Bitcoin ETF ostuhullus: $654M 3 päeva jooksul!

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bitcoini investorid on viimase kolme kauplemispäeva jooksul suunanud üle 650 miljoni dollari USAs noteeritud Bitcoini börsil kaubeldavatesse fondidesse (ETF). See märkimisväärne kapitali sissevool rõhutab investorite kasvavat huvi Bitcoini ETFide vastu.

Bitcoin-ETF-voolu-tabel-(USDm)

9. juulil kogesid Bitcoini ETFid veel ühe päeva tugeva netosissevoolu. BlackRocki iShares Bitcoin Trust (IBIT) kogus 121 miljonit dollarit, samas kui Fidelity Wise Origin Bitcoin (FBTC) kindlustas 91 miljonit dollarit. Need märkimisväärsed sissevoolud rõhutavad investorite usaldust nende finantsinstrumentide vastu.

Farside Investors'i andmete kohaselt ulatusid 9. juulil kõigi Bitcoini ETFide netosissevoolud kokku 216,4 miljoni dollarini, mis vastab 3760 Bitcoinile. See muljetavaldav näitaja peegeldab tugevat nõudlust Bitcoini ETFide järele.

Viimase kolme kauplemispäeva jooksul hõlmasid sissevoolud 294,8 miljonit dollarit 8. juulil ja 143,1 miljonit dollarit 5. juulil, mis teeb kumulatiivseks kogusummaks 654 miljonit dollarit. See investeeringute järsk kasv näitab suurt huvi Bitcoini ETFide vastu vaatamata hiljutisele turu volatiilsusele.

Alates 4. juulist on Bitcoin püüdnud ületada 60 000 dollari piiri. Praegu kaupleb see 59 165 dollaril, mis tähendab peaaegu 15% langust viimase kuu jooksul, nagu teatas TradingView. See langustrend on mõnedes investorites muret tekitanud.

Mõned analüütikud on siiski jätkuvalt optimistlikud, et Bitcoini ETFid võivad aidata krüptoraha hinda ülespoole tõsta. See on sarnane sellega, mis juhtus enne märtsi, kui Bitcoin saavutas uue kõigi aegade kõrgeima taseme. Analüütikud usuvad, et suuremad investeeringud ETFidesse võivad luua Bitcoini jaoks ülespoole suunatud hoogu.

Sina G, Bitcoini hoidmise konsultatsioonifirma 21st Capital kaasasutaja ja COO, esitas ülevaateid analüüsis X. Ta märkis: “Tõus 16K dollarilt 73K dollarini oli suuresti tingitud ETFidest, järgides buy-the-rumor, buy-the-news trendi. Kuni märtsi keskpaigani olid ETF-vood väga tugevad, lükates turgu kõrgemale. Sellest ajast alates on ETFid aeglustunud ja pankroti väljavoolud on viinud nõrga hinnategevuse alla 56K dollarini.”

Ei suuda kompenseerida Saksamaa BTC Dump

Vaatamata hiljutisele sissevoolule Bitcoin ETF-i, ei ole nad olnud piisavad, et tasakaalustada Saksamaa föderaalse kriminaalpolitsei Bundeskriminalamt (BKA) märkimisväärset Bitcoini müügikuuri. BKA konfiskeeris jaanuari keskel peaaegu 50 000 bitcoini ühe filmipiraatide veebisaidi uurimise käigus.

Alates 5. juulist on BKA rahakott vähendanud oma Bitcoini varusid rohkem kui 850 miljoni dollari võrra. Arkham Intelligence'i andmetel on suured kogused Bitcoini kantud rahakottidesse, mis kuuluvad tsentraliseeritud börsidele ja turutegijatele. See märkimisväärne müük on avaldanud täiendavat survet Bitcoini hindadele.

BKA-rahakott-on-vähendanud-oma-Bitcoini-osalust

Praeguse seisuga on BKA rahakotis 23 960 Bitcoini, mille väärtus on umbes 1,4 miljardit dollarit. See on vähem kui pool kogu Bitcoinist, mis algselt jaanuaris piraatlussaidilt Movie2k konfiskeeriti. Arkhami ahela andmed näitavad, et BKA alustas Bitcoini müüki 19. juunil ja intensiivistas oma jõupingutusi juuli alguses.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele