Siseringi prognoos: XRP ettevalmistatud $5 tõusu Spot ETF Buzz

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Endine Ripple'i direktor Sean McBride on hiljuti väljendanud optimismi XRP ökosüsteemi arengute suhtes, andes märku võimalikest arengutest, mis võivad oluliselt mõjutada selle tulevikku. McBride'i märkused tulevad ajal, mil krüptovaluutakogukond on endiselt tulvil arutelusid SECi hiljutise rohelise tulega Bitcoini börsil kaubeldava fondi (ETF) jaoks.

Ripple “ootab pikisilmi” Spot XRP ETF-i.

Selle valguses on McBride vihjanud, et XRPArmee võib oodata Spot XRP ETF-i kasutuselevõttu USA turul kas hiljem sel aastal või potentsiaalselt 2025. aastal, lisades ökosüsteemile täiendava ootuse.

Lisaks langevad McBride'i arusaamad kokku Ripple'i tegevjuhi Brad Garlinghouse'i kommentaaridega hiljutises Bloombergi intervjuus. Garlinghouse väljendas avatust ideele, et XRP-l võiks olla oma seeria ETFi, mille SEC on heaks kiitnud, rõhutades kasvavat heakskiitu ja mitmekesistamist krüptoinvesteeringute maastikul.

Tõmmates paralleele praeguste BTC ETFide ja traditsiooniliste aktsiaturgude algusaegade vahel, rõhutas Garlinghouse loogilist arengut ETFi pakkumiste laiendamise suunas, et need hõlmaksid erinevaid krüptovarasid, rahuldades investorite eelistusi mitmekesiste portfellide järele.

Kuigi Garlinghouse hoidus Ripple'i ja ETFi pakkujate vahelist koostööd puudutavate konkreetsete üksikasjade avalikustamisest, rõhutas ta ettevõtte üldist toetust algatustele, mis toovad kasu laiemale XRP-kogukonnale. See arvamus on kooskõlas Ripple'i strateegilise visiooniga, mis on otsinud alternatiivseid jurisdiktsioone, kus on selgemad regulatiivsed raamistikud, eriti seoses tulevase avaliku pakkumise (IPO) ootusega.

Võimalik Ripple'i IPO välismaal

Alates 2020. aastast on Ripple sattunud õiguslikku võitlusesse USA SEC-ga, mis on sundinud ettevõtet uurima alternatiivseid võimalusi IPO läbiviimiseks regulatiivse ebakindluse tingimustes.

“Ameerika Ühendriikides üritada börsile minna koos väga vaenuliku reguleeriva asutusega, kes on teie S-1 heaks kiitnud, see ei tundu mulle väga lõbus. Coinbase'i S-1 oli ilmselt heaks kiidetud. Ja nüüd kaebab SEC neid kohtusse, sest nad teevad asju, mis olid kirjeldatud nende S-1-s,” ütles Coinbointer.

Garlinghouse ütles selle aasta alguses Šveitsis Davosis toimuval Maailma Majandusfoorumil.

Garlinghouse teatas varem, et Ripple kavatseb pärast kohtuvaidluse lahendamist taotleda börsil noteerimist, rõhutades ettevõtte pühendumust läbipaistvusele ja regulatiivsete nõuete järgimisele.

Nende arengute valguses aitavad soodsa õigusliku tulemuse, XRP USA spot ETF-i võimaliku kasutuselevõtu ja Ripple'i börsilubamise väljavaadete kokkulangemine üheskoos kaasa XRP hinnakäigu bullish väljavaadetele. Analüütikud on üha optimistlikumad märkimisväärse ralli tõenäosuse suhtes, kusjuures prognoosid viitavad potentsiaalsele tõusule psühholoogiliselt olulise 5 dollari künnise suunas, mis rõhutab kasvavat hoogu ja investorite usaldust XRP ökosüsteemis.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele