Bitcoin hind langeb alla $62,500 keset turbulentsi turul

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele

Bitcoini hind on langenud alla 62 500 dollari. See on üks suurimaid väärtuse langusi, mida digitaalne valuuta on sel aastal näinud. Praegu on Bitcoini väärtus umbes 62 490 dollarit. See hinnalangus saabus pärast kuut päeva, mil USAs müüs Bitcoini ETF-i rohkem inimesi kui ostis. Inimesed ei ole ka kindlad, mis juhtub rahapoliitikaga, sest viimase nädala jooksul on Bitcoini hind langenud 6%.

Ethereum, suuruselt teine digitaalne valuuta, on samuti kaotanud viimase nädalaga 6% oma väärtusest. Kuu alguses oli see 4000 dollari lähedal, kuid on nüüdseks langenud 3360 dollarini.

Föderaalreserv on otsustanud põhiintressimäära mitte muuta

Nad kavatsevad seda sel aastal vähendada ainult üks kord. See on vähem kui kolm korda, mida nad varem arvasid. Hinnad ei tõuse nii kiiresti kui varem, kuid on siiski kõrgemad kui 2% eesmärk, mis on Föderaalreservi eesmärgiks. Kui intressimäärad jäävad kõrgeks, ei pruugi inimesed soovida investeerida riskantsetesse asjadesse nagu digitaalsed valuutad.

Ka laiemalt on krüptovaluutaturul langus

Kõigi digitaalvaluutade koguväärtus on viimase päevaga vähenenud 3,5%, olles nüüd 2,39 triljonit dollarit. Eelkõige on teiste seas BNB, Solana ja XRP väärtus oluliselt langenud, kaotades viimase nädala jooksul 6,6%, 16% ja 4%.

krüptoraha-turg-on-languses

TON, Telegrami digitaalne valuuta, on samuti kaotanud väärtust. See on langenud 13% oma kõrgeimast hinnast, mis oli 8,25 dollarit kuu alguses.

Isegi näiliselt vastupidavad meemündid nagu Dogecoin, Shiba Inu ja PEPE ei ole turu volatiilsuse suhtes immuunsed. Nad on ühe päevaga kogenud 5%, 6% ja 11% kaotust. Dogwifhat, teine meemimünt, on näinud eriti järsku langust, kaotades umbes poole oma väärtusest alates eelmisest nädalast.

Algaja

Algaja juhend krüptoraha kohta

Vahepealne

Blockchaini ja krüpto vahepealne juhend

Ekspert

Krüptoraha uudised ekspertidele