Google’i otsingud plahvatavad, kuna Solana tõuseb üle 200 dollari

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Solana (SOL) on eriti söövitatud oma nime kui üks kõige arutatud digitaalse vara viimases osas 2023 elav krüptoturul. Krüptovaluuta koges märkimisväärset tõusu oma väärtuses, alustades septembrikuu lõpu poole tagasihoidlikust 20 dollarist ja tõustes seejärel detsembri lõpus toimuvate aasta lõpupühade ajaks märkimisväärse 120 dollarini.

See eksponentsiaalne tõus ei köitnud mitte ainult turu entusiastide tähelepanu, vaid rõhutas ka Solana tugevat elujõulisust, isegi kui see seisis silmitsi teatud operatiivsete probleemidega. See sai ilmseks, kui võrk oli märkimisväärselt ülekoormatud, mis põhjustas viivitusi sõlmede vahelises teabevahetuses, mis ulatusid kohati kuni 40 sekundini.

Sellest hoolimata ei takistanud see sümboli progressiivset arengut. 2024. aasta esimestel kuudel jätkas Solana oma tõusuteed. Seda hoolimata sellest, et jaanuari keskel oli ajutine tagasilöök – langus, mis mõjutas laiemat krüptovaluutamaastikku pärast rohelist valgust üheksale Bitcoini (BTC) börsil kaubeldavatele fondidele (ETF) – ja suutis mitte ainult taastuda, vaid ka saavutada uusi kõrgusi, kusjuures selle väärtus ületas märtsi keskpaigaks muljetavaldavalt 200 dollari suuruse künnise.

Solana tabab globaalse otsinguhuvi tippu

Koos hinnatõusuga tõusis Solana populaarsus avalikkuse seas hüppeliselt. Google (NASDAQ: GOOGL) Trends'i andmed näitavad, et ülemaailmne huvi SOL-i vastu tõusis enneolematu kõrgpunkti, kusjuures otsingumootori analüütika näitas globaalsel skaalal täiuslikku 100 punkti ja saavutas selle tipptaseme mitmes piirkonnas esmakordselt.

Google Trendsist saadud andmed näitavad, et Solana populaarsus tõusis hüppeliselt kahel võtmeperioodil: uue aasta alguses ja märtsi alguses. Kumbki neist kõrgendatud populaarsuse perioodidest langeb kokku krüptoraha hinna märkimisväärse tõusuga. Kõige märkimisväärsem otsinguhuvi tõusu täheldati alates 17. veebruarist, mis kulmineerus 17. märtsil tippskooriga 100.

Ajaloolisi andmeid vaadates oli otsinguhuvi rekord enne seda umbes kolm aastat varem, juba 2021. aasta septembris, kui see jõudis muljetavaldava 84-ni.

Lisaks näitab tehnoloogiahiiu analüütika huvi intrigeerivat geograafilist jaotust: Malta on SOLi vastu kõige suuremat huvi tundvate riikide nimekirja eesotsas, kuid ka Hispaania, Mauritius, Gruusia ja Hiina Rahvavabariik näitavad märkimisväärset uudishimu tokeni vastu.

Siiski on huvitav märkida, et kuigi Solana lööb ülemaailmses mastaabis rekordeid, jääb selle kohalolu Ameerika teadvuses suhteliselt tagasihoidlikuks, sest Google Trendi skoor jääb 18 ümber.

Solana hinnagraafik

Solana hiljutist populaarsuse tõusu toetavad hästi selle tulemuslikkuse näitajad. Viimase 52 nädala jooksul on tokeni väärtus tõusnud erakordselt 822,27% ja aasta-päevast (YTD) arvud kajastavad tugevat 98,49% tõusu rohelises.

Sama muljetavaldav on ka tokeni tulemuslikkus lähemal ajal. Viimase kuu jooksul on Solana tõusnud 88,86% ja viimase nädala jooksul on see tõusnud 40,30%. Ainuüksi viimase 24 tunni jooksul on selle väärtus tõusnud veel 7,64%, mis tõstab hinna aruandluse ajal 208,01 dollarini.

Solana püsiv ja näiliselt pidurdamatu tõusutrend, mida ta on säilitanud alates 2023. aasta septembri lõpust, viitab tugevale turusentimendile selle kasuks. See viitab sellele, et krüptovaluuta ei ole mitte ainult suunatud uuesti, vaid on ka usutaval teel, et varjutada oma eelmine kõigi aegade kõrgeim (ATH) ligikaudu 260 dollarit, mille ta algselt saavutas juba 2021. aasta novembris.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele