Kiyosaki ennustab, et Bitcoin tõuseb 2 miljoni dollarini!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Keset kohutavaid prognoose ulatusliku finantslanguse kohta, mida tuntakse kui “kõik krahhi”, ja keset juhiseid, mis toetavad investeeringuid varadesse, mida peetakse turvalisteks varjupaikadeks, on tunnustatud investor ja tuntud finantsraamatu “Rich Dad Poor Dad” autor Robert Kiyosaki väljendanud oma nõusolekut erakordselt optimistliku prognoosiga Bitcoini (BTC) kohta.

Täpsemalt öeldes on Kiyosaki avalikult kinnitanud Cathie Woodi, hinnatud ARK Invest'i asutaja ja tegevjuhi prognoosi, mis jälgib mitmeid börsil kaubeldavaid fonde (ETF). Wood oli varem prognoosinud, et Bitcoini väärtus võib hämmastavalt tõusta 2,3 miljoni dollarini mündi kohta. Kiyosaki väljendas oma nõusolekut selle julge prognoosiga sotsiaalmeediaplatvormil X avaldatud 11. aprillist pärineva postituse kaudu.

Tarkuse omandamine vigade kaudu

Lisaks kiitis Kiyosaki Woodi “julgust teha vigu ja neist õppida”. Ta väitis, et võime teha vigu ja neist õppida on edu ja rahulolu tunnuseks elus, kritiseerides otseselt traditsioonilist haridussüsteemi selle suutmatuse eest valmistada inimesi ette reaalseteks väljakutseteks.

Lisaks kritiseeris ta haridusasutusi kultuuri edendamise eest, kus intelligentsus võrdsustatakse ebaõnnestumise puudumisega, ning julgustas oma järgijaid riskide võtmiseks, investeerides Bitcoini. Ta väitis, et olenemata sellest, kas Woodi ennustus osutub õigeks või mitte, rikastab investeerimine neid teadmiste võrra, muutes nad haritumaks, intelligentsemaks ja targemaks.

Bitcoini hinna ennustus

Väärib märkimist, et Woodi hinnasihi 2,3 miljonit dollarit Bitcoinile kehtestati käesoleva aasta veebruari lõpus, vahetult enne seda, kui krüptovaluuta saavutas uue kõigi aegade kõrgeima taseme (ATH). See prognoos soovitas potentsiaalset tõusu üle 3600% selle toonasest väärtusest.

Bitcoini-hinna-ennustus

See Woodi ennustus on oluliselt ambitsioonikam kui Kiyosaki varasemad prognoosid, mis on hõlmanud võimalikku tõusu 300 000 dollarini ja isegi spekulatiivset 1 miljon dollarit majanduslanguse korral.

Aruande esitamise hetkel oli Bitcoini väärtus 70 650 dollarit, mis tähendab päeva jooksul 2,63% tõusu ja 6,48% tõusu võrreldes eelneva nädalaga, hoolimata väikesest 1,36% langusest kuu jooksul, vastavalt viimastele 11. aprilli seisuga kättesaadavatele andmetele.

bitcoini-väärtuse-kasv

Kõike arvesse võttes määrab ainult aeg, kui täpselt Woodi ja Kiyosaki ennustused Bitcoini kohta paika peavad. Oluline on siiski rõhutada, et investeerimisotsuste tuginemine sellistele konkreetsetele prognoosidele toob kaasa märkimisväärseid riske. Seetõttu on äärmiselt oluline enne investeeringu tegemist põhjalikult uurida ja neid riske hoolikalt kaaluda.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele