Bitcoin ETF Surge Sparks ennustused $112K Hinda

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Vastavalt CryptoQuant'i poolt esitatud arusaamadele on suur tõenäosus, et Bitcoini hinnad võivad käesoleva aasta jooksul tõusta uskumatute 112 000 dollarini, kui jätkuv rahaliste vahendite sissevool börsil kaubeldavatesse fondidesse (ETF) jätkub.

See ennustus, mille esitas tegevjuht Ki Young Ju, rõhutab krüptovaluutaturu võimalikku tõusuteed. Ju rõhutas X-i arutelude käigus, et isegi “halvima stsenaariumi” korral võib Bitcoin siiski kogeda märkimisväärset tõusu, jõudes vähemalt 55 000 dollarini. See prognoos kujutab endast märkimisväärset tõusu ligi 15% esmaspäeval täheldatud hindadest.

Prognoosid põhinevad nende sissevoolude mõju analüüsil Bitcoini turukapitalisatsioonile, millele lisandub metrilise suhtarvu hoolikas uurimine, mis näitab ajalooliselt, kas hindu peetakse “ülehinnatud” või “alahinnatud”.

Rõhutades märkimisväärseid sissevoolusid spot-ETFidest, mis ulatuvad ligikaudu 9,5 miljardi dollarini kuus, spekuleeris Ju potentsiaalse aastase tõuke kohta realiseeritud kapitalisatsioonile, mis võib ulatuda muljetavaldava 114 miljardi dollarini. Isegi kui arvestada väljavoolu sellistest üksustest nagu GBTC, nägi Ju ette märkimisväärset tõusu umbes 76 miljardi dollarini, mis võib tõsta realiseeritud ülemmäära praeguselt 451 miljardilt dollarilt 527-565 miljardi dollarini.

Ju selgitas täiendavalt Bitcoini turukapitalisatsiooni ja selle realiseeritud kapitaliseerituse vahelise suhte tähtsust – see näitaja kajastab aktiivseid märke nende viimases kaubeldud hinnas. See suhe, mis prognooside kohaselt tabab 3,9 spekulatiivses hinnavahemikus 104 000 kuni 112 000 dollarit, annab ajalooliselt märku võimalikust turu tipust.

Kohapealsete Bitcoini ETFide meteoorne tõus näitab kasvavat suundumust, kusjuures nende positsioonid ületavad 192 000 bitcoini viimaste kättesaadavate andmete kohaselt vaid kuu aega pärast nende loomist.
Vaatamata oma suhteliselt lühikesele eksisteerimisele on need fondid juba suutnud ligi meelitada miljardeid dollareid investoritelt, kes otsivad Bitcoiniga kokkupuudet ilma otsese omandiõiguse ja ladustamise vajaduseta. See kasvav huvi kinnitab veelgi Bitcoini tõusupotentsiaali finantsmaastikul, rõhutades krüptovaluuta investeerimisstrateegiate arenevat dünaamikat.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele