Tetheri kaasasutaja tervitab Tokeniseerimist kui suurimat hüpet alates Fiatist

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Tetheri juhtkond väitis hiljuti, et fiat-valuutade, nagu USA dollar, muutmine digitaalseteks žetoonideks on suur uuendus. Ta ütles, et see muutus võib tulevikus oluliselt mõjutada globaalset rahandust.

William Quigley, kes aitas käivitada krüptovaluutafirma Tether ja detsentraliseeritud börsi WAX, arvab, et maailma majandused võivad järgmise kümnendi jooksul hakata kasutama digitaalset, märgistatud raha. Ta rääkis sellest tehnoloogiast 9. mail FT Crypto and Digital Assets Summitil toimunud arutelul väga kõrgelt.

Quigley selgitas, et fiat-valuutade tokeniseerimine võib neid parandada, võimaldades selliseid võimalusi nagu intressi teenimine nende digitaalsete rahavormide pealt. Ta rõhutas, et sellel uuendusel ei ole puudusi, vaid ainult eeliseid.

Tetheri kaasasutaja märkis:

“Ma imestasin, miks mu arvelduskonto mulle kunagi intressi ei maksa. Ja nad ütlesid, et noh, sa saad elektroonilise panganduse imelised eelised. Nii et ühel hetkel võib see juhtuda. Aga praegu on inimesed oma dollarite tokeniseerimisega nii rahul, et mõte nende intressidest loobumisest ei ole olnud tegelikult veenev teema.”
Tetheri-kaasasutaja-William-Quigley

Ta juhtis tähelepanu ka sellele, et USA pangakontodel on triljonid dollarid, mis ei teeni intressi. Inimesed kasutavad neid kontosid oma pangavajaduste rahuldamiseks, näiteks pangaautomaadi kasutamise ja elektrooniliste maksete tegemiseks, kuigi nad ei teeni oma raha pealt midagi.

Sama ettekande käigus jagas Quigley, kuidas ta krüptovaluutadega tegelema hakkas ja aitas luua Tetheri. Täna on Tether turusuuruse poolest suurim stabiilne valuuta ja kõige sagedamini kaubeldav krüptoraha.

Quigley tõi paljude oma ideede eest esile oma varajase huvi mängude vastu. 1990ndate lõpus muutus mängusiseste esemetega kauplemine populaarseks. Ta ja tema partner nägid vajadust digitaalse makseteenuse järele, sest tol ajal puudus lihtne meetod fiat-valuuta kasutamiseks internetis. See viis nende ideeni luua digitaalne eskadrilli teenus, mille abil saab mängusiseseid esemeid sularahaga osta. Quigley mainis ka, et ta oli üks esimesi suuri investoreid PayPali.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele