Bitcoini hoiatus: Eksperdid ennustavad langust $50K

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

10x Researchi eksperdid ennustavad, et 4. juulil langeb Bitcoin oma praeguselt üle 60 000 dollari tasemelt alla 57 000 dollari. Nad usuvad, et see järsk langus võib jätkuda, langedes potentsiaalselt edasi umbes 50 000 dollarini.

See liikumine 60 000 dollari tasemelt 50 000 dollarini tähendab olulist muutust turusentimendis. 10x Researchi sõnul on see muutus tingitud ostuaktiivsuse aeglustumisest ja müügisurve suurenemisest.

Markus Thielen, 10x Researchi analüütik, mainis, et langustrend oli oodatud. Ta selgitas: “Meie juuni alguse andmed viitasid juba üleostetud turule, mis oli valmis korrektsiooniks.”

Mõju Bitcoini investoritele

Bitcoini hinna ootamatu 5,44%-line langus on oluliselt mõjutanud investorite meeleolu ja turu likviidsust. See mõju on ilmne Bitcoini turukapitalisatsioonis, mis on 1,1 miljardit dollarit, ja kauplemismahu 57%-lises tõusus.

10x Researchi aruandes rõhutati, et Bitcoini kaevurite ja Spot Bitcoin ETF-i ostjate võtmetaseme murdmine võib kiirendada hinnalangust. Kui tugitasemed murduvad, püüavad müüjad leida likviidsust.

See müük langeb kokku Mt. Goxi oodatavate tagasimaksetega, mis on kokku 8,5 miljardi dollari väärtuses Bitcoini, mis peaksid algama juulis.

10x Researchi aruande kohaselt on pärast 60 000 dollari suuruse toetustaseme läbitungimist valmis selle hinnaga ostma vaid halvasti informeeritud kauplejad.

Bitcoini-hinnaprognoosid

Bitcoini hinnaprognoosid

Aruandes säilitatakse Bitcoini hinna ettevaatlik väljavaade, soovitades kauplejatel keskenduda riskijuhtimisele, et valmistuda jätkuvaks volatiilsuseks. Nad väitsid: “Me hoiatasime, et praegu ei ole aeg rahuloluks.”

Pikaajaliste Bitcoini omanike poolt võetud kasumid

IT Techi hiljutise analüüsi kohaselt on langustrend tingitud pikaajaliste omanike märkimisväärse kasumi väljamaksmisest.

3. juulil ületas pikaajaliste omanike kulutatud väljamineku kasumi suhe (SOPR) väärtuse 10. See näitab, et Bitcoini müüdi vähemalt kümme korda kallimalt kui esialgne ostuhind.

Analüüsi kohaselt on pikaajalised Bitcoini omanikud, kes tavaliselt hoiavad oma osalust umbes viis kuni seitse aastat, aidanud kaasa suurenenud müügisurvele turul. Need omanikud võtavad nüüd kasumit, mis lisab langusdünaamikat.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele