Kuidas leida ja kasutada Bitcoini sularahaautomaati, et osta Bitcoini sularahaga

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bitcoini ostmiseks on mitu võimalust. Kõige tavalisem ja mugavam viis Bitcoini ostmiseks on veebivahetuse või maakleri kaudu, näiteks võite osta Bitcoini nüüd oma krediitkaardiga Bitcoin.com kaudu ja saada Bitcoini kohe ilma suurema vaevata.

Kuidas kasutada sularahaautomaati bitcoinide ostmiseks sularahaga?

Mõnikord soovivad inimesed siiski maksta sularahas. Bitcoini ostmine sularahaga ei ole nii raske, kui tundub. Üks võimalus Bitcoini sularahaga ostmiseks on peer-to-peer, mis tähendab, et võite leida kellegi kohapeal, kellelt isiklikult osta. See nõuab veidi rohkem tööd, kui enamik inimesi naudib. Teine mugavam ja vähem invasiivne viis on osta Bitcoini sularahaga Bitcoini sularahaautomaadist.

Kas bitcoinide ostmiseks sularahaga saab kasutada sularahaautomaati?

Selles juhendis käsitletakse Bitcoini sularahaautomaadi protsessi ja selgitatakse, kuidas leida ja kasutada seda, et osta Bitcoini sularahaga.

Samm 1: Bitcoini sularahaautomaadi leidmine teie lähedal

Kui olete otsustanud, et soovite osta Bitcoini sularahaga, kasutades sularahaautomaati (mida nimetatakse ka BATM-iks), peate leidma teile lähima sularahaautomaadi. Me oleme siinkohal teid katnud, sest oleme Coin ATM Radari abil kaardistanud üle 1200 Bitcoini sularahaautomaadi üle kogu maailma. Selle kaardi abil peaksite leidma mõned BATM-id oma kodukoha lähedal.

Kas bitcoini sularahaautomaadid nõuavad isikut tõendavat dokumenti?

2. samm: protsessi alustamine

See võib tunduda hirmuäratav ülesanne, kuid kui kõik on öeldud ja tehtud, näete, et Bitcoini ostmine pangaautomaadist on kiire ja lihtne. Enne Bitcoini sularahaautomaadi juurde minekut on hea, kui teil on eelnevalt käepärast Bitcoini rahakott, mis on juba teie mobiilseadmesse alla laaditud ja valmis (ja varundatud). Nii saate ostma minnes genereerida Bitcoini rahakoti vastuvõtuaadressi, ilma et peaksite selle pärast BATMis muretsema. Kui laadite alla Bitcoin.com rahakoti, näete selle kasutamist siit.

Kas Walmartis saab bitcoini sularahaga osta?

Kui oled valmis, mine oma kohaliku Bitcoini pangaautomaadi juurde. Kohale jõudes peaks see välja nägema umbes nagu joonisel kujutatud pilt (kõik kohad on ilmselt erinevad). Järgmine samm on hakata kasutama BATMi.

3. samm: Bitcoini sularahaautomaadi kasutamine

Alustage koputades ekraanil, et soovite osta münte. Sõltuvalt BATMist võib protsess olla iga masina puhul veidi erinev, kuid üldiselt järgib enamik masinaid sarnast ostuprotsessi.

Leia Bitcoini sularahaautomaat sinu lähedal

Siinkohal küsib BATM, kui palju Bitcoini soovite osta ja kinnitada ennast, sisestades oma mobiiltelefoni numbri, et saaksite kinnitamiseks tekstisõnumi (sms). Seejärel peaks BATM küsima, kuhu soovite oma Bitcoini saata – siinkohal vajate oma Bitcoini rahakoti vastuvõtuaadressi. Bitcoin.com rahakoti abil oma rahakoti vastuvõtuaadressi genereerimiseks puudutage lihtsalt vasakul üleval “Receive”.

See genereerib teile automaatselt uue aadressi, mis on trükitud ja ka QR-koodi kujul, mida saab skaneerida. Siinkohal peate rahakotis kuvatavat QR-koodi hoidma BATM-i ees, et seda saaks skaneerida (nii et nad teaksid, kuhu teile Bitcoini saata). Järgige ekraanil olevaid juhiseid, mis võivad olla umbes nagu pildil kujutatud joonisel, et hoida QR-koodi 4-6 tolli kaugusel skännerist.

Bitcoini ostmine pangaautomaadist on kiire ja lihtne

Kui masin skaneerib teie rahakoti QR-koodi, palub ta teil kinnitada oma rahakoti aadressi – kontrollige enne jätkamist kaks korda, et see oleks õige. Järgmine samm on sisestada masinasse sularaha, millega soovite Bitcoini osta.

Te peaksite saama sisestada mis tahes sularahasumma, kui see vastab BATMi poolt lubatud miinimum- ja maksimumsummadele. Ekraanil peaksite nägema ka ostetavat Bitcoini summat teie kohalikus vääringus ja ka mündi tiksumise summas (näiteks võib olla kirjas $20,00 USD ja 0,1387446 BCH).

Kuidas leida ja kasutada Bitcoini

Kui olete valmis, lõpetage tehing. Seejärel palub masin välja printida kviitungi, mis näitab BATM-tehingu üksikasju ja kinnitab tehingu üksikasjad. Kui see on tehtud, saate Bitcoini oma rahakotti paari minuti jooksul. Ja see ongi kõik, te just ostsite Bitcoini BATMist. Pole kindel, mida oma uue digitaalse valuutaga teha? Alusta siit ja leia mõned kohad, kus seda kasutama hakata!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele