MicroStrategy plaanib $500M konverteeritavad võlakirjad, et suurendada Bitcoini osalust

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Nasdaqis noteeritud äriintellektifirma MicroStrategy teatas oma kavatsusest pakkuda 500 miljoni dollari ulatuses vahetatavaid kõrgema nõudeõiguse järgseid võlakirju. Sellest pakkumisest saadavat tulu kasutatakse täiendavate bitcoinide omandamiseks ja muude ettevõtte algatuste toetamiseks.

Need võlakirjad on tagatiseta ja need on MicroStrategy kõrgema nõudeõiguse järguga kohustused. Intressimakseid tehakse kaks korda aastas, täpsemalt viieteistkümnendal juunil ja viieteistkümnendal detsembril, alates 2024. aasta viieteistkümnendast detsembrist. Võlakirjade tähtaeg on 2032. aastal.

Selle pakkumise lõpuleviimine sõltub turutingimustest ja selle lõpuleviimise aja või tingimuste osas puudub kindlus.

Lisaks võib ettevõte alates 2029. aasta kahekümnendast juunist otsustada teatud tingimustel lunastada osa või kõik võlakirjad sularaha eest.

Erapoolne pakkumine on kättesaadav üksikisikutele, kes on liigitatud kvalifitseeritud institutsionaalseteks ostjateks vastavalt 1933. aasta väärtpaberite seaduse reeglile 144A.

Praegu omab MicroStrategy 214 400 BTC-d, mille väärtus on üle 14 miljardi dollari, mis teeb sellest suurima bitcoini omaniku börsil noteeritud ettevõtete seas.

Ettevõte alustas oma bitcoini omandamise strateegiat 2020. aastal, võttes krüptoraha kasutusele kui reservvara. See strateegiline samm on paigutanud MicroStrategy märkimisväärseks tegijaks krüptovaluutaturul.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele