Parimad reklaamblokeerijad Twitchi jaoks aastal 2023

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kuidas peatada Twitchi reklaamid?

Et reklaamid ei rikuks teie Twitchi voogedastuse kogemust, saate hankida usaldusväärse reklaamiblokeerija. Meie parim soovitus on NordVPNi Threat Protection funktsioon. Selle reklaamiblokeerija abil saate vältida pahatahtlikke hüpikaknaid, videoreklaame ja paljusid muid veebiohte voogedastuse või veebis sirvimise ajal. See muudab vaatamise kogemuse palju nauditavamaks ja teie ühenduskiiruse kiiremaks.

⚡️ Kas te saate Twitchis kõikidest reklaamidest lahti?

Parimate ja usaldusväärsete reklaamiblokeerijatega peaksite saama enamusest, kui mitte kõigist Twitchi reklaamidest lahti. Nii saaksid nauditavama ja sujuvama voogedastuse kogemuse. Soovitame investeerida reklaamiblokeerija, nagu NordVPN Threat Protection, nii et te ei saa mitte ainult parima reitinguga reklaamiblokeerija, vaid ka VPN-i tööriista, mis sisaldab rohkem erinevaid sisu tarbimise võimalusi.

⚡️ Mis on Twitchi lilla ekraani viga ja kuidas seda parandada?

Twitchi lilla ekraani viga ilmub striimi vaatamise ajal brauseris ja see tähendab, et teie kasutatav reklaamiblokeerija häirib Twitchi skripte. Selle probleemi lahendamiseks on mitu võimalust, alustuseks võite keelata oma reklaamblokeerija, vahetada teise reklaamblokeerija, näiteks NordVPN Threat Protection, või kasutada Twitchi rakendust, et reklaamide arv väheneks.

Kuna Twitchi tuleb üha rohkem reklaame, pole ime, et tekkis vajadus usaldusväärse reklaamblokeerija järele. Videoreklaamid alguses, vahekokkuvõtted või isegi valjud hüppavad reklaamid häirivad vaatamiskogemust ja võivad vaatajaid platvormilt eemale pöörata.

Investeerides Twitchi jaoks usaldusväärsesse ja turvalisse reklaamiblokeerijasse, saate vältida kõiki tüütuid reklaame, mis platvormi vaevavad. Lisaks sellele takistab tipptasemel reklaamiblokeerija ka muid veebiohte teie andmete ja seadme turvalisuse vastu.

Selles artiklis tutvustame teile kõige paremini hinnatud reklaamiblokeerijaid Twitchi jaoks ja viise, kuidas aidata teil Twitchi reklaamidest üldiselt vabaneda. Nii saate jätkuvalt nautida oma tundide kaupa voogesituse sisu reklaamivabalt ja ilma muude häireteta.

Kas Twitchi blokeerimiseks on olemas AdBlock?

Top 5 parimat Twitchi reklaamblokeerijat aastaks 2023

 1. NordVPN Threat Protection – parim reklaamiblokeerija Twitchi jaoks üldiselt
 2. Total Adblock – usaldusväärne reklaamiblokeerija Twitchi striimide jaoks
 3. Surfshark CleanWeb – soodne reklaamiblokeerija Twitchi jaoks
 4. Atlas VPN SafeBrowser – turvaline reklaamiblokeerija koos VPN-iga
 5. Proton VPN NetShield – kohandatav reklaamiblokeerija Twitchi jaoks

Mida otsida Twitchi parimas reklaamiblokeerijas?

Milline AdBlock töötab Twitch Firefoxis?

Parima Twitchi reklaamiblokeerija valimine võib olla segadust tekitav. Kuna saadaval on palju pakkujaid, on raske otsustada, milline neist pakub kõiki vajalikke funktsioone ja kaitset. Siin on nimekiri peamistest kriteeriumidest, millele kõige rohkem tähelepanu pöörata:

 • Twitchi reklaamide blokeerimine. Valige reklaamiblokeerija, mis suudab blokeerida eriti videoreklaame ja jälgimisseadmeid. Kuid lisaks sellele töötavad parimaks hinnatud reklaamblokeerijad mitmesuguste pahatahtlike reklaamide ja muude ohtude blokeerimisega internetis.
 • Rakendused või laiendused teie seadmetele. Enne kõige populaarsema reklaamiblokeerija pimesi valimist turul peaksite tagama, et see töötab teie eelistatud brauseriga Twitchi striimide vaatamiseks ja ühildub teie seadme operatsioonisüsteemiga.
 • Lisafunktsioonid. Reklaamide blokeerimine ei ole ainus funktsioon, mida tasub reklaamiblokeerija valimisel vaadata. Kõrge reitinguga ja usaldusväärne reklaamiblokeerija koos lisatud VPN-vahendiga või viirusetõrjega pakub täiendavat kaitset teie andmete ja seadme turvalisusele.
 • Hind. Valige reklaamblokeerija selle raha eest pakutava väärtuse põhjal. See, et üks on kallis, ei tähenda, et see vastab teie vajadustele või et sellel on isegi teie jaoks vajalikud funktsioonid.
Kas saate Twitchis reklaame välja lülitada?

Parim reklaamiblokeerija Twitchi jaoks – meie üksikasjalik nimekiri

Meie 5 parima reklaamiblokeerija nimekiri on koostatud ainult katsetatud ja testitud reklaamiblokeerijatest, mis tegelikult töötavad Twitchi reklaamide blokeerimisel. Nii et jätkake lugemist, et saada rohkem teavet iga teenusepakkuja kohta, et leida see, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.

1. NordVPN Threat Protection – parim reklaamiblokeerija koos VPNiga Twitchi jaoks üldiselt

Top 5 parimat Twitchi reklaamblokeerijat

NordVPN Threat Protection on parim reklaamiblokeerija Twitchi reklaamide vältimiseks. Ükskõik, kas need on videoreklaamid, jälgijad või pahavara, see reklaamiblokeerija blokeerib need edukalt ja muudab teie voogedastuse kiireks ja viivituseta.

Twitchi reklaamide blokeerimine. NordVPN Threat Protection blokeerib reklaamid DNS-tasandil. See reklaamiblokeerija blokeerib hõlpsasti Twitchi videoreklaamid ja jälgijad. Lisaks võite olla kindel, et see kaitseb teid ka hüpikakende, pahatahtlike bännerite ja pahavaraohtude eest.

Omadused. See reklaamiblokeerija saab eemaldada URL-linkidele lisatud jälgimisparameetrid, et suurendada privaatsust. Samuti blokeerib see pahavara ja takistab nakatunud failide allalaadimist ning saate kaitsefunktsioone kohandada. Kui reklaamiblokeerija on sisse lülitatud, saate lehti palju kiiremini laadida ja saada 7-päevase kaitse kokkuvõtte kõigist blokeeritud reklaamidest.

Ühilduvus. Saate Threat Protectioni reklaamiblokeerija koos NordVPNi rakendusega Windowsile, macOSile, Linuxile, Androidile ja iOS-seadmetele. Lisaks on olemas brauseripikendused Chrome'ile, Firefoxile ja Edge'ile, mis hõlbustavad kasutamist.

Parimad reklaamblokeerijad Twitchi jaoks

Hind. Selle reklaamiblokeerija koos VPN-iga saate osta vaid 3,29 dollariga kuus ja saada riskivaba 30-päevase raha-tagastuse garantii. Veelgi parem on see, et saate kasutada NordVPNi 7-päevast tasuta prooviperioodi, et testida, kas see reklaamiblokeerija on tõesti parim Twitchi reklaamide blokeerimiseks.

Lisateavet kogu funktsioonipaketi kohta leiate NordVPNi ohukaitse ülevaatest.

Plussid

 • Blokeerib Twitchi videoreklaamid ja jälgimisseadmed
 • URL-i trimmimise funktsioon
 • Pahatahtlike saitide blokeerimine
 • Komplektis on VPN
 • Tasuta 7-päevane prooviperiood

Miinused

 • Ei ole valgeloendisse kantud

2. Total Adblock – usaldusväärne reklaamiblokeerija Twitchi voogude jaoks

Kas AdLocki kasutamine on ohutu?
Tasuta versioon:Jah (tasuta 7-päevane prooviperiood)
Teenindajad:Leedu, Mehhiko, Panama, Poola ja teised riigid.
Klienditugi:E-post, teadmistebaas
Praegune tehing:🔥 Saada 75% OFF Kokku Adblock! 🔥

Total Adblock on suurepärane vahend erinevate reklaamide blokeerimiseks ja kaitseb teie seadet pahavara eest. Nii saate nautida sujuvat voogedastuse kogemust ning kaitsta ennast ja oma seadet pahatahtlike online-ohtude eest.

Twitchi reklaamide blokeerimine. Total Adblocki brauseripikendused blokeerivad reklaame skriptide blokeerimise tasandil. Meie testimise ajal on Chrome'i laiendus edukalt blokeerinud Twitchi videoreklaamid, muud reklaamid ja jälgimisseadmed. Lisaks eemaldab see ka hüpikaknad, bännerid ja kolmandate osapoolte jälgimisseadmed.

Omadused. Sellel reklaamiblokeerijal on kohandamise eesmärgil vastuvõetavate reklaamide sektsioon ja kasutaja saab määrata, millised saidid võivad endiselt reklaame või hüpikakende kuvada. Samuti parandab see teie lehekülje laadimiskiirust ja annab kokkuvõtteid selle kohta, kui palju reklaame on blokeeritud ja kui palju andmeid on salvestatud.

Kas Twitch turbo lõpetab reklaamid?

Ühilduvus. Kuigi sellel reklaamblokeerijal on rakendused ainult iOS- ja Android-seadmetele, saate siiski oma arvutite brauserilaiendeid. Total Adblock on saadaval Chrome'i, Edge'i, Safari, Opera ja Firefoxi brauserites.

Hind. Seda reklaamiblokeerijat on võimalik proovida 7-päevase tasuta prooviperioodiga, kuid kui kavatsete kasutada lisafunktsioone, saate selle osta 2,42 $/kuu eest koos 14-päevase raha- tagasi garantiiga. Vastasel juhul saate selle reklaamiblokeerija lisada viirusetõrjepaketi TotalAV Total Security paketi koosseisu hinnaga $49,00 aastas.

Tutvu täieliku turvapaketiga TotalAVi ülevaates.

Parimad reklaamblokeerijad Twitchi jaoks 2023

Plussid

 • Blokeerib Twitchi videoreklaamid, jälgimisseadmed
 • Whitelist funktsioon
 • Blokeerivad filtrid
 • Tasuta prooviperiood

Miinused

 • Rakendused ainult iOS-i ja Androidi jaoks

3. Surfshark CleanWeb – eelarve-sõbralik reklaamiblokeerija koos Twitchi VPN-iga

Kas NordVPN blokeerib Twitchi reklaamid?
Tasuta versioon:Jah (tasuta 7-päevane prooviperiood)
Teenindajad:Leedu, Mehhiko, Panama, Poola ja teised riigid.
Klienditugi:24/7 live-chat, e-post, teadmistebaas, KKKd
Praegune tehing:🔥 84% OFF Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 kuud TASUTA! 🔥

Surfshark CleanWeb on veel üks usaldusväärne reklaamiblokeerija, et Twitchi voogedastuse kogemus oleks sujuv. See ei blokeeri mitte ainult videoreklaame, vaid ka hüpikaknaid, jälgimisseadmeid ja kaitseb pahavaraohtude eest.

Twitchi reklaamide blokeerimine. Surfshark CleanWeb blokeerib reklaame DNS-i tasandil. Nii et testimisel blokeeris Chrome'i laiendus edukalt Twitchi reklaame, videoreklaame ja jälgijaid. Lisaks saab see reklaamiblokeerija blokeerida ka hüpikaknad, bännerid, küpsiste nõusolekuid, jälgijaid ja pahavara.

Kas saate Twitchi reklaamide blokeerimiseks kasutada VPN-i?

Omadused. Surfshark CleanWebi reklaamiblokeerijaga saate kohandada, millised leheküljed võivad teile endiselt reklaame näidata, suurendada sirvimise kiirust ja kasutada turvalist otsingumootorit. Lisaks saate ka lisatasu VPN-i. Et tehingut magusamaks muuta, on olemas ka hoiatused veebisaitide rikkumiste kohta ja kokkuvõtted blokeeritud reklaamide, pahavara ja muude ohtude kohta.

Ühilduvus. Surfshark CleanWeb reklaamblokeerijat saab kasutada mitmetes seadmetes ja platvormidel. CleanWebi originaalversioon on saadaval Windows, macOS, Linux, Android, iOS ja FireTV seadmetes. Uuendatud CleanWeb 2.0 versioon on saadaval ainult brauserilaiendites: Chrome, Firefox ja Edge.

Hind. Reklaamblokeerija saate osta koos Surfshark VPN-i tellimusega, mis maksab piiramatu arvu seadmete puhul vaid 2,30 dollarit kuus. Samuti saate 7-päevase tasuta prooviperioodi ja riskivaba 30-päevase raha-tagastamisgarantii. Alternatiivina saate osta Surfshark One paketi koos reklaamiblokeerija, VPN-i ja viirusetõrjevahendiga 41,88 $/aasta eest.

Lisateavet kõigi lisatud funktsioonide kohta leiate Surfshark One'i ülevaatest.

Kas on olemas reklaamiblokeerija, mis blokeerib Twitchi?

Plussid

 • Blokeerib Twitchi reklaamid, videoreklaamid ja jälgijad
 • Whitelist funktsioon
 • Privaatne otsingumootor
 • Ühildub erinevate platvormidega

Miinused

 • Rakenduste versioonid ei ole reklaami blokeerimisel nii head

4. Atlas VPN SafeBrowser – turvaline reklaamiblokeerija koos VPN-iga

Kas on olemas AdBlock, mis tegelikult blokeerib Twitchi reklaami?
Tasuta versioon:Ei (ainult VPN on tasuta versioon)
Teenindajad:Leedu, Mehhiko, Panama, Poola ja teised riigid.
Klienditugi:24/7 live-chat, e-post, teadmistebaas, KKKd
Praegune tehing:🔥 81% OFF Atlas VPN SafeBrowse! 🔥

Atlas VPN SafeBrowser on turvaline lahendus Twitchi reklaamide blokeerimiseks. See on tõhus videoreklaamide ja jälgijate puhul, kaitseb teie seadet pahavara eest ja pakub kasutajatele täiendavaid VPN-lisae.

Twitchi reklaamide blokeerimine. Atlas VPN Windowsi rakenduse sisseehitatud SafeBrowser reklaamiblokeerija blokeeris hõlpsasti Twitchi videoreklaamid ja paljud jälgimisseadmed. Veelgi enam, selle reklaamiblokeerijaga saate takistada ka kolmanda osapoole jälgimisseadmeid ja pahavaraohte.

Omadused. Atlas VPN SafeBrowser reklaamiblokeerija kaitseb erinevate veebiohtude, sealhulgas krüptojahtide ja nuhkvara eest ning takistab juurdepääsu pahatahtlikele veebisaitidele. Lisaks saate kokkuvõtte kõigist blokeeritud reklaamidest ja jälgimisseadmetest. Siiski ei ole teil valgeloendifunktsiooni.

Kas täielik AdBlock töötab Twitchis?

Ühilduvus. Atlas VPN SafeBrowser on saadaval ainult Windowsi, macOS-i, Androidi ja iOS-i seadmetes. See reklaamiblokeerija töötab aga ainult siis, kui olete ühendatud VPN-ühendusega.

Hind. SafeBrowser reklaamiblokeerija on kaasas Atlas VPN-i tellimusega, mis maksab 2,05 dollarit kuus ja hõlmab kuni 10 seadet samaaegselt. Lisaks on olemas ka riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii, et reklaamiblokeerija turvaliselt enda jaoks testida.

Tutvu kõigi funktsioonidega, mida selle VPN-i tellimusega saad, Atlas VPN-i ülevaates.

Kuidas blokeerida Twitchi reklaame täielikult?

Plussid

 • Blokeerib Twitchi videoreklaamid ja jälgimisseadmed
 • Kaitse pahatahtlike saitide eest
 • Reklaamblokeerija tuleb koos VPN teenusega
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Brauseri laienduse versioon puudub
 • Ei ole valgeloendisse kantud

5. Proton VPN NetShield – kohandatav reklaamiblokeerija Twitchi jaoks

Kas on olemas reklaamiblokeerija, mis blokeerib Twitchi?
Tasuta versioon:Ei (ainult VPN on tasuta versioon)
Teenindajad:Leedu, Mehhiko, Panama, Poola ja teised riigid.
Klienditugi:E-post, teadmistebaas ja KKK
Praegune tehing:🔥 Saada kuni 50% OFF Proton VPN NetShield! 🔥

Proton VPN NetShield reklaamiblokeerija takistab ärritavate reklaamide hävitamist teie lemmik Twitchi striimide vaatamise kogemuse eest. Lisaks saate ka usaldusväärse VPN-tellimuse.

Twitchi reklaamide blokeerimine. Proton VPN-i sisseehitatud NetShieldi reklaamiblokeerija töötab DNS-i blokeerimise tasandil ja suudab blokeerida Twitchi videoreklaame. Lisaks suudab see blokeerida ka jälgimisseadmeid ja pahavaraohte.

Omadused. On võimalus kohandada oma kaitsetasemeid pahatahtlike reklaamide eest – Ära blokeeri, Blokeeri ainult pahavara ja Blokeeri pahavara, reklaamid ja jälgijad. Siiski puudub valgeloendifunktsioon. Veelgi enam, aktiveeritud reklaamiblokeerija korral blokeeritakse kogu rämpspost, mis aeglustab teie ühendusi, ja te saate ka VPN-vahendi, et kaitsta oma andmeid võrgus.

Kas saate Twitchi reklaamide blokeerimiseks kasutada VPN-i?

Ühilduvus. Proton VPN NetShield on saadaval ainult rakenduses ja ei toeta ühtegi brauserit. Rakendust saab kasutada Windows, macOS, Linux, Android ja iOS seadmetes. Samuti peate reklaamblokeerija kasutamiseks ühenduma VPN-tunneli kaudu.

Hind. Kuigi Proton VPN-l on tasuta versioon, peate NetShieldi reklaamiblokeerija saamiseks investeerima tasulisse tellimusse, mis algab 4,99 dollarist kuus ja sisaldab kuni 10 samaaegset ühendust. Lisaks saate kasutada 30-päevast raha tagasi garantiid.

Kui soovite teada saada kogu funktsioonide paketi kohta, vaadake meie üksikasjalikku Proton VPN-i ülevaadet.

Milline VPN blokeerib Twitchi reklaamid?

Plussid

 • Blokeerib Twitchi videoreklaamid
 • Topelt VPN funktsioon
 • Reklaamblokeerija tuleb koos VPN teenusega
 • 30-päevane tagastusõigus

Miinused

 • Brauseri laienduse versioon puudub
 • Ei ole valgeloendisse kantud

Kuidas me valisime ja testisime Twitchi reklaamiblokeerijaid

Millised reklaamblokeerijad töötavad Twitchi puhul?

Twitchi parima reklaamiblokeerija nimekirja koostamiseks testisime kindlasti kõiki võimalikke võimalusi. Pärast tasuta ja ebausaldusväärsete välistamist testisime nende reklaamiblokeerijate võimet blokeerida pahatahtlikke reklaame, jälitajaid ja muid ohte:

 • Twitchi reklaamide blokeerimise tulemused. Kõigepealt testisime iga reklaamblokeerija võimeid Twitchi reklaamide blokeerimisel, olgu need siis mid-roll'id, videoreklaamid enne voogesitust või isegi pop-up'id küljel.
 • Lisafunktsioonid. Parimad reklaamblokeerijad sisaldavad selliseid lisasid nagu valgeloend, kaitse pahavara eest ja sisaldavad VPN-i või viirusetõrjet, nii et saate oma ostust kõige rohkem kasu.
 • Toetatud operatsioonisüsteemid ja brauserid. Reklaamblokeerijasse investeerides on arukas veenduda, et see ei tööta mitte ainult teie eelistatud seadme operatsioonisüsteemiga, vaid lisaks sellele ka teie konkreetses töövõrgus.
 • Hind. See, et reklaamiblokeerija on väga kallis, ei tähenda, et see on nii hea. Tasuta reklaamiblokeerijaid ei soovitata aga samuti, sest need võivad olla nakatunud pahavara. Seetõttu valisime välja need, mis toovad raha eest parima hinna ja kvaliteedi suhte.
Kas on olemas reklaamiblokeerija, mis blokeerib Twitchi?

Miks blokeerida Twitchi reklaame?

Reklaamid toovad Amazonile kuuluvale mitmemiljonilisele ettevõttele Twitchile palju raha. Kuid korporatsioonidele tüütu olemine ja kapitalismivastase tegevuskava levitamine ei ole ainus põhjus, miks Twitchis reklaame blokeerida.

Siin on mõned teised põhjused, miks peaksite hankima endale usaldusväärse Twitchi reklaamiblokeerija:

 • Õmblusteta voogedastus. Reklaamid katkestavad sageli voogedastuse ja mida pikem on sisu, seda rohkem reklaami saate. Reklaamblokeerija võib neid katkestusi ära hoida ja omakorda muuta kogu voogedastuskogemuse sujuvaks, viivitus- ja reklaamivabaks. Nii ei häiri miski teid mitme tunni pikkuse sisu vaatamisel.
 • Lõpetage tellimusreklaamid. Twitch pakub tasulist ja Amazon Prime'i liikmelisusega tasuta tellimusteenust. Tellimus ei tähenda siiski, et te ei puutuks Twitchis enam kokku reklaamidega. Seega päästab reklaamiblokeerija teid reklaamide vaevast isegi siis, kui te maksate Twitchile raha.
Kuidas blokeerida ADC Twitchis?
 • Vältige valju reklaami. Twitchis on mõned valjud videoreklaamid, mis võivad sind hüppeliselt hirmutada ja tõesti rikkuda sinu lemmik striimija vaatamise kogemuse. Twitchi reklaamiblokeerija abil saad kindlasti vältida hüpikuhirmutavaid reklaame ja nautida platvormi tippstreamerite valju-naljakat sisu.
Millised reklaamblokeerijad töötavad Twitchi puhul?

Twitch lilla ekraani fix

Kui olete kunagi Twitchi voogesituse vaatamise ajal kokku puutunud hirmuäratava lilla ekraaniga, on see lihtsalt Twitchi viis nõuda, et lõpetaksite reklaamblokeerija kasutamise, sest see häirib Twitchi koodi.

Kõik see on selleks, et platvorm saaks oma raha teenida ja te saaksite istuda läbi ohtralt reklaame, mõnikord võib see ulatuda isegi 8 reklaami järjest.

Kuid ärge muretsege, kui näete seda Twitchi lillat ekraani, on olemas viisid, kuidas seda vältida ja vältida pealetükkivaid reklaame, vaadates samal ajal, kuidas teie lemmik striimija ennast järjekordse mitmepäevase subatoni läbi teeb.

Lihtsaim viis Twitchi lilla ekraani ilmumise vältimiseks on muuta oma reklaamblokeerija. Võib-olla kasutasite tasuta vahendit või vähem usaldusväärset. Seega, investeerides testitud ja usaldusväärsesse lisapakkujasse, saate tagada, et saate reklaame edukalt blokeerida. Meie parima reklaamiblokeerija tippvalik on NordVPN Threat Protection.

Milline AdBlock töötab Twitchi jaoks kõige paremini?

Veelgi enam, Twitch lükkab tavaliselt kõige rohkem reklaame USA, Ühendkuningriigi, Saksamaa ja sarnaste riikide inimestele. Seega, kui teil on VPN koos reklaamiblokeerijaga, siis muutke lihtsalt oma ühendusriiki selliseks, kus on vähem reklaame, näiteks Leedu, Mehhiko, Panama, Poola või muud sarnased asukohad.

Saate proovida voogude vaatamist ka inkognito režiimis, mis näib olevat päris hästi toimiv, kui püüate vältida reklaame ja lillat ekraani. Muud populaarsed võimalused on Twitchi rakenduse või alternatiivsete saitide kasutamine striimimiseks.

Lõpuks võid ka tellida oma lemmik Twitchi voogedastajad ja saada vastutasuks lubaduse, et sa ei näe kunagi reklaami. Siiski on väga tõenäoline, et näete ikkagi reklaame. Seega on reklaamiblokeerija teie parim valik, et vaadata katkematult Twitchi striime.

Kas reklaamblokeerijad ei tööta Twitchis?

Kokkuvõte

Parim viis ärritavate videoreklaamide vältimiseks on hankida Twitchi jaoks usaldusväärne ja turvaline reklaamiblokeerija. Twitchi voogereklaamid ei ole mitte ainult tüütud, vaid võivad olla ka pahatahtlikud, seega on teie andmete ja seadme kaitsmine parim viis.

Meie parim kandidaat on NordVPN Threat Protection. See reklaamiblokeerija võitleb videoreklaamide, jälgijate, hüpikakende ja muude pahatahtlike online-ohtude vastu. Lisaks parandab see teie sirvimise ja voogedastuse kogemust.

Veelgi enam, NordVPN Threat Protection reklaamiblokeerija on varustatud VPN-teenusega, nii et saate ka oma andmeid võrgus krüpteerida ja vältida geograafilisi sisublokeeringuid. See reklaamiblokeerija pakub raha eest palju väärtust ning kaitseb teie andmeid ja seadet küberohtude eest.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele