Mt. Goxi võlausaldajad: Kuni 3-kuu ootama Bitcoin tagasimaksed

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Mt Goxi võlausaldajad võivad oma Bitcoini ja Bitcoin Cashi tagasimaksete saamist oodata kuni kolm kuud. See sõltub sellest, millistele krüptobörsidele nad oma nõuded esitasid, selgub usaldusisiku dokumendist.

Hävinud krüptovaluutavahetusettevõtte usaldusisik teatas täna, et tagasimaksed on alanud mõne määratud krüptovahetuse puhul, järgides taastamisplaani.

Usaldusisik selgitas, et väljamaksete ajakava varieerub börsiti. Näiteks Krakenil on väljamaksete töötlemiseks aega 90 päeva, Bitstampil aga kuni 60 päeva. BitGol on väljamaksed nähtavad 20 päeva jooksul ning nii SBI VC Trade kui ka Bitbank viivad väljamaksed lõpule 14 päeva jooksul.

Iga määratud krüptovaluutavahetus peab BTC või BCH kas lisama võlausaldaja kontojäägile või kandma selle seotud rahakotti teatud arvu päevade jooksul pärast selle saamist usaldusisikult.

Samuti märkis usaldusisik, et tagasimaksed kõlblikele võlausaldajatele tehakse viivitamata, kui nad vastavad teatavatele tingimustele. Nende hulka kuuluvad registreeritud kontode kehtivuse kinnitamine, kokkuleppega nõustumine määratud krüptovahetuste poolt ja arutelude lõpuleviimine usaldusisikuga.

Tehingu-uurija

Täna varem kandis Mt Gox rahakotti 47 228,7 BTC, mille väärtus on umbes 2,71 miljardit dollarit. Seejärel viidi varad mitme tehinguga, sealhulgas 1545 BTC, väärtusega 85 miljonit dollarit, Arkhami andmetel krüptovahetuse Bitbank kuumasse rahakotti.

Likvideerimine-Heatmap

Bitcoini hind langes täna ühel hetkel alla 54 000 dollari. Praegu kaupleb see 54 270 dollaril, mis on viimase 24 tunni jooksul langenud 6,48%. Lisaks toimus laiemal krüptoturul üle 665 miljoni dollari suurune päevane likvideerimine tsentraliseeritud börsidel.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele