Altseason Alert: Märgid Krüpto Tõusu on Tulemas

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bitcoin saavutas hiljuti rekordtaseme 73 750 dollarini, kuid langes seejärel 61 000 dollarini. See on käivitanud krüptoraha fännide ja ekspertide seas vestlused võimaliku „Altseasoni“ alguse kohta.

Bitcoin alustab turutsükleid tavaliselt järsu tõusuga. Kõige huvitavam tegevus kipub aga toimuma siis, kui Bitcoini hind stabiliseerub. See on siis, kui teised krüptovaluutad, mida tuntakse altcoinidena, hakkavad sageli väärtust tõstma. Mitmed tegurid muudavad selle mustri märgatavamaks. Nende hulka kuuluvad altcoinide laialdasem kasutamine ja väärtustamine tänu detsentraliseeritud rahandusele (DeFi), paremale plokiahela tehnoloogiale ja arukate lepingute suuremale kasutamisele.

Olulised turu näitajad, mida jälgida

Turueksperdid jälgivad mitmeid olulisi märke, mis võivad viidata eelseisvale altcoinide rallile.

Üks oluline märk on 20-päevane eksponentsiaalne libisev keskmine (EMA), mis keskendub hiljutistele hinnamuutustele ja aitab ennustada rallit. Kui EMA näitab tõusutrendi ja ka krüptoraha turukapitali kogumaht näitab sarnaseid märke, võib see tähendada, et ralli on lähedal.

Teine märk on Stochastic RSI, vahend, mis mõõdab suhtelise tugevuse indikaatori (RSI) jõudlust aja jooksul. Positiivne märk selles valdkonnas viitab sellele, et altcoinid võivad peagi näha märkimisväärset hinnatõusu.

Bitcoini turuosa, mida nimetatakse ka Bitcoini domineerimiseks, on 52,92%. Selle numbri langus võib näidata, et investorid liigutavad oma huvi altcoinidele, mis võib vallandada Altseasoni.

Altcoinide koguväärtus, kui top 10 ei arvestata, on TradingView'i andmetel viimase 30 päeva jooksul langenud 17,55%, 266,47 miljardi dollarini. Ometi on see endiselt üle 250 miljardi dollari suuruse tugitaseme. Kaupleja Rekt Capital usub, et see näitab, et turg võib olla valmistumas tõusutrendiks.

Ekspertide arvamused turusentimentide kohta

Arvamused Altseasoni tõenäosuse kohta varieeruvad. Mõned analüütikud arvavad, et see võib viia 4 triljoni dollari suuruse turukapitalini. Teised, nagu Benjamin Cowen, hoiatavad, et turg ei näita veel päris tugevaid märke Altseasonist, mis viitab sellele, et Bitcoin võib oma juhtpositsiooni kauem hoida.

Altcoin Season Index poolt Blockchain Center, mis sätestab Altseason juhtub, kui 75% top 50 mündid võita Bitcoin üle 90 päeva, praegu näitab ainult 41% on teinud nii. See tähendab, et me ei ole veel ametlikult Altseasonis.

Altcoini-hooaja-graafik

Vaatamata märke võimalikust Altseasonist, on krüptoraha turg ettearvamatu. Investorid peaksid turu suundumustel silma peal hoidma ja enne investeerimist hoolikalt uurima altcoine, et juhtida riske ja püüelda parima kasumi poole.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele