Kuidas alustada krüptovaluuta arbitraažiga kauplemist: Põhjalik juhend

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

⚡️ Kas BOT arbitraaž krüpto on kasumlik?

Arbitraažiga kauplemise krüpto lähenemine võib olla tulutoov, kui teie strateegia õnnestub. Krüptovaluuta hinnakujundusega seotud lühikeste ajavahemike tõttu peaks selliseks kauplemiseks valitud bot olema väga kiire. Seda seetõttu, et turg on ettearvamatu ja hinnad muutuvad pidevalt.

⚡️ Kas arbitraažiga on võimalik raha kaotada?

Investorid võivad kanda suurt rahalist kahju, kui kaubaturg langeb, eriti nende arbitraaži konvergentsipäeval.

⚡️ Millised on arbitraaži puudused?

Arbitraažifondide peamine puudus on nende vähene usaldusväärsus. Arbitraažifondid ei ole eriti kasumlikud stabiilsetel turgudel, nagu eelnevalt öeldud. Fond võib tegelikult muutuda võlakirjafondiks, kuigi ajutiselt, kui ei ole piisavalt edukaid arbitraažitehinguid võimalik teha.

⚡️ Kas arbitraažifond on maksuvaba?

Maksustamise seisukohast loetakse arbitraažifonde aktsiafondideks. Investoritele, kes pidasid neid skeeme vähem kui aasta, kohaldati 15% kapitalikasumimaksu ja investorid, kes müüsid pärast ühte aastat, maksid ainult 10% pikaajalise kapitalikasumimaksu.

Arbitraaž kauplemine krüptovaluutade

Krüptovaluuta arbitraažiga kauplemine on investeerimisstrateegia, mille puhul investorid kasutavad ära väikeseid hinnaerinevusi erinevatel turgudel või börsidel. Krüptoarbitraažiga kauplemine on digitaalse vara ostmine ühel börsil ja selle (sageli) kohene müümine kõrgema hinna eest teisel börsil.

Mis on Arbitraaž kauplemine krüptovaluutade
Kas Arbitraaž kauplemine krüptovaluutade

Arbitraažiga kauplemine on kauplejatele tõhus viis teenida raha kahe turu hinnaerinevustest. See kuluefektiivne lähenemisviis nõuab minimaalset seadistamist ja investeerimiskogemust, mis võimaldab igaühel seda tulusat võimalust hõlpsasti ära kasutada. Arbitraažikaubanduse abil saate kiiresti ära kasutada turu erinevusi, vältides samal ajal kulukat infrastruktuuri – see on parim valik, kui soovite vaevata tulu teenida.

Mis on arbitraažikaubandus ja kuidas see toimib?

Kuidas kaubelda krüptovaluutaarbitraažiga?
Kas Arbitraaž kauplemine krüptovaluutade

Krüptoraha võib olla uus tehnoloogia, kuid see ei tähenda, et see on vaba samadest finantstavadest, mida on näha traditsioonilistel turgudel. Paljud usuvad, et krüptoraha puhul on arbitraaživõimalusi veelgi rohkem.

Selle põhjuseks on tõenäoliselt krüptovaluutaturu maine, mis on võrreldes teiste finantsturgudega äärmiselt volatiilne. See tähendab, et krüptovarade hinnad on teadaolevalt aja jooksul märkimisväärselt varieeruvad. Arbitraažikauplejatel on palju rohkem võimalusi kasumlike hinnaerinevuste leidmiseks, kuna krüptovarad vahetavad omanikku sadades börsidel 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas.

Kas BOT-arbitraaž on kasumlik?
Mis on krüptoarbitraaž ja kas see on seda väärt

Kasutada arbitraaživõimalusi ja saada kasu digitaalse vara hindade varieeruvusest erinevatel börsidel, lihtsalt arvutades vahe kahe või enama vahetuskursi vahel, millele järgneb tehingute seeria sooritamine.

Arbitraažöörid krüptovaluuta maailmas otsivad pidevalt hinnavaheid börside vahel. Ütleme näiteks, et Bitcoin kaupleb Coinbase'is 45 000 dollaril ja Krakenis 45 200 dollaril. Kiiresti mõtlev arbitraažur kasutaks võimalust ära, ostes Bitcoini ühelt börsilt ja müües selle kohe edasi teisele – seega teenides sellega kopsaka kahesaja dollari suuruse kasumi!

Kas Arbitraaž kauplemine krüptovaluutade
Krüptoarbitraaži juhend

Miks on krüptoraha börside hinnad nii erinevad?

Tsentraliseeritud börsid.

Esimene asi, mida tuleb tähele panna, on see, et varade hind tsentraliseeritud börsidel määratakse kindlaks börsi raamatus oleva kõige hilisema sobitatud Bid-Ask korralduse alusel. Teisisõnu, digitaalse vara reaalajaline hind börsil määratakse kindlaks kõige viimase hinnaga, millega kaupleja seda kaupa ostab või müüb.

Arbitraaž kauplemine krüptovaluutade
Kas kauplemine arbitraažiga on seaduslik?

Näiteks kui viimane börsil tehtud tellimus on 60 000 dollari väärtuses bitcoine, saab sellest hinnast platvormi poolt määratud lõplik bitcoini hind. Sellele järgneb veel üks tellimus, mis taaskord nullib bitcoini hinna. Selle tulemusena on börsi täpse hinna kindlakstegemine pidev ettevõtmine, sest digitaalse vara turuväärtus võib igal ajal muutuda.

Hind varieerub ka seetõttu, et investorite nõudlus vara järele on börsiti veidi erinev.

Kuidas arbitraažiga kauplemine toimib?
Mis on näide arbitraažist?

Detsentraliseeritud börsid

Detsentraliseeritud krüptobörsid kasutavad krüptovaluuta varade hindamiseks “automatiseeritud turutegija” mudelit.

Kuidas saada arbitraažikauplejaks?

Erinevalt tellimusraamatu süsteemidest kasutavad detsentraliseeritud börsid (DEX) likviidsusparki, et viia ostjad ja müüjad kokku konkreetse hinna ja summaga. Selleks on igal krüptokaubanduse paaril oma bassein; näiteks kui keegi soovib kaubelda Etheriga (ETH). See võimaldab kauplejatel teha tehinguid, ilma et nad vajaksid vahendajat või tugineksid kolmandate isikute teenustele.

Kas arbitraažiga kauplemisel on võimalik raha teenida?
Kas arbitraaž on võimalik?

Investeerimine krüptovaradesse koos meiega avab kauplejatele maailma potentsiaali. Meie kliendid ei saa mitte ainult teenida osa tehingutasudest, vaid nad ei pea ka ootama, kuni keegi teine on valmis vara teatud hinnaga ostma või müüma – kauplemine võib toimuda igal ajal ja igal pool! Selline paindlikkus tagab, et te ei jäta ühtegi võimalust kasutamata, olenemata sellest, mis kellaaeg on päeval või öösel.

Keerukas matemaatiline valem säilitab täiusliku tasakaalu varade A ja B vahel kõige tuntumates detsentraliseeritud börsidel. See võrrand tagab, et mõlema vara suhe basseinis jääb aja jooksul püsima.

Kuidas saab arbitraažist raha teenida?
Miks pakuvad erinevad börsid erinevaid hindu?

Kui basseini varade suhe muutub, on see nii, nagu oleks keegi müünud summa ETH ja ostnud samasuguse arvu LINK-märke. Protsessi, mille käigus müüakse ETH-d LINK-i eest ja seejärel ostetakse ETH-d LINK-i eest tagasi, nimetatakse “tasakaalustamiseks”.

Kui hinnad hakkasid tõusma, julgustati kauplejaid eemaldama vähem väärtuslikku LINKi ja lisama Mõned inimesed usuvad, et ETH ostmine aitab stabiliseerida krüptovaluutaturgu.

Kui kaupleja muudab oluliselt pooli suhtarvu (teeb suure tehingu), võib see põhjustada märkimisväärseid hinnaerinevusi pooli varade ja nende turuväärtuse (keskmine hind, mis kajastub kõikidel teistel börsidel) vahel.

Miks bitcoini hind erineb kogu maailmas?
Kas krüptovaluuta arbitraaž on endiselt kasumlik?

Krüptoarbitraaži eelised

Kiire kasum

Krüptoarbitraaž võimaldab teil kiiresti kaubelda digitaalsete varadega, tavaliselt tunni või vähem aja jooksul. See on lühem aken kui traditsiooniline kauplemine, kus investorid ostavad ja hoiavad krüptoraha, kuni nad seda hiljem müüvad.

Arvukad võimalused

Tänapäeval on palju krüptovahetusi, mille hulgast valida. Kuna on nii palju võimalusi, siis on olemas suur valik arbitraaživõimalusi. Coindeski andmetel on täna olemas rohkem kui 391 krüptovaluuta vahetust.

Mis paneb krüptoraha tõusma või langema?
Krüptoarbitraaž: Kuidas see toimib ja kauplemisstrateegiad

Krüptoraha on suure potentsiaaliga valdkond, mis on alles arenemas.

Avalikkus ei ole krüptoraha kui tervikut veel aktsepteerinud, mistõttu krüptoturg on alles varajases arengufaasis. Sel põhjusel on börsidel palju ebakorrapärasusi ja puudulikku sidusust. Kuna turul on vähem kauplejaid ja konkurentsi üldiselt, on olemas suuremate hinnaerinevuste potentsiaal.

Krüptovaluutad võivad olla volatiilsed

Esimese krüptoraha Bitcoini lõi 2009. aastal Satoshi Nakamoto. Kuigi see on üks vanimaid münte turul, on see siiski väga volatiilne, sest see on detsentraliseeritud. See tähendab, et börside vahel võivad olla märkimisväärsed hinnaerinevused. Seega, kui oleme piisavalt kiired, saame neid olukordi kasumi saamiseks ära kasutada.

Krüptoarbitraaži puudused

Krüptoraha on suure potentsiaaliga valdkond, mis on alles arenemas.
Krüptoarbitraaži plussid ja miinused

KYC piirangud

Sõltuvalt kasutatavast krüptoraha vahetusest peate võib-olla järgima erinevaid KYC-eeskirju. See võib hõlmata pangakonto sidumist ja teie isikusamasuse kontrollimist, mis võib võtta kuni 24 tundi. Mõnikord peab teil olema ka pangakonto samas riigis, kus asub valuutavahetus.

Müntide hoiustamine

Häkkerid otsivad alati uusi viise, kuidas teie krüptomünte varastada, seega on oluline, et need oleksid jaotatud erinevate vahetuste vahel. Nii ei kaota te isegi siis, kui üks konto on ohustatud, kõike. Samuti ole ettevaatlik uute või tundmatute kauplemisplatvormide kasutamisel – uuri põhjalikult nende turvameetmeid, enne kui usaldad neile oma münte!

Hinnad

Krüptovahetused ei luba teil tasuta kaubelda, hoiustada või välja võtta; nad võtavad teatud protsendi raha eest tasu. Seetõttu peate arbitraažist saadud kasumi arvutamisel arvestama tasusid.

Krüptoarbitraaži puudused
Mis on arbitraaž krüptokaubandus?

Suuremad tehingud tähendavad suuremat kasumit.

Arbitraaž ei pruugi olla nii kasumlik, kui võiks arvata, kui võtta arvesse töötlemisviivitusi ja tasusid. Selleks, et arbitraažist suurt kasumit teenida, peate oluliselt suurendama kauplemismahtu.

Kui palju raha ma saan välja võtta?

Suurte tehingute tegemisel pidage meeles, et börsidel on kehtestatud piirangud, kui palju saab korraga välja võtta. See tähendab, et kogu teie rahakotis olev krüptoraha ei pruugi olla kohe välja võtta.

Krüptoarbitraažiga kauplemine
Krüptoarbitraaž

Ajastus

Arbitraažiga kauplejad peaksid olema teadlikud, et iga tehingu töötlemine võib võtta kuni 10 minutit. See on turul pikk aeg, mis tähendab, et hinnad võivad muutuda oodatust erinevalt, mille tulemuseks on kasumi puudumine või, mis veelgi hullem, kahjum. Te ostsite mündid ühelt börsilt, kuid turg liikus enne, kui te jõudsite neid teisel börsil müüa.

Tehingu ajad

Hiljutine ülemaailmse krüptovaluutaga kauplemise kasv on põhjustanud selle, et tehingute töötlemine ja kontrollimine võtab tavalisest kauem aega. See võib tekitada probleemi, kui teil on vaja raha kiiresti üle kanda. Bitcoini tehingute töötlemine võtab näiteks palju kauem aega kui Ethereumi (ETH) tehingute töötlemine.

Suuremad tehingud võrduvad suurema kasumiga.
Mis on krüptoarbitraaž?

Konkurents

Kui rohkem kauplejaid otsivad arbitraaži, võib see viia erinevate börside kauplemismahtude ümberkujundamiseni. See võib vähendada ka teiste inimeste arbitraaži võimalusi.

Mis on Arbitraaž kauplemine krüptovaluutade
Krüptoarbitraaži strateegiad jagunevad mitmesse kategooriasse.

Krüptoarbitraazhide jaoks on mitmeid meetodeid, et teenida raha turu ebatäiuslikkusest. Mõned neist on järgmised:

 • Krüptovaluutade arbitraažikaubandus börsidevahelise tegevuse kaudu on üks kõige nõutumaid strateegiaid, kus kaupleja püüab ära kasutada kahe erineva krüptovahetuse hinnaerinevusi, ostes madalalt ja müües kõrgemalt.
 • Vahetustevahelisest ruumilisest arbitraažist kasu saamine tähendab Bitcoini pakkumise ja nõudluse vahelise erinevuse ärakasutamist kahes erinevas riigis. Näiteks kui võrrelda USA turgu Lõuna-Korea krüptotööstusega, on võimalik seda lõhet enda kasuks ära kasutada.
Mis on arbitraažistrateegiad?
Kas krüptoarbitraaž on seaduslik?
 • Kolmnurkne arbitraaž on strateegia, mille puhul ettevõtjad kasutavad ära kolme või enama krüptovaluuta hinnaerinevusi. Näiteks võib kaupleja luua kauplemistsükli, mis algab ja lõpeb bitcoiniga, kuid sisaldab keskel teisi digitaalseid varasid. Seda tehes saab kaupleja kasu krüptovaluutade vahelistest hinnaerinevustest.

Müüja võib osta bitcoine, vahetada need Ethereumi vastu ja seejärel vahetada need Cardano ADA-märkide vastu, enne kui need bitcoinideks tagasi annab. Sel viisil saab ta kasu nende kolme krüptovaluuta hinnaerinevusest.

Kas arbitraažibotid on ikka veel kasumlikud?
Kas arbitraažiga on võimalik raha kaotada?

Kasutades ära väiksemaid turu erinevusi, on statistiline arbitraaž krüptovaluuta kauplemistehnika, mis kasutab tulevaste hindade prognoosimiseks prognoosivat statistilist modelleerimist ja masinõppe algoritme.

Kui mis tahes kolme krüptovaluuta kauplemispaari hinnad erinevad, võib kaupleja saada rohkem bitcoine kui alguses. Kuna kõik tehingud toimuvad konkreetselt ühel börsil, siis on lihtne liigutada raha erinevate ettevõtete vahel. Seetõttu on kauplejatel, kes kasutavad sellist süsteemi, eelis nende ees, kes seda ei tee!

Kuidas arbitraažiga raha teenida?
Kuidas leida arbitraaživõimalusi?

Arbitraažöörid saavad automatiseeritud turutegijate (AMM) kaudu ära kasutada detsentraliseeritud kauplemismeetodeid, nagu 0x ja Kyber Network. Need arukad lepingud kasutavad oraakleid, et pääseda ligi välisallikatest pärit andmetele. Kui krüptopaari hetkehinnad erinevad erinevate tsentraliseeritud börside vahel märkimisväärselt, on arbitraažööridel võimalus teenida kasumit!

Kasutades keerukaid matemaatilisi mudeleid ja automatiseeritud robotid, et kiiresti kaubelda, on kõrgsageduskauplemine pakkunud uusi lähenemisviise kasumi maksimeerimiseks. Kauplemisrobotid on selles valdkonnas üks kõige tõhusamaid mehhanisme; need on kavandatud keeruliste strateegiate rakendamiseks, mis kasutavad ära turu ebakorrapärasusi.

Kas arbitraažiga kauplemisel krüptoga on mingit riski?
Kuidas alustada vahekohtumenetlust?

Kõige populaarsem krüptoarbitraažibot on ilmselt Haasbot, mis toetab erinevaid börse ja strateegiaid.

Teine populaarne krüptoarbitraažibot on Cryptohopper, mis toetab samuti mitmeid börse ja strateegiaid.

Miks peetakse krüptoarbitraaži madala riskiga meetodiks?

Millised on arbitraaži riskid?
Kas arbitraaž peaks olema riskivaba?

Erinevalt päevakauplejatest ei pea krüptoarbitraažiga kauplejad ennustama tulevasi bitcoini hindu ega sooritama tehinguid, mille puhul võib kasumi saamine võtta tunde või päevi.

Kauplejad kasutavad otsuste tegemiseks pigem kindla kasumi ootusi kui turu meeleolu analüüsi või muude hinnaprognooside põhjal tehtud otsuseid. Samuti on kauplejatel võimalik siseneda ja väljuda arbitraažikaubandusest sekundite või minutite jooksul, sõltuvalt nende ressurssidest. Eelneva põhjal võib teha järgmised järeldused:

Kuidas kasutada arbitraažiga kauplemisel krüpto?
Kas krüptoarbitraaž on kasumlik?
 • Krüptoarbitraažiga kauplemise oht on väiksem kui muud kauplemismeetodid, kuna see ei nõua tavaliselt ettenägelikku analüüsi.
 • Arbitraažiga tegelevad kauplejad peavad tegema tehinguid kuni mõne minuti jooksul. Selle tõttu on kauplemisrisk vähe või üldse mitte.

Krüptovaluuta arbitraažiga kauplemise riskid

Mitmed erinevad tegurid võivad piirata arbitražööride kasumlikkust. Madala riskiga võimalused toovad kaasa väiksema kasumi ja kahjustavad tulu. Märkimisväärse kasumi saavutamiseks peavad krüptoarbitraažöörid tegema tohutul hulgal tehinguid. Samuti on oluline märkida, et arbitraažiga kauplemine ei ole tasuta.

Millised on riskantsete arbitraažiinvesteeringute eripärad?
Mis on arbitraažistrateegia?

Tasud

Kahel börsil võivad olla erinevad väljavõtmis-, hoiustamis- ja kauplemiskulud. Need komisjonitasud võivad kuhjuda ja kõrvaldada teie kasumi. Oletame, et Coinbase'i väljavõtmistasu, Krakeni hoiustamiskulu ja Krakeni kauplemiskulu on kõik 2 protsenti. Selle tehingu teostamise kogukulu on 45 000 dollarit + (2% * 45 000 dollarit) = 45 900 dollarit. Te peaksite teenima 900 $ kasumit, et saavutada tasuvus!

Miks on arbitraaži krüpto võimalused lühiajalised?
Mis on arbitraaž, selgitage seda ühe näite abil.

Tingimused

Vahetuskursid krüpto- ja fiat-valuuta vahel võivad olla ettearvamatud, mistõttu on arbitražööridel raske kasutada kasumlikke võimalusi. Kõige soodsama vahetuskursi leidmine võib võtta tunde või isegi päevi, seega peab arbitraažimängija olema kannatlik, kui ta loodab neid tulusaid hetki ära kasutada.

Kuidas alustada arbitraažiga kauplemist

Kui soovite alustada krüptoarbitraažiga kauplemist, on mõned asjad, mida peaksite kõigepealt tegema:

Miks on arbitraaž krüpto ebaseaduslik?
Millised on kolm arbitraažitingimust?
 • Saate põhjaliku ülevaate erinevatest vahetusmudelitest ja nende toimimisest.
 • Tutvuge kõige edukamate krüptoarbitraažistrateegiatega.
 • Valige krüptoarbitraažibot, mis vastab teie vajadustele.
 • Valige soovitud börsid ja registreerige konto juba täna!
 • Ühendage oma krüpto rahakotid kauplemisplatvormidega, et tagada parem juurdepääs.
 • Alustage kauplemist!

Krüptoarbitraažiga kauplemine annab erakordse võimaluse saavutada märkimisväärset kasu piiratud riskiga. Siiski peate meeles pidama, et ükski investeerimisstrateegia ei ole täiesti ohutu ja enne tehingute alustamist on oluline olla hästi informeeritud võimalikest riskidest. Enda harimine tagab edu ja kaitseb teie investeeringuid kahju eest!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele