Donald Trump teha lained Bitcoin 2024 Nashville!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

President Donald Trump räägib maailma suurimal Bitcoini konverentsil Bitcoin 2024. See üritus toimub 25.-27. juulini Nashville'is, Tennessee osariigis. See teade on oluline verstapost konverentsile, mis on tuntud suurte tööstusharu teadaannete ja ajalooliste hetkede poolest.

Bitcoin 2024 tugineb kolmele eelmisele Miamis toimunud konverentsile. Bitcoin 2021 tegi rahvusvahelisi pealkirju, kui El Salvadori president Nayib Bukele kuulutas Bitcoini seaduslikuks maksevahendiks. Järgnevad aastad, Bitcoin 2022 ja Bitcoin 2023, jätkasid seda traditsiooni. Üks märkimisväärseid hetki oli USA presidendikandidaadi Robert F. Kennedy Jr. mõjuv kõne, millega ta toetas Bitcoini tööstust Bitcoin 2023. konverentsil.

Konverentsi kolimine Miamist Nashville'ile sel aastal peegeldab konverentsi kasvavat tähtsust. Kuna kaks USA presidendikandidaati, Robert F. Kennedy Jr. ja Donald Trump, on kavas kõnelda, on Bitcoin 2024. aastal oodata olulist sündmust. See võib mõjutada Bitcoini ja krüptovaluutapoliitika tulevikku Ameerika Ühendriikides.

Donald Trumpi kaasamine kõnelejaks on eriti tähelepanuväärne tema hiljutiste kohustuste tõttu Bitcoini kogukonnaga. Eelmisel kuul kohtus Trump silmapaistvate USA Bitcoini kaevurite, sealhulgas CleanSparki, Riot Platformsi ja teiste sektori mõjukate esindajatega. Sellel kohtumisel lubas ta toetada Bitcoini kaevandamist nii ülemaailmselt kui ka Washingtonis.

Lisaks teatas Trump mais, et ta tagab Bitcoini ja krüptoraha tuleviku kasvatamise USAs. Samuti lubas ta kaitsta riigi 50 miljoni krüptoomaniku õigust enesevalitsemisele, kui ta valitakse presidendiks.

Kuna Trump teeb presidendikampaaniat, on tema Bitcoini toetamine teravas vastuolus tema vastase, president Joe Bideni seisukohaga. Biden on olnud krüptovaluutatööstuse suhtes vähem soosiv.

Kuna Biden ei ole veel kinnitanud oma osalemist Bitcoin 2024i üritusel, võib see üritus rõhutada kandidaatide lähenemiste suuri erinevusi Bitcoini suhtes. See kontrast võib saada konverentsi arutelude keskpunktiks, mis rõhutab veelgi ürituse tähtsust krüptoraha tuleviku jaoks USAs.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele