on odavam kui enamik konkurente. See toetab 2,19 $/kuu eest kuni 7 paralleelset ühendust kõigis operatsioonisüsteemides.

Lisateabe saamiseks vaadake meie CyberGhost VPN-i ülevaadet.

CyberGhost for Chrome on täiesti tasuta

Plussid

 • Täiesti tasuta Chrome'i laiendus
 • Suur serveripark
 • Spetsiaalsed serverid
 • Odav hinnakujundus

Miinused

 • Aeglased kiirused
 • Laiendusel on vähem funktsioone
 • WireGuardi ühendusprobleemid

Kuidas me testisime neid tasuta Chrome VPN-i

Kas tasuta VPN-id on seaduslikud?

Tõeliselt parimate tasuta VPNide valimine Chrome'ile on ülesanne, mis nõuab head uurimistööd. Sellest hoolimata oleme oma otsuse teinud allpool loetletud kriteeriumide alusel:

 • Andmete piirmäärad. Kui tasuta VPN pakub vähem kui 10 GB andmeid kuus, ei tasu seda lihtsalt osta. Paar Google'i otsingut ja teie igakuised ressursid saavad kiiresti otsa ning te peate ootama järgmist kuud, et seda uuesti kasutada. Seepärast võtsime arvesse ainult VPN-id, mille andmeside maht on vähemalt 10 GB.
 • Turvaelemendid. Usaldusväärsed tasuta VPN-id peaksid tagama vähemalt mingi turvalisuse, muidu pole mõtet VPN-i üldse kasutada. Sel põhjusel kasutavad kõik selles nimekirjas olevad VPN-id murdumatut AES-256 krüpteerimist ja pakuvad lekkimiskindlat kill switch funktsiooni.
 • Privaatsus. Usaldusväärne Chrome VPN ütleb selgelt oma seisukoha kasutajate privaatsuse kohta. Võtsime arvesse ainult selge ja sõltumatult auditeeritud logimise keelamise poliitikaga VPN-id, mis lubavad, et ei logi teie andmeid ja millel on selge maine.
Kuidas me testisime neid tasuta VPN-i Chrome'ile
 • Kiirus. Kuigi tasuta VPN Chrome'ile ei ole kunagi nii kiire kui tasuline, ei tohiks turvalisuse huvides kiiruse osas kompromisse teha. Seega kasutasime meie kiirustesti tööriista, et reastada VPN-id, mis sisaldavad kiireid tunneldamisprotokolle, nagu näiteks WireGuard.

Võrreldes tasuta Chrome VPN rakendusi

NordVPNSurfsharkAtlas VPNExpressVPNCyberGhost
Bränd
Hindamine4.9★★★★★4.7★★★★★4.6★★★★★4.3★★★★☆4.2★★★★☆
Tasuta versioonJah, 7 päevaJah, 7 päevaJahEiJah
Andmete ülempiirPiiramatuPiiramatu10GBPiiramatuPiiramatu
TapmislülitiJahJahJahJahJah
No-logi poliitikaPwC poolt kaks korda sõltumatult auditeeritud logid puuduvad.Puuduvad logid, mida on sõltumatult auditeerinud Cure 53Ei ole logisidPwC poolt sõltumatult auditeeritud logid puuduvad.Puuduvad logid, sõltumatult auditeeritud Deloitte'i poolt
StriiminguteenusedNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ ja palju muud.Netflix, Disney+, Amazon Prime Video ja palju muudNetflix, BBC iPlayer, YouTubeNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+
ÜlevaadeNordVPN läbivaatamineSurfshark läbivaatamineAtlas VPN läbivaatamineExpressVPN läbivaatamineCyberGhost läbivaatamine

Võitja

Kuidas me testisime neid tasuta VPN-i Chrome'ile

Kuidas seadistada tasuta Chrome'i VPN-i?

Tasuta VPN-i seadistamine teie seadmes või Chrome'i brauseris on lihtsam, kui te kunagi ette kujutate. Siin saate teada, kuidas seadistada tasuta VPN-rakendust ja kuidas lisada Chrome'ile tasuta VPN-i brauseripikendus. Niisiis, vaatame meie samm-sammult juhiseid prooviks:

Seadistage tasuta VPN rakendus Chrome'ile

 1. Sõltuvalt teie seadmest minge valitud VPN-i ametlikule veebisaidile või otsige seda Apple App/Google Play poest. Soovitame NordVPNi, mis on varustatud tasuta 7-päevase prooviperioodiga.
 2. Laadige rakendus alla ja järgige paigaldusjuhiseid.
Tasuta VPN rakenduste võrdlus Chrome'i jaoks
 1. Kui olete alla laadinud tasuta VPN-i, peate vaid registreeruma. Kui valisite lisateenuse tasuta prooviversiooni, peate registreeruma ja lisama oma makseandmed.
 1. Klõpsake asukohta ja ühendage serveriga.
 1. See on kõik! Nüüd saate Chrome'is turvaliselt ja tasuta sirvida.

Proovige NordVPN-i riskivabalt

Lisage tasuta VPN laiendus oma Chrome'i brauserisse

 1. Mine Google Chrome'i veebipoodi ja otsi usaldusväärne tasuta VPN laiendus. Soovitame proovida Surfsharki tasuta 7-päevast prooviperioodi – prooviperioodi peate taotlema, laadides rakenduse alla ja registreerudes oma mobiilseadmes. Seejärel saate sisse logida ja kasutada sama prooviperioodi oma töölauaseadmetes.
 2. Klõpsake Surfshark VPN laiendusel ja vajutage Add to Chrome.
Kuidas seadistada Chrome'ile tasuta VPN-i?
 1. Laiendus ilmub brauseri paremasse ülanurka puzzle ikooni alla. Klõpsake sellel ja logige sisse.
 1. Valige riik ja klõpsake sellel, et luua ühendus serveriga.
 1. Nüüd olete valmis Google Chrome'is turvaliselt sirvima!

Miks tasuta VPN-d võivad olla ohtlikud

Nii ahvatlev kui tasuta VPN-i hankimine ka ei ole, on see sama ohtlik, kui valite selle vastutustundetult. Loe allpool, et teada saada, miks:

Tasuta VPN rakenduse seadistamine Chrome'ile
 • Müügiandmed. Mõned ebausaldusväärsed tasuta VPN-id võivad koguda teie andmeid ja müüa neid kolmandatele isikutele, et teenida tulu. Lisatasu VPN-il on tavaliselt selge ja kontrollitud privaatsuspoliitika, mis lubab, et logisid ei säilitata.
 • Pahatahtlikud reklaamid. Tasuta VPN võib müüa kogutud andmeid kolmandatele osapooltele, kes pakuvad kasutajatele pettumusttekitavaid sihtotstarbelisi reklaame. Need ei ole mitte ainult frustreerivad, vaid võivad olla ka ohtlikud, sest mõnikord võivad need toimida avatud uksena viirustele. Tasuline VPN pakub teile hoopis reklaamide blokeerimise funktsiooni, mis hoiab teid pahatahtlike reklaamide eest kaitstud.
 • Jälgijad. Mõned tasuta VPN-id võivad olla jälgimisseadmete tõttu pigem ebameeldiv kui kasulikud. Tõenäoliselt paigaldab see oma rakendusse jälgimisseadme, et sihtida teie otsingulugu, asukohta ja muid tundlikke andmeid. Tasulised VPN-id, nagu NordVPN, sisaldavad turvaelemente, mis blokeerivad jälgimisseadmed üldiselt.
 • Aegunud tarkvara. Kuna täiesti tasuta VPN-id on tasuta, ei saa teenusepakkuja kasumit. Seetõttu on tarkvara vananenud või vananeb – see on suurepärane võimalus häkkerite jaoks. Seega, pidevalt uuendatud tasuline VPN ei kaitse teid mitte ainult häkkerite, vaid ka internetiteenuse pakkuja või isegi valitsuse silmade eest.
Lisage tasuta VPN laiendus oma Chrome'i brauserisse

Alternatiivina soovitame turvalise alternatiivina valida Chrome'ile tasuta VPN-i. Need on premium VPN-pakettide tasuta plaanid, nii et te teate, et need on seaduslikud. Kuid pidage meeles, et need on serverite, funktsioonide, andmete ja muu osas väga piiratud. Parim freemium lahendus on Atlas VPN, kuna see pakub usaldusväärset kill switch'i, 5 GB andmepiirangut ja isegi P2P tuge.

Tasuta vs tasulised Chrome VPN-id

Kuigi tasuta võimalused on alati atraktiivsed, on tasulised Chrome'i VPN-id palju paremad, kuna need ei piira teie kasutuskogemust. Siin on, miks parimad VPN-id Chrome'ile on premium-teenused:

 • Premium VPN-idel ei ole andmepiiranguid. Erinevalt tasuta VPN-idest ei piira usaldusväärsed tasulised VPN-id teie VPN-i kasutamist, võimaldades teil nautida piiramatut voogedastust, torrentimist või juhuslikku sirvimist. Siiski on mõned tasuta VPN-id, mis pakuvad piiramatut andmesidet.
Miks tasuta VPN-d võivad olla ohtlikud
 • Tasulistel VPN-del on suured serverivõrgud. Kui tasuta VPN-id annavad teile ainult mõned serverid, siis tasulistel on tavaliselt suur serveripark, mis võimaldab teil ühenduda põhimõtteliselt igasse maailma nurka.
 • Premium VPN-id tagavad, et kiirus ei vähene peaaegu üldse. Väike serverivalik nõuab aeglast kiirust ülekoormuse tõttu. Tasulised VPN-id tagavad, et teie seadme kiirus väheneb vähe või üldse mitte.
 • Tasulised VPN-id on rohkem funktsioone täis. Sõltuvalt VPNist saate lisafunktsioone, nagu näiteks kill switch andmeväljalekke vältimiseks, ohu või DNS-lekke kaitse või muud sarnased funktsioonid. Seega on turvalisus garanteeritud.
Tasuta ja tasulised VPN-id Chrome'ile

Tasuta Chrome'i VPN-i, mida vältida

Lisaks sellele, et me ei soovita tasuta VPN-i Chrome'ile või mõnele muule seadmele üldse, peame mainima tasuta VPN-i, mida peaksite vältima:

 • iNinja VPN – nagu ninjad võivad olla salakavalad, võib ka see VPN edukalt hiilida teie privaatsusse ja koguda tohutuid andmeid, mis sisaldavad tegevuslogisid, asukohta, ühenduse ajatemplite andmeid ja palju muud.
 • SuperVPN – sellel valetajal on püksid põlema läinud. SuperVPN-i hiljutine rikkumine näitas, et tema väidetav logisid mittekasutav poliitika oli tegelikult “jah-logisid”. Kui täpne olla, siis see tasuta VPN kogus ja kogub oma kasutajate andmeid ja katab seda privaatsuspoliitikaga.
 • Hoxx VPN – tasuta VPN, mis teeb tihedat koostööd valitsusega ja asub Viie Silmaga riigis. Seetõttu ei koguta ja müüakse mitte ainult teie andmeid, vaid edastatakse ka ametlikele institutsioonidele. See on meie arvates täiesti vastupidine VPN-i suhtes, mida me valime usaldada.
Miks tasuta VPN-d võivad olla ohtlikud

Kokkuvõte

Tasuta (või täpsemalt öeldes freemium) VPN-i hankimine on palju parem otsus, kui üldse mitte mingit VPN-i kasutada. See võib parandada teie veebiturvalisust, krüpteerides teie andmed ja laadides teile mõned lisafunktsioonid. Lisaks võib see tagada, et teie sirvimiskogemus on anonüümne, ning mõnel harvemal juhul võib see aidata teil pääseda ligi Netflixi suurimatele raamatukogudele.

Meie parim tasuta VPN Chrome'ile on NordVPN. See pakub teile tasuta 7-päevast prooviperioodi ja 30-päevast raha tagasi garantiid. Nende abil saate nautida piiramatut andmesidet, üle 5500 serveri 60 riigis, põnevat voogedastusvõimalust, tipptasemel turvalisust ja palju muud.

Peaksite alati meeles pidama, et tasuta VPN ei ole kunagi parem kui tasuline. Parim VPN laiendus Chrome'ile pakub teile isikupärastatud rakendusi teie brauserile ja teistele seadmetele, rikkalikke funktsioone, rikkumatut turvalisust ja üldist rahuldavat sirvimiskogemust. Lisaks ei pea te selliste VPN-ide puhul üldse muretsema andmekiiruste pärast.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele