M. Novogratz on Bold Bitcoin Forecast Ahead of Halving

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Kuna Bitcoin valmistub oma väga oodatud poolitamiseks 2024. aasta aprillis, jagab kuulus investor Mike Novogratz oma optimistlikke väljavaateid juhtiva digitaalse vara tulevase arengu kohta.

Krüptoinvesteeringutele spetsialiseerunud silmapaistva ettevõtte Galaxy Investment tegevjuht Novogratz võttis hiljuti sotsiaalmeedias sõna, et anda teravmeelne kommentaar Bitcoini eelseisva poolitamise kohta. Kuna krüptovaluuta ületas hiljuti 1 triljoni dollari suuruse turukapitalisatsiooni verstaposti ja läheneb 52 500 dollari väärtusele, mis on vaid veidi vähem kui 69 000 dollari suurune eelmine rekord, rõhutab Novogratz eelseisva poolitussündmuse tähtsust.

Juhtides tähelepanu nappuse mõistele, rõhutas Novogratz Bitcoini kaevandamise eelseisvat raskuse suurenemist, rõhutades suurenenud nõudluse ja vähenenud pakkumise potentsiaali Bitcoini hinna edasiseks tõusuks. Ta kordas pakkumise dünaamika tähtsust varade hinna mõjutamisel, kordades arvamust, et vähenev pakkumine koos püsiva nõudlusega võib pikemas perspektiivis Bitcoini väärtust tõsta.

Lisaks Novogratzi põhjalikule analüüsile rõhutavad institutsionaalsete investorite hiljutised liikumised Bitcoini üha suuremat integreerumist peavoolu finantsmaastikku. Nimelt on BlackRock, ülemaailmne investeeringute haldamise hiiglane, suurendanud oma Bitcoini osalust märkimisväärselt 105,280 BTC-ni oma kohapeal iShares Bitcoin Trust, IBIT, tugevdades veelgi institutsionaalset usku digitaalsesse varasse.

Ole valmis metsik sõit

Kuid ajaloolised suundumused näitavad korduvat mustrit, kus Bitcoin tavaliselt läbib märtsis hinnalanguse ajal poolitamisaastatel, millele järgneb järgnev tõusev hoog. See tsükliline käitumine, nagu varem märkis Matrixport, juhtiv digitaalsete varade finantsteenuste platvorm, tugevdab narratiivi lühiajalisest turu volatiilsusest keset püsivat pikaajalist optimismi.

Lisaks sellele on hiljutine Bitcoini kaevandamisraskuste tõus rekordkõrge 75,5 T-ni tõendiks võrgu tugevusest, mis näitab krüptoraha ajalooliselt tõusuteed.

Mis poolitamist sündmus ähvardab, investorid nagu Novogratz säilitada optimistlik väljavaade Bitcoin tulevikku, viidates institutsionaalsed investeeringud, pakkumise dünaamika, ja ajaloolised pretsedendid kui peamised tegurid, mis soodustavad jätkusuutlikku kasvu digitaalse vara ökosüsteemi.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele