Ethereumi meteoorne tõus: Kas see tõuseb 2024. aastaks 10 000 dollarini?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Keset õitsvat pulsilõikavat hoogu krüptovaluutasektoris, mida iseloomustab selle lipulaeva, Bitcoini (BTC), hüppeline tõus, ületades hirmsa $ 50,000i hinna verstaposti, Ethereum (ETH), suurim altcoin turukapitalisatsiooni järgi, on leotanud edu sära. Investorid mõtlevad nüüd innukalt, kas viiekohaline väärtus võiks olla ka Ethereumi jaoks käeulatuses, mida toetab hiljutine turudünaamika.

Tõepoolest, turul valitsev optimism on Ethereumi viinud piinavalt lähedale psühholoogiliselt olulisele 3000 dollari piirile. Kui Ethereum peaks selle olulise barjääri edukalt ületama, võib see kindlustada oma positsiooni, et tõusta edasi, mis võib kulmineeruda ajaloolise uue kõigi aegade kõrgeima taseme (ATH) saavutamisega ja võib-olla isegi tõusta 10 000 dollari ešeloni.

Kas Ethereum on seotud 10 000 dollariga?

Selline märkimisväärne hinna eskaleerumine ei sõltu siiski ainult turusentimentidest; pigem sõltub see kesksete tegurite kokkulangemisest, mis langevad kooskõlla. Nimelt kujutab eelseisev Proto-Dankshardingi ehk ettepaneku EIP-4844 käivitamine, mis on kavandatud 2024. aasta märtsi keskpaigaks, Ethereumi jaoks olulist tehnoloogilist edasiminekut. See protokolliuuendus tutvustab uudset tehingumehhanismi, mis võimaldab andmete “blobide” püsivust majakasõlmes ajutiselt, kusjuures need blobid on hoolikalt kohandatud, et säilitada hallatav kettakasutus, nagu arendusmeeskond selgitas.

Lisaks ootab Ethereum oma koha börsil kaubeldava fondi (ETF) võimalikku heakskiitu Ameerika Ühendriikide väärtpaberi- ja börsikomisjoni (SEC) poolt käimasoleval aastal. Sellised regulatiivsed rohelised tuled võivad kuulutada institutsionaalse kapitali sissevoolu Ethereumi ökosüsteemi, mis võib katalüüsida selle emakeelse tokeni väärtuse tõusu.

Lisaks sellele on EigenLayeri eelseisev käivitamine ja re-staking mehhanismide rakendamine valmis veelgi tihendama ringluses oleva ETH pakkumist. Need algatused võimaldavad kasutajatel kasutada oma panustatud ETH-d krüptomajanduslikuks tagatiseks alternatiivsete protokollide jaoks peale Ethereumi, vahetades protokollide tasude ja preemiate vastu, kõrvaldades seeläbi olulise osa ETH-dest aktiivsest ringlusest.

Lisaks sellele lisavad Ethereumi deflatsiooniline tokenoomika, mis võimendab selle väärtust pakkumise vähendamise või stagnatsiooni kaudu, koos väljavaatega mittefungible tokeni (NFT) hulluse taaselustumisele keset peavoolu innukust, lisavad täiendavat kütust Ethereumi trajektoori ümbritsevale bullish narratiivile.

Nende mitmetahuliste dünaamikate valguses kinnitab Simon Dedic, Moonrock Capitali tegevjuht, et Ethereumil on järgmise kahe aasta jooksul silmapaistev positsioon siniste krüptovaluutade seas. Ta väidab, et Ethereumi eelseisev pakkumise langus ja refleksiivne dünaamika muudavad selle optimaalselt paigutatud monumentaalseks tõusuks, mis viitab kindlalt võimalusele, et Ethereum saavutab ihaldatud 10 000 dollari piiri.

Ethereumi hinna hindamine

Viimaste, 21. veebruaril välja otsitud andmete kohaselt kaupleb Ethereum praegu 2934,6 dollaril, mis kajastab viimase 24 tunni jooksul marginaalset tõusu 0,68% ja muljetavaldavat 8,15% tõusu eelmise nädala jooksul. See järjepidev tõusutempo on kulmineerunud 21,87% kumulatiivse tõusuga kuukaardil, mis näitab Ethereumi vastupidavust ja jätkusuutliku kasvu potentsiaali.

Hoolimata optimistlikest väljavaadetest on oluline ootusi leevendada. Kuigi Ethereumi arengutee tundub paljulubav, võib 10 000 dollari saavutamine jooksva kalendriaasta jooksul olla liiga ambitsioonikas. Isegi Dedic, tulihingeline Ethereumi bull, tunnistab, et viiekohalise väärtuse narratiivi realiseerumiseks on vaja laiemat ajakava.

Kokkuvõttes seisab Ethereum ümberkujundava perioodi äärel, kus märkimisväärsed tehnoloogilised edusammud, regulatiivsed arengud ja turu dünaamika lähenevad, et tugevdada selle positsiooni. Kuigi teekond 10 000 dollarini ei pruugi olla kohene, on Ethereumi areng jätkuvalt atraktiivne lugu laiemas krüptovaluutade maastikul, mis on valmis kujundama detsentraliseeritud rahanduse ja digitaalsete varade tulevikku.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele