Bitcoin seatud plahvatuslik ralli: $100k järgmine?

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bitcoin (BTC) saavutas märtsis rekordtaseme üle 73 000 dollari. Paljud usuvad, et järgmine eesmärk on 100 000 dollarit. See eesmärk tundub krüptokaubanduse eksperdi TradingShot'i sõnul võimalik. Nad märkisid, et Bitcoin võib olla suure hinnatõusu äärel.

TradingShot jagas 29. mai TradingViewi postituses ülevaateid, mis viitavad sellele, et Bitcoin on sisenemas oma praeguse tõusutsükli viimasesse ja kõige intensiivsemasse faasi, mida tuntakse paraboolse ralli nime all.

„Bitcoin alustab praeguse pulstsükli viimast ja kõige agressiivsemat osa: paraboolset rallit. Viimane ja võib-olla tugevaim signaal selle kinnitamiseks pärineb tuntud likviidsuskombinatsiooni näitajatest, mida oleme viimastel aastatel välja töötanud,“

ütles ekspert.

Peamised märgid näitavad Bitcoini paraboolset ralli ees

Selle ralli põhinäitajate hulka kuuluvad globaalsete võlakirjade tootluse kogum, ringluses olev likviidsus, kõrge tootlusega ettevõtete võlakirjad ja stohhastiline suhtelise tugevuse indeks (RSI).

Bitcoini-kauplemisgraafik

Analüütik mainis, et ülemaailmne võlakirjade tootlus on sel aastal esimest korda ülespoole pöördunud. Ajalooliselt on sellised pöördumised viinud Bitcoini hinna märkimisväärse tõusuni.

Lisaks on domineerivad ringluses oleva likviidsuse ja kõrge tootlusega ettevõtete võlakirjade näitajad pärast põhja jõudmist pöördunud ülespoole. Sarnaseid mustreid oli näha 2020. aasta aprillis, 2016. aasta oktoobris ja 2012. aasta juulis, millele järgnesid suured Bitcoini rallid.

Stohhastiline RSI, impulssindikaator, on just üle kahe kuu aja jooksul liikunud üle ostetud 80 piiri. See sündmus on ajalooliselt vallandanud likviidsusnäitajate tõusu, mis on viinud Bitcoini tsükli tippu 12-13 kuu jooksul.

TradingShot'i analüüsis võrreldi praeguseid suundumusi ka varasemate Bitcoini pulsi tsüklitega. Nad leidsid, et likviidsusnäitajate pöördumine ja Stoch RSI üleostetud barjääri ületamine on ajalooliselt viinud massiivse hinnatõusuni.

„Iga kord, kui see on seda ajalooliselt teinud, on see langenud kokku nende likviidsusindikaatorite (LI) massiivse tõusu pöördumisega ja Bitcoin tegi tsükli tippi 12-13 kuu jooksul hiljem. Selle tulemusena ootame, et BTC saavutab oma tipu aasta pärast, umbes 2025. aasta mais. Ole valmis metsikuks sõiduks,“

lisas TradingShot.

Kui see prognoos osutub tõeks, oleks see hea uudis Bitcoini investoritele. Bitcoin on naasnud 67 000 dollari ümber kauplemisele, mis näitab, et silmapiiril võib olla märkimisväärne hinnaliikumine karude ja pullide vaheliste käimasolevate turuvõitluste tõttu.

Bitcoini pikk konsolideerimisperiood

Hiljuti jõudis Bitcoin 71 500 dollarini keset põnevust Ethereumi (ETH) börsil kaubeldava fondi (ETF) üle, mis osutus härjalõksuks. Sellest hoolimata jäi Bitcoin üle 67 000 dollari suuruse toetuse.

Selle konsolideerimise ajal soovitas krüptoanalüütik Rekt Capital 28. mail, et investorid võivad enne suuremat rallit näha pikemat külgsuunalist kauplemist 60 000 ja 70 000 dollari vahel.

„Bitcoin näitab üha enam märke sellest, et see hiljutine tagasipõrge on viinud teise kohaliku tipu (sinine ruut) moodustumiseni. Lõppkokkuvõttes näitab ajalugu, et Bitcoin jätkab tõenäoliselt konsolideerimist ~ 60 000 ja ~ 70 000 dollari vahel,“ ütles ta.

Bitcoini-konsolideerimine

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele