AI Token Surges: $7,5 juures võib kasvada 250%.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Varsti pärast seda, kui Worldcoin (WLD), murranguline digitaalse identiteedi algatus, mille kaasasutajaks on ChatGPT pioneer Sam Altman, tõusis märkimisväärsele uuele kõigi aegade kõrgeimale tasemele (ATH) 7,46 dollaril, näitab laialdaselt jälgitav tehisintellekti (AI) token tugevaid märke oma tõusva hoo pikendamisest, potentsiaalselt katapulteerides hämmastava 250% võrra.

Tõepoolest, Worldcoin on hiljuti murdnud välja oma tõusva paralleelikanali päevakaardil, andes märku sellest, mis näib olevat eelmäng potentsiaalsele tõusuteele, mis võib seda veelgi kõrgemale tõugata. See analüüs on kooskõlas krüptorahaekspert Ali Martinezi hiljutises 19. veebruari postituses jagatud arusaamadega.

Süvenedes üksikasjadesse, on Martinez sõnastanud stsenaariumi, mille kohaselt Worldcoin võiks tõusta 15 dollarini ja potentsiaalselt isegi 26 dollarini, tähistades viimasel juhul hämmastavat 250% tõusu, sõltuvalt selle läbimurde jätkusuutlikkusest, mis on kooskõlas WLD ajaloolise graafiku mustritega alates 2023. aasta augustist.

Väärib märkimist, et Worldcoini hiljutine hinnatõus langeb kokku OpenAI uusima uuenduse, teksti-video AI mudeli Sora avalikustamisega, mida mõned on nimetanud “Hollywoodi tapjaks”, kuna see suudab luua 60-sekundilisi videoid, mis on praktiliselt eristamatud reaalsest elust.

Worldcoini loomine

Meeldetuletuseks võib Worldcoini tekkepõhjuseks pidada OpenAI tegevjuhi osalust projekti kaasasutamisel Tools for Humanity raames, mille token käivitati ametlikult 2023. aasta juulis. See käivitamine nägi krüptovarade peaaegu koheselt 60%-lise tõusu, mida toetas tohutu nõudlus ja huvi taaselavnemine genereeriva AI-tehnoloogia vastu.

Siiski ei ole Worldcoin olnud immuunne skeptilisuse suhtes, eriti Silicon Valley's, kus selle ebakonventsionaalne lähenemine online identiteedi kontrollimisele, mis hõlmab iirise skaneerimise orbiite, on tekitanud kriitikat, märgistades seda kui “kurja loomingut”, millel on “suur tõenäosus ebaõnnestuda”.

Sellised kriitikad ei ole siiski kasutajaid heidutanud, mida tõestavad sagedased iirise skaneerimised, mis toimuvad iga kaheksa sekundi tagant, ning see, et novembris ületas World App 4 miljoni allalaadimise piiri. Detsembris täheldatud vaala tehingute järsk kasv, nagu Martinez märkis, viitab ettevalmistustele märkimisväärseks hinnaliikumiseks.
Kirjutamise ajal kaupleb Worldcoini token 7,45 dollaril, mis tähistab märkimisväärset 42,82% tõusu viimase 24 tunni jooksul, koos veelgi muljetavaldavama 196,58% tõusuga eelneva seitsme päeva jooksul ja 190,1% tõusuga kuus.

Kokkuvõtteks võib öelda, et WLD hinna hiljutine enneolematu tõus võib viidata uuele entusiasmile ettevõtte tehnoloogiliste edusammude suhtes ja optimismile seoses krüptovara tulevase tulemuslikkusega. Sellegipoolest on investorite jaoks mõistlik enne sukeldumist põhjalikult uurida ja hinnata sellega seotud riske.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele