Sony nimetab Amber Japan ümber S.BLOX-iks ja plaanib suurt krüptovahetuse taaskäivitamist

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Eelmisel aastal tegi Sony strateegilise, kuid diskreetse omandamise Amber Japan, mis oli varem tuntud kui DeCurret, kohalik krüptovaluutavahetus.

See omandamine, mis toimus Sony tütarettevõtte Quetta Webi kaudu, lendas radari all, kuna Quetta Web ei olnud avalikult esindatud.

Hiljuti teatas Amber Japan oma ümbernimetamisest S.BLOXiks, paljastades ametlikult oma Sony omanikeringi. S.BLOX teatas, et uuendas jaanuaris oma WhaleFini krüptopakkumist ja plaanib edasisi täiustusi. Vahetuse eesmärk on teha koostööd erinevate Sony Groupi ettevõtetega.

Praegu pakub see sooduspakkumist Nuro Mobile'i klientidele, Sony mobiililepingute edasimüüjale. Uued WhaleFini registreerujad saavad 3000 jeeni väärtuses Bitcoini, umbes 18,60 dollarit. Nuro Mobile tegutseb Sony Network Communications'i alluvuses.

Strateegilised investeeringud suurendavad Sony Blockchaini kohalolekut

Eelmisel aastal investeeris sama Sony osakond Startale Labs'i, Astar Networki looja, Polkadot parachaini.

Lisaks asutasid Sony ja Startale Labs ühisettevõtte Sony plokiahela arendamiseks, kavatsedes kasutada kontserni intellektuaalset omandit kogu metaversioonis.

Kuna Sony-l on selliseid varasid nagu Sony Pictures, Music ja PlayStation, on Sony-l mitmeid kaubamärke, mida integreerida oma plokiahela algatustesse.

Sony Banki NFT Push ja digitaalsed finantsinnovatsioonid

Sony Bank laiendab ka oma digitaalset jalajälge, käivitades peatselt rakenduse Sony Bank Connect, mis pakub finantstoodetega seotud NFT meelelahutuslikke preemiaid. Eelregistreerimine web3-rakenduse jaoks algas kaks nädalat tagasi.

Lisaks haldab Sony NFT-turgu SNFT, kus kasutajad saavad oma NFT-d hinnata.

Digitaalne pank on olnud aktiivne plokiahela ruumis, plaanides emiteerida stabiilseid münte Polygoni plokiahelas.

Märtsis katsetas ta dollarite abil jaeinvestoritele suunatud rohelise finantsturvalisuse väärtpaberitähise 1 miljoni dollari suurust emissiooni, pärast seda, kui ta oli varem käivitanud oma kinnisvaratähise.

Julge samm krüptovahetuse turule

Sony plaanib taaskäivitada WhaleFini krüptovahetuse uue rakendusega, nagu teatas PR Times. See samm tähistab Sony olulist sisenemist krüptovälja.

Varem on Sony uurinud Web3-i investeeringute ja partnerluste kaudu, sealhulgas Web3-i inkubatsiooniprogrammi koos Astar Networkiga ja patendiavalduse, mis käsitleb mittefungible tokenite (NFT) ülekandmist erinevate mängude ja konsoolide vahel.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele