Krüpto insider muudab $1,000 $1 miljoniks vaid 3 tunniga

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

2024. aasta krüptoturu ralli on näidanud tüüpilisi märke härjaturu kohta. Nende hulka kuuluvad uued mündi väljalaskmised, Bitcoini uus kõigi aegade kõrgeim tase ja paljud lood kiirest jõukuse suurendamisest.

Üks hiljutine edulugu ilmnes 6. juunil. Solscani andmed näitasid, et üks siseringlane ostis üle 190 miljoni Hulkamania (HULK) märgi. See moodustas 19% kogu pakkumisest ja maksis vaid 7,1 Solana (SOL), mis oli sel ajal väärt 1200 dollarit.

Kolme tunni jooksul müüs siseringi liige HULKi märgid üle 5760 SOLi ehk peaaegu 1 miljoni dollari eest. See kauplemine andis Lookonchaini andmetel üle 81 000% tulu, kasvatades investeeringut umbes 812 korda.

See massiivne müük kukutas HULKi tokeni hinna umbes 85% võrra.

Massiivne-mahamüük-kukutas-HULK-tokeni-hinna-umbes-85%-võrra

Märk langes jätkuvalt ja müsteerium süvenes, kui Hulk Hogan väitis Instagramis, et tema X-konto on häkitud. Ta kutsus fänne üles ignoreerima kõiki krüptoga seotud postitusi.

Solana jätkab uute projektide ligimeelitamist

2024. aastal on Solana olnud populaarne plokiahela uute krüptovaluutade jaoks. Selle järjepidev kasutusaeg, skaleeritavus ja kuluefektiivsus teevad selle atraktiivseks. Ka Solana token (SOL) on saavutanud märkimisväärset entusiasmi.

2024. aasta lõpus hüppas SOLi hind oktoobris umbes 20 dollarilt üle 100 dollari aastavahetuseks. Selle tugev areng jätkus 2024. aastal, jõudes täna 171,76 dollarini. See tõus kajastab 69% tõusu aasta jooksul.

SOLi-hind-hüppas-umbes-$20-st-üle-$100

Krüpto pulli turu kõrg- ja madalseisud

Vaatamata paljudele edukatele tehingutele on krüptoturul endiselt oluline olla ettevaatlik. Ka 2024. aasta pulli turul on toimunud palju ebaõnnestumisi ja pettusi.

Näiteks meemündi Slerf (SLERF) taga olev meeskonnaliige põletas kogemata 10 miljoni dollari väärtuses investeeringuid varsti pärast käivitamist. Vahepeal tundus, et CondomSol'i taga olev meeskond viis läbi klassikalise vaiba tõmbamise.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele