Parimad reklaamblokeerijad iPhone’ile ja iPadile aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kas iPhone'il on sisseehitatud reklaamiblokeerija?

Teie iPhone'is on sisseehitatud reklaamiblokeerija-sarnane vahend. See ei ole siiski nii tõhus ega usaldusväärne kui lisatasu abonementne vahend hüpikakende, videoreklaamide ja muude reklaamide blokeerimiseks.

Kas iPhone'is on turvaline kasutada reklaamblokeerijaid?

Jah, usaldusväärse reklaamiblokeerija kasutamine iPhone'is on täiesti ohutu. Soovitame investeerida tippreklaamiblokeerijatesse, et oleksite kindel, et saate parima kasutuskogemuse ja tulemuse.

Kas Apple lubab reklaamblokeerijaid?

Jah, Apple lubab iPhone'idel ja iPadidel kasutada reklaamiblokeerijaid. Soovitame siiski valida usaldusväärse teenusepakkuja, näiteks Total Adblocki, et reklaamid blokeeritaks tõhusalt ja te ei nakataks oma seadet kogemata tasuta pahatahtliku tarkvaraga, kasutades ebausaldusväärset tasuta reklaamiblokeerijat.

iPhone'id ja iPadid suudavad internetis surfates blokeerida väga lihtsaid ja lihtsaid reklaame. Kuid oma seadme ja andmete täielikuks kaitsmiseks ei piisa sellest lihtsalt. Paljud reklaamid, millega me veebilehtedel kokku puutume, võivad olla pahavaraohud, mida sisseehitatud reklaamiblokeerijad ei suuda edukalt blokeerida.

Parim vahend nende pahatahtlike reklaamide vastu võitlemiseks on iPhone'i või iPadi reklaamiblokeerija. Usaldusväärne tööriist ei blokeeri mitte ainult tavalisi hüpikakende või peatab YouTube'i videoreklaamid, vaid suudab blokeerida ka pildireklaamid, jälgijad ja muud. Lisaks aitab tõeliselt usaldusväärne reklaamiblokeerija kaitsta ka muud tüüpi küberohtude eest.

Milline on parim reklaamiblokeerija iPhone'ile ja iPadile?

Et pakkuda teile ainult parimaid iPhone'i või iPadi reklaamiblokeerijaid, testisime teenusepakkujate võimet blokeerida eri tüüpi reklaame, jälgimisseadmeid ja muid pahatahtlikke ohte. Samuti kontrollisime pakkujate pakutavaid lisafunktsioone, platvormide ühilduvust ja hinda.

Top 5 parimat reklaamblokeerijat iPhone'idele ja iPadidele aastaks 2023

 1. Total AdBlock – üldine parim reklaamiblokeerija iPhone'ile aastal 2023
 2. Surfshark CleanWeb – suurepärane reklaamiblokeerija koos tippklassi VPNiga iPhone'ile
 3. Atlas VPN SafeBrowser – mobiilseadmetele suunatud reklaamiblokeerija
 4. Proton VPN NetShield – eelarve-sõbralik reklaamiblokeerija iOS seadmetele
 5. Avast Secure Browser – kohandatav reklaamiblokeerija iPhone'ile ja iPadile

Mida otsida parimast reklaamiblokeerijast iPhone'ile ja iPadile?

Kas reklaamblokeerijad töötavad iPadis?

Kui valite oma iPhone'ile või iPadile parima reklaamiblokeerija, peaksite otsima järgmist:

 • Erinevad reklaamblokeerijad. Olgu tegemist hüpikakende, bännerite, võltsitud lähivaate või muude reklaamidega, usaldusväärne reklaamiblokeerija suudab blokeerida kõik need pahatahtlikud reklaamid. Lisaks sellele laadivad veebilehed, millele sa üritad ligi pääseda, palju kiiremini, kui kõik need reklaamid on blokeeritud.
 • Jälgimisseadme blokeerija. Mõned reklaamblokeerijad blokeerivad automaatselt jälgimisseadmeid, teised võimaldavad seda valikut kohandada. Siiski peaksite alati valima selle funktsiooni lubamise ja oma sirvimistegevuse kaitsmise ning selle privaatsemaks muutmise. Kuna jälgimisseadmed jälgivad teie liigutusi internetis.
Kas mõni iPhone'i reklaamiblokeerija töötab?
 • Whitelisting funktsioon. See annab võimaluse kohandada, millistel veebisaitidel te reklaame näete. See on eriti kasulik, kui soovite toetada oma lemmikloojate lehekülgi, nii et saate need saidid välja jätta ja siis ikkagi reklaame näha.
 • Platvormi ühilduvus. Parimad reklaamiblokeerijad töötavad erinevate seadmete või brauserite puhul, kuna teil on tõenäoliselt erinevaid seadmeid, mida soovite kaitsta pahatahtlike reklaamide eest. Seega valige pakkujad, mis toetavad erinevaid operatsioonisüsteeme ja ideaalis on neil ka brauserilaiendid.
Millist reklaamblokeerijat soovitab Apple iPhone'ile?

Parimad iPhone'i reklaamblokeerijad – meie üksikasjalik nimekiri

Usaldusväärse reklaamblokeerija leidmine võib olla keeruline. Ärge arvake, et reklaamblokeerija ainus eesmärk on vaid tüütute hüpikreklaamide eemaldamine, mida saate iPhone'i või iPadi sirvimisel.

On palju muudki, mille suhtes peaksite Internetis surfates ettevaatlik olema, näiteks jälgitavad reklaamid, pahatahtlikud lingid või rämpspost. Seepärast valisime ja testisime mõned kõige populaarsemad reklaamblokeerijad, et koostada 5 parima iPhone'i reklaamiblokeerija nimekiri.

Kas Apple lubab reklaami blokeerimist?

Meie nimekirjas olevad reklaamiblokeerijad tagavad teie turvalisuse internetis, sest nad mitte ainult ei blokeeri reklaame, vaid kaitsevad ka pahatahtlike linkide ja saitide eest, takistavad jälgimist ja muid ohte, millega surfamise ajal kokku puutute.

1. Total Adblock – parim reklaamiblokeerija iPhone'ile ja iPadile

Total Adblock - parim reklaamiblokeerija iPhone'ile ja iPadile
Tasuta versioon:Jah (tasuta 7-päevane prooviperiood)
YouTube'i reklaamide blokeerimine:Jah
Toetatud platvormid:Android, iOS, Chrome, Firefox, Safari, Opera ja Edge.
Praegune tehing:🔥Saate 75% OFF Kokku Adblock!🔥

Külasta Total AdBlock

Total Adblock on meie kõige paremini hinnatud reklaamiblokeerija, mis sisaldab laia valikut filtreid, mis blokeerivad edukalt eri tüüpi reklaame. Lisaks on see osa TotalAV turvapaketist, mis on üks parimaid viirusetõrje pakkujaid turul. Seega saate parima kaitse pahatahtlike ja suunatud reklaamide eest.

Omadused: Seega saate kohandada, millistel saitidel soovite reklaame lubada, kuna mõned veebisaidid ei lae ilma reklaamita. Samuti on Total Adblockil filtrid privaatsuse jaoks, mis takistab jälgimist, sotsiaalmeediat, turvalisust, et kaitsta pahatahtlike URL-ide ja rämpsposti eest ja palju muud.

Total Adblock on meie parimaks hinnatud reklaamiblokeerija

Katsetulemused: Total AdBlocker'i testisime AdBlock Testeriga, kus see sai väga kõrge hinde, ainsad reklaamid, mida ei peatatud, olid GIF-d ja staatilised pildid. Teiste testide käigus suutis see reklaamblokeerija blokeerida isegi nähtamatud jälgimisseadmed. Lõpuks blokeeris see edukalt YouTube'i reklaame rakenduses ja Safari brauseris, mis on iPhone'i sisseehitatud brauser.

Ühilduvus: Total AdBlocki saad alla laadida App Store'ist. Sellel on Safari laiendus, mis võimaldab teil kohandada oma brauseri tööd. Samuti, kuigi macOS-i jaoks rakendust ei ole, on sellel olemas brauseripikendused, mis töötavad Safari, Chrome'i, Edge'i ja teistega.

Hind: Kokku maksab AdBlocker premium-tellimus 2,42 dollarit kuus. Lisaks on 14-päevane raha tagasi garantii ja 7-päevane tasuta prooviperiood. Alternatiivina saate osta TotalAV Total Security paketi hinnaga $49,00/aasta, et saada reklaamiblokeerija koos viirusetõrje paketiga.

Lisateavet täieliku turvapaketi kohta leiate meie TotalAV viirusetõrje ülevaatest.

Kokku Adblock

Plussid

 • Sisaldab Whitelisting funktsiooni
 • Blokeerib YouTube'i reklaami
 • Ühildub enamiku brauseritega
 • Omab reklaami blokeerivaid filtreid
 • Tasuta versioon

Miinused

 • Ei blokeeri GIF-i või staatilise pildi reklaame

2. Surfshark CleanWeb – suurepärane reklaamiblokeerija koos tippklassi VPNiga iPhone'ile

Surfshark CleanWeb - suurepärane reklaamiblokeerija
Tasuta versioon:Jah (tasuta 7-päevane prooviperiood)
YouTube'i reklaamide blokeerimine:Jah
Toetatud platvormid:Chrome, Firefox, Edge, Windows, macOS, Linux, Android, iOS, FireTV, Android TV
Praegune tehing:🔥84% OFF Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 kuud TASUTA!🔥

Külasta Surfshark Adblocki

Surfshark on suurepärane ja turvaline tippklassi VPN-teenuse pakkuja, mis sisaldab reklaamiblokeerijat nimega CleanWeb. Surfshark CleanWeb mitte ainult ei blokeeri pahatahtlikke reklaame ja pahavara, vaid see tööriist parandab ka teie sirvimiskogemust internetis, muudab sirvimise kiiremaks ja kaitseb teie tundlikku teavet internetis.

Omadused: Surfshark CleanWeb reklaamiblokeerija säästab teie mobiilse andmeside ja vähendab laadimisaega, et sirvimine oleks sujuvam. Samuti saate reklaamiblokeerijaga blokeerida reklaame, hüpikaknad, bännerid, videoreklaamid, küpsiste nõusoleku hüpikaknad, jälgimisseadmed ja pahavara. Lisaks on olemas möödahiilimisnimekiri, mille abil saate valida, millised saidid võivad teile reklaame näidata.

Surfshark CleanWeb - suurepärane reklaamiblokeerija koos tipptasemel VPNiga iPhone'ile

Katsetulemused: Surfshark CleanWeb sai AdBlocki testija abil kõrge hinde. See teenusepakkuja ei blokeerinud Google Analyticsi tööriistu, GIF-e, staatilisi pilte ega läbinud veaseire teste. Siiski kaitseb see edukalt jälgimisreklaamide, nähtamatute jälgijate eest ning blokeeris rakenduses ja brauseris YouTube'i reklaamid.

Ühilduvus: Surfshark ühildub kõigi populaarsete operatsioonisüsteemide ja FireTV-ga. CleanWebi brauseripikendus on saadaval Chrome'is, Firefoxis ja Edge'is.

Hind: Surfsharki reklaamiblokeerija on osa väga eelarve-sõbralikust VPN-paketist. Kogu tellimus maksab ainult 2,05 dollarit kuus, pakub piiramatut samaaegset ühendust ja riskivaba 30-päevast raha tagasi garantiid.

Kui soovite rohkem teada saada turvapaketi kohta, mis sisaldab reklaamiblokeerija, vaadake meie Surfshark One'i ülevaadet.

Surfshark on suurepärane ja turvaline tipptasemel VPN teenusepakkuja

Plussid

 • Säästab mobiilseid andmeid
 • Blokeerib YouTube'i reklaamid rakenduses ja brauseris
 • Ühildub erinevate platvormidega
 • Ümbersõidu nimekiri
 • Suurendab internetiühenduse kiirust

Miinused

 • Töötab ainult VPN-ühendusega

3. Atlas VPN SafeBrowser – mobiilseadmetele suunatud reklaamiblokeerija

Atlas VPN SafeBrowser - mobiilne reklaamiblokeerija
Tasuta versioon:Ei (ainult VPN on tasuta versioon)
YouTube'i reklaamide blokeerimine:Jah
Toetatud platvormid:Android, iOS, macOS ja Windows
Praegune tehing:🔥81% OFF Atlas VPN SafeBrowse!🔥

Külastage Atlas VPN-i

Atlas VPN pakub oma SafeBrowser-funktsiooniga üht kõige usaldusväärsemat reklaamiblokeerijat iPhone'ile või iPadile. See reklaamiblokeerija kaitseb teie andmeid internetis ja kindlustab teid pahatahtlike reklaamide, pahavara, andmepüügirünnakute ja muude küberohtude eest.

Omadused: SafeBrowser tuleb koos VPN-tellimusega ja nõuab tööks VPN-ühendust. Reklaamblokeerija kaitseb teid pahavara, andmepüügi, krüptokaubanduse ja muu eest. Samuti takistab see külastajate külastamist pahatahtlikel veebisaitidel. Lisaks loetleb see kõik jälgijad, mis on märgitud ja blokeeritud.

Atlas VPN pakub üht kõige usaldusväärsemat reklaamblokeerijat

Katsetulemused: AdBlocki testija märkis Atlas VPN Safe Browser'i usaldusväärseks valikuks. See teenusepakkuja ei läbinud Google Analyticsi tööriistade, GIF-i, flash-bänneri ja veaseire teste. Siiski pakub ta osaliselt jälgimisreklaamide ja nähtamatute jälgijate blokeerimist ning blokeerib edukalt YouTube'i reklaame rakenduses ja Safari brauseris.

Ühilduvus: VPN-rakendus Atlas on saadaval iOS, macOS, Android ja Windows seadmetes. Brauseripikendusi ei ole saadaval.

Hind: SafeBrowser funktsiooni kasutamiseks peate valima Atlas VPNi tasulise lisatellimuse, mis maksab 2,05 dollarit kuus. Ühe tellimusega saate katta piiramatu arvu seadmeid ja saate ka 30-päevase raha-tagasi garantii.

Lisateavet kogu funktsioonipaketi kohta leiate meie üksikasjalikust Atlas VPN-i ülevaatest.

Atlas VPN

Plussid

 • Blokeerib YouTube'i reklaami
 • Kaitseb pahavara eest
 • Komplektis on VPN
 • Loetleb tuvastatud ja blokeeritud jälgimisseadmeid

Miinused

 • Ei ole valgeloendisse kandmine
 • Browseri laiendused puuduvad

4. Proton VPN NetShield – eelarve-sõbralik reklaamiblokeerija iOS seadmetele

Proton VPN NetShield
Tasuta versioon:Ei (ainult VPN on tasuta versioon)
YouTube'i reklaamide blokeerimine:Jah
Toetatud platvormid:Android, iOS, Linux, macOS ja Windows
Praegune tehing:🔥Saate kuni 50% OFF Proton VPN NetShield!🔥

Külasta ProtonVPN-i

Teine usaldusväärne reklaamiblokeerija teie iOS-seadmetele on saadaval koos Proton VPN-i tellimusega ja seda nimetatakse NetShieldiks. See on suurepärane funktsioon reklaamide ja jälgijate blokeerimiseks, pahavaraohtude ennetamiseks ja YouTube'i reklaamivabaks sirvimiseks.

Omadused: NetShield on Proton VPN-i sisseehitatud reklaamiblokeerimise funktsioon. See blokeerib reklaame, jälitajaid ja pahavaraohte, töötab koos DNS-i blokeerimisega ja suurendab sirvimise kiirust. Ei ole palju kohandamist, mida saate teha, et otsustada, millised leheküljed võivad teile endiselt reklaame näidata.

Proton VPN NetShield suurepärane reklaamiblokeerija

Katsetulemused: Testisime seda tööriista AdBlocki testeriga ja tulemused olid muljetavaldavad. Ainukesed murettekitavad punktid olid Google Analyticsi tööriistad, GIF-i ja staatilised pildid ning vea jälgimise testid, mida see reklaamblokeerija ei suutnud. Samuti saate Proton VPN-i reklaamiblokeerijaga blokeerida ainult YouTube'i reklaame rakenduses.

Ühilduvus: Ühilduvus: Kahjuks ei ole saadaval ühtegi veebilehitseja laiendust. Seega ühildub see VPN ainult Windowsi, macOS-i, Linuxi, Androidi ja iOS-i seadmetega kui rakendusega.

Hind: NetShieldi reklaamiblokeerija tuleb koos Proton VPN-tellimusega, mis võimaldab 10 samaaegset ühendust vaid 4,99 $/kuu eest. Lisaks saate ka 30-päevase raha tagasi garantii, et seda toodet turvaliselt ise proovida.

Kui soovite selle VPN-teenuse pakkuja kohta rohkem teada saada, vaadake meie Proton VPN-i ülevaadet.

Proton VPN reklaamiblokeerija

Plussid

 • Töötab koos DNS blokeerimisega
 • Blokeerib YouTube'i reklaamid rakenduses
 • Suurendab sirvimise kiirust
 • Blokeerib reklaamid, jälgimisseadmed ja pahavara

Miinused

 • Brauseri laiendust ei ole
 • Ei ole valgeloendisse kandmine

5. Avast Secure Browser – kohandatav ja rikkalik reklaamiblokeerija iPhone'ile ja iPadile.

Avast Secure Browser - kohandatav ja rikkalik reklaamiblokeerija
Tasuta versioon:Jah
YouTube'i reklaamide blokeerimine:Jah
Toetatud platvormid:Android, iOS ja Windows
Praegune tehing:🔥Võta Avast AntiTrack, nüüd $54.99 aastas!🔥

Külasta Avast Secure Browser

Avast reklaamiblokeerija on varustatud turvalise brauseri funktsiooniga. See on kohandatav reklaamiblokeerija, mis võimaldab teil mitte ainult valida reklaamide blokeerimise rangust, vaid ka kohandada, millistel saitidel soovite reklaame näha.

Omadused: Avast Secure Browser töötab reklaamide blokeerimise skripti abil. Saate kohandada blokeerimisrežiime – Basic, Balanced ja Strict Blocking. Saate ka Whitelisting funktsiooni, et valida, millised saidid võivad teile reklaame näidata, Web shield, turvaline DNS üle TLS ja muud.

Avast Secure Browser reklaamblokeerija iPhone'ile ja iPadile

Katsetulemused: Avast sai väga kõrge hinnangu nii tasakaalustatud kui ka ranges režiimis. See reklaamiblokeerija ei suutnud siiski blokeerida veaseiret, võitles popundersi ja otselinkide reklaamidega. Samuti ei blokeerinud see brauseris YouTube'i reklaame.

Ühilduvus: Avast Safe Browser ühildub ainult erinevate operatsioonisüsteemide versioonidega, sealhulgas macOS, iOS, Android ja Windows. Kasutamiseks ei ole saadaval ühtegi brauseri laiendust, kuna reklaamiblokeerija töötab ainult Avast Safe Browseris.

Hind: Tasuline tellimus, mis maksab 4,58 dollarit aastas. Lisaks saate riskivaba 30-päevase raha tagasi garantii.

Lisateave teiste Avasti viirusetõrje funktsioonide kohta leiate meie Avast viirusetõrje ülevaatest.

Avast Secure Browser

Plussid

 • Kohandatavad reklaamide blokeerimise režiimid
 • Whitelisting funktsioon
 • Skripti blokeerivad reklaamid
 • Viirusetõrje tarkvara

Miinused

 • Ei blokeeri YouTube'i reklaame brauseris
 • Töötab ainult koos Avast Secure Browseriga
 • Browseri laiendused puuduvad

Kuidas me valisime ja testisime iPhone'i reklaamiblokeerijaid

Parimad reklaamblokeerijad iPhone'ile ja iPadile

Et valida ainult parimad reklaamblokeerijad iPhone'ile või iPadile, tegime mitmeid teste, et tagada nende tööriistade võimalused. Siin on peamised punktid:

 • Sõltumatu testimine. Me testisime teenusepakkujaid AdBlocker Testeriga (adblocker-tester.com), et näha, kui hästi nad erinevaid reklaame blokeerivad.
 • Ettevõttesisene testimine. Me testisime teenusepakkujaid, laadides veebilehe, millel oli palju erinevaid reklaame, sealhulgas hüpikaknad, push-teated, videoreklaamid ja muud.
 • Jälgimisreklaamide blokeerimine. Coveryourtracks.org-iga oleme kontrollinud 3 peamist punkti: jälgimisreklaamide blokeerimine, nähtamatute reklaamide blokeerimine ja kaitse brauseri sõrmejälgede võtmise eest. Need funktsioonid võimaldavad reklaamiandjatel teid lihtsamalt tuvastada, seega oli oluline valida ainult need blokeerijad, mis suudavad neid reklaame vältida.
 • Sotsiaalmeedia reklaamide blokeerimine. Kas tegemist oli YouTube'i, Facebooki või mõne muu sotsiaalmeedia saidiga, valisime välja reklaamiblokeerijad, mis olid võimelised blokeerima videoreklaame, hüpikaknad ja muud.
5 parimat reklaamblokeerijat iPhone'ile ja iPadile
 • Ühilduvus. Usaldusväärne reklaamblokeerija töötab rohkem kui ühes seadmes. Seega valisime välja ainult need reklaamblokeerijad, mis katavad erinevaid operatsioonisüsteeme. Samuti pakub parima kasutajakogemuse tagamiseks brauseripikendusi.
 • Omadused. Parimad reklaamiblokeerijad peavad mitte ainult blokeerima tüütuid hüpikakende, vaid pakkuma ka lisafunktsioone. Valisime välja need, mis pakkusid Whitelisting'i, et kohandada, millised saidid võivad teile endiselt reklaame näidata. Lisaks sellele, kas nad blokeerivad reklaame DNS-i või skripti tasandil, kusjuures skripti tasandil on parem valik või kui lihtne neid kohandada.

Miks on vaja iPhone'is reklaame blokeerida?

Kas Safari iOS-i jaoks on reklaamiblokeering?

Siinkohal tutvustame teile kõige olulisemaid põhjusi, miks te peaksite oma iPhone'is reklaame blokeerima:

 • Kiirendada veebisaidi laadimisaega. Reklaamblokeerijad takistavad teie brauseril laadida alla kahjulikke, rämpspostiga seotud skripte, reklaamprogramme või isegi pahavara, mis võivad teie ühenduskiirust vähendada.
 • Kindlustage oma tegevust internetis. Te võite sattuda pahatahtlikele reklaamidele, mis võivad olla suunatud tundlikele andmetele. Reklaamblokeerija abil saate need reklaamid blokeerida ja seega nautida turvalisemat sirvimiskogemust.
 • Vältige soovimatuid reklaame. Reklaamide blokeerimine internetis võib olla vastuoluline, kuid teil kui kasutajal peaks olema kontroll sisu üle, millega te suhtlete või mida teile peale surutakse.
 • Säästa oma iPhone'i akut ja mobiilseid andmeid. Reklaamidega täidetud lehekülgede laadimine võtab palju kauem aega ja nõuab sinu seadme toimimiseks rohkem energiat. Reklaamide eemaldamisega kulub laadimiskogemusele vähem energiat ja mobiilseid andmeid.
Kuidas blokeerida reklaame iPhone'is ja iPadis

Kuidas blokeerida YouTube'i reklaame iPhone'is ja iPadis

YouTube'i reklaamid on ühed kõige sagedamini esinevad reklaamid meie igapäevaelus. Kuna YouTube'i platvormi külastab nii palju aktiivseid kasutajaid, ei ole üllatav, et paljud ettevõtted püüavad end seal reklaamida ja omakorda rabada palju raha, et nende tooted ilmuksid viirusvideote ees.

Kas Adblock Plus töötab iOS-is?

Kurb on aga see, et enamik YouTube'i videoreklaame on mõttetud, need on spämmivad, pahatahtlikud ja kasutajate jaoks tüütud. Kõige hullem on see, et mõned neist reklaamidest on ka vahelejätmatud, nii et sa jääd vaatama, kui sul on õnne, kasutut 30-sekundilist videot.

Seepärast ongi populaarne päring, et otsida iPhone'ile parim YouTube'i reklaamblokeerija. Nii et pärast usaldusväärse reklaamiblokeerija paigaldamist saate nautida YouTube'i rakenduses ja brauseris reklaamivabasid videoid.

Reklaamide blokeerimine YouTube'is ei olegi nii keeruline. Kõik, mida vajate, on usaldusväärne reklaamiblokeerija. Meie parim soovitus parimaks YouTube'i reklaamblokeerijaks iPhone'ile on TotalAdblock. Oleme seda pakkujat testinud ja võime teile kinnitada, et see töötab rakenduse versioonis ja Safari brauseris ning blokeerib edukalt videoreklaamid.

Kuidas blokeerida reklaame kogu iOS-i süsteemis?

Järgnevalt peate lihtsalt järgima meie juhendit, kuidas lubada sisu blokeerimist oma iOS-seadmetes, ja juba ongi kõik korras – nauditav reklaamivaba YouTube'i voogedastus!

Kuidas lülitada iPhone'i ja iPadi reklaamiblokeerija sisse

Reklaamide blokeerimiseks iPhone'i või iPadi kasutamisel tuleb teha mõned lisameetmed, mitte lihtsalt reklaamiblokeerija allalaadimine. Selleks, et see toimiks, peate oma seadmes aktiveerima sisublokeeringud.

Ärge muretsege, me oleme koostanud teile kiire ja selge juhendi, kuidas blokeerida reklaame oma iOS-seadmes. Kõik, mida peate tegema, on järgida neid samme:

 1. Laadige alla ja installige reklaamide blokeerimise rakendus App Store'ist. Meie parim soovitus on TotalAdblock.
Miks ei tööta AdBlock iPhone'is?
 1. Avage iOS-i seaded.
 2. Leidke ja klõpsake Safari.
 1. Sõltuvalt iOSi mudelist minge laienduste või sisublokeeringute alla.
 1. Lülitage sisse kõik sisublokeerijad.
 1. Nüüd saate oma iPhone'is reklaamivaba sirvimist nautida!

Kas tasuta reklaamiblokeerijad iPhone'ile on turvalised?

Me ei soovita valida iPhone'ile tasuta reklaamiblokeerijaid. Paljud tasuta reklaamiblokeerijad võivad ise olla pahavara. Lisaks sellele ei suuda enamik neist blokeerida hüpikakende, bännerite ja YouTube'i videoreklaame, mis võivad raisata teie väärtuslikku ribalaiust ja aku energiat.

Seepärast peaksite investeerima hoopis tasulisse reklaamblokeerijasse. Valides usaldusväärse teenusepakkuja, võite olla kindel, et see ei kogu teie andmeid eesmärgiga neid kolmandatele isikutele müüa.

Kas Total Adblock iPhone'ile on seda väärt?

Lisaks blokeerivad tasulised tellimused usaldusväärsemalt reklaame, sealhulgas näiteks hüpikaknad või YouTube'i videoreklaamid. Samuti on väga ebatõenäoline, et need nakatavad teie seadme pahavara.

Lisaks saate palju kohandamisvõimalusi ja juurdepääsu klienditoe meeskonnale, kui peaks tekkima probleeme. Seega on parem investeerida tasulisse reklaamblokeerijasse, et saada üldine turvalisem ja parem võrgukogemus.

Mida otsida parimast reklaamiblokeerijast iPhone'ile ja iPadile?

Tasuta reklaamiblokeerija asemel soovitame valida Total Adblocki – meie kõige paremini hinnatud rakenduse. See on kõige turvalisem ja usaldusväärsem reklaamiblokeerija. See mitte ainult ei blokeeri erinevaid reklaame, vaid eemaldab ka jälgimisseadmed, et kaitsta teie andmeid internetis, parandab lehekülje laadimisaega ning säästab teie mobiilseid andmeid ja iPhone'i aku kestvust.

Kokkuvõte

Reklaamblokeerijad ei ole kasulikud mitte ainult tüütute hüpikakende või ärritavate videoreklaamide vastu võitlemiseks YouTube'is. Need on ka suurepärane vahend, et kaitsta end pahatahtlike online-ohtude eest, mis on suunatud teie iOS-seadmele ja teie isiklikele andmetele.

Parimad reklaamblokeerijad iPhone'ile - meie üksikasjalik nimekiri

Total Adblock on praegu meie parimaks hinnatud reklaamiblokeerija iPhone'ile ja iPadile. See toetab erinevaid operatsioonisüsteeme ja brauseripikendusi, blokeerib edukalt eri tüüpi reklaame, sealhulgas sotsiaalmeedia reklaame ja YouTube'i videoreklaame. Kokkuvõttes on see üks kõige turvalisematest ja paremini toimivatest reklaamiblokeerijatest iPhone'ile, mis praegu turul on.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele